İzmir özel çınarlı hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Thrush tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : Thrush
  1. Thrush

Thrush Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    mrb arkadaşlar.ben irenbe de dilek aslana gidiyorum dogumu çınarlıda yapmak istiyorum hastanenin kalitesi fiyatları hizmeti nasıl çınarlıda dogum yapan arkadaşlar bana bilgi verirmisiniz
  2. 25 Mart 2010
  3. blacksiya

blacksiya Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Özel Mesaj At
    Selam canım kimseden ses yok bende çınarlıda yapıcam inş. doğumu ama gözün korktu. Doğum yapan arkadaşlardan biri (formdan) Çınarlı hastanesinde resmen işkence çektiğini ve çok kötü muamele gördüğünü yazmıs paranızla rezil olmayın diyor.. ınan çok gözüm korktu.
  4. 25 Mart 2010
  5. esmen

esmen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben de okudum onu.Ama bence doktorla alakalı.Para verip azar mı işiteceğiz.Doktorda pasifmiş buna meyil vermemeliymiş.
  6. 25 Mart 2010
  7. esmen

esmen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben de çınarlı da yapacağım kısmetse.Ben hastaneden çok doktoruma güveniyorum
  8. 25 Mart 2010
  9. esmen

esmen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Hastahane 1300 lira alıyor.Doktor ayrıca para alıyor.1500 den başlıyor bende tam bilmiyorum benim doktorum ne kadar alacak.Daha konuşmadık.Mayısta doğumum.Mayıs başında ayrıntıları konuşuruz dedi.Ne derse valla ne yapayım.Bu arada sezeryan olacak benim
  10. 9 Nisan 2010
  11. Thrush

Thrush Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    eşimde sordugundada çınarlı normal doguma 1250 demiş doktorumda 1000 lira alıo herhalde epiduralle fln 3000 i bulur.çınarlıda dogum yapan ark.larım çok var hepside memnun kalmışlar.anestezicisi fln çok profesyonelmiş.hastanenin önünden geçtik bi kaç kez kıytırık biyere benzio ama içi güzel diyorlar. ve yıllardır sırf bu işi yaptıklarından çalışalar alanında uzmanmış bnm temmuzda senin mayıstaymış senden yorumları alırız
  12. 16 Nisan 2010
  13. emntncy

emntncy bebeğim seni bekliyorum Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar benimde dr um sadece orda yaptırıyo doğumu ve hastaneyle beraber 1800 tl dedi siz ayrı iki paradan bahsediyosunuz kafaam karıştıbilmiyorumkismile
  14. 17 Nisan 2010
  15. esmen

esmen Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    2500 sezeryan Bugün görüştük doktorumla hepsi içinde.Ben daha önce çınarlıyı arayıp sormuştum biz 1300 alıyoruz doktor parası ayrı demişlerdi
  16. 25 Nisan 2010
  17. Thrush

Thrush Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    esmencim mayısta dogumun varmış az kalmış dogumdan sonra yaşadıklarını burda anlatırsan seviniriz.. hem çınarlı hakkında daha detaylı bilgiye sahip oluruz
  18. 6 Şubat 2013
  19. petunya35

petunya35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selamlar
    yakın zamanda çınarlı'da doğum yapan ya da yapacak olan var mı aramızda?