İZMİR Kent Hastanesi Dr.İsrael Aruh hakkında yorumlar

Konusu 'Tüp Bebek Merkezleri' forumundadır ve serap1997 tarafından 15 Mart 2009 başlatılmıştır.

15 Mart 2009
    Konu Sahibi : serap1997
  1. serap1997

serap1997 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :eek: Selam kader arkadaşlarım.bende iki sefer aşılamadan sonra nisan ayında tüp bebeğe başlıyoruz.yorumlarınızdan çok faydalandım.kent hastanesi ve Dr.israel aruh hakkında bilgilerinizi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim karar aşamasındayız tahmin edeceğiniz gibi bu ara kafamız çok karışık şimdiden teşekkürler.
  2. 15 Mart 2009
  3. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle şimdiden hayırlı olsun tedavin. dr.isreal aruh u duymuştum bende bu tedaviye başlamadan önce çok araştırdım dr.ları. ben Prof.Dr.Erol Tavmergen i tercih ettim fiyat olarak ikiside aynı muayne ücretleri dahil ama Erol beyin başarı oranı daha yüksek bir çok hastası ilk denmede başarmış.Allah ıma binlerce kere şükürler olsun ki ilk mikroenjeksiyon denemizde hamile kaldım.istersen bi araştır derim arkadaşım.Erol bey mikroenjeksiyon uygulamasını türkiye ye getiren ve bu uygulamayı ilk deneyen kişidir yani bu işin ehli diyebiliriz.Rabbim yardımcın olsun canım
  4. 25 Mart 2009
  5. Kromika

Kromika Guest

Canım bu dr süperdir iyi bir seçim başarı oranı çok yüksektir aldıgı eğitim tartışılmayacak derecede yuksektir gidenlerin pek çogu da hamile kalıyor
  6. 4 Ağustos 2009
  7. dgumus

dgumus Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ,tüp bebek yaptırdınızmı sonuşç noldu?benim ilk denemem erol beyde idi olumsuz oldu ikiniye karar veremiyorumda.
  8. 4 Ağustos 2009
  9. hulya35

hulya35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence ikisi de iyi dr. Ama Erol Bey sifada calisiyor, Kent Hastanesi Sifadan daha iyi.Ben Israel Bey de 3 defa mkro yaptim tutmadi iki defa da Istanbul da yaptirdim yine tutmadi.Biraktimartik.Erol Beyin bir hastasiylada tanismistim oda benim gibi 5 denemesine baslayacak hala tumadi diyordu.Yani heriki dr,unda boyle fazla sayida deneyip te olmayani da var.Nasip birazda.Biz de mikro hastasi icin idealiz yani bende 17 yumurta esimde 15 milyon sperm var ama olmadi mi olmuyor heralde.Sonuc olarak sunu soyleyebilirim ki eger zor bir hasta degilsen yada benim gibi sanssiz Israel Bey de sonuc alirsin derim.Titiz biri takiplerini duzenli yapar steril duzenli planli bir yer somurulmezsin de.Ama gerisi Allah a kalmis.
  10. 20 Ağustos 2009
  11. xelyum

xelyum Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    erol tavmergen hocada tüp bebek yaptırmak istiyoruz.aşılama yaptı bana hamilelik oluştu ama bebek tutunamadı ve düştü.şimdi tüp bebek denemek istiyoruz.lütfen erol hoca ile tecrübeleri olan arkadaşlar benimle paylaşsın
  12. 14 Eylül 2009
  13. bluestar

bluestar herşey seninle güzel!!!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bende bir kez ege üniversitesinde 3 kezde irenbede tedavi gördüm 3. denememde tuttu ama kaybettim şimdi yaşım dahada fazla geçmeden şubat ayında kent hastanesine gitmek istiyorum acaba gitmeden önce ön hazırlık gerekiyormu yada ısrael bey neler istiyor hastasından öğrenmek istiyordum şimdiden teşekkürler
  14. 6 Ekim 2009
  15. xoxnay

xoxnay Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar 5 senelik evliyim çocuğumuz olmadı bekledik ki sonuç yok eşimin sperm sayısında sorun var bu hafta israel aruh a gidicez görüşmek için aşılamamı ister yoksa direk tüp bebekmi bilemiyorum ama çok stresliyim ve çok heycanlıyım çok sancılı ve zor bir süreç sizler neler yaşadınız tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim aşılama şansımız ne olur çok merak ediyorum aşılama yapan arkadaşlar bana yardımcı olunn lütfen .. son olarak istanbulda tüp bebek yapma şansı olanlar oraya gitme imkanı olanlar mutlaka AYDIN ARICI yı tavsiye ediyorum benim şansım olsa bir an bile düşünmezdim ....yıllarca bebek sahibi olamayan 5-6 kere denemeiş olmamış insanların kucağında şu an bebekleri var.herkese iyi şanşlar hayırlı bebekler :)))
  16. 18 Kasım 2009
  17. AdaEge

AdaEge Guest

kent hastanesinde tedavi gördüm ve hamileyim..çok memnun kaldım..
  18. 20 Ocak 2012
  19. defnelma

defnelma artık "geldim anne" Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    israel aruh şu anda en iyi tüp bebek uzmanı gibi duruyor arkadaşlar.. bende ilk defa deneyeceğim tüp bebek...umarım son olur..dualarımız bizlerle olsun....