İzmir' de Halı Yıkama Fabrikası Tavsiyesi

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve garfield tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : garfield
  1. garfield

garfield Rab'bim bana yeter... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşların halı yıkama firması aradıklarını okudum kendi şehrim adına çok rahat bi tavsiyede buluna bilirim. ıkizler halı yıkama diye bi firma var beş senedir aynı firmaya yıkatıyorum üstelik sadece halılarımı değil koltuklarıda yıkattım tavsiye ederim. Şuana kadar hiç bi sorun yaşamadım biraz pahalı ama güzel temizliyolar doğrusu.alkisalkisalkisalkisalkisalkis

ikizler halı yıkama
    Son düzenleme: 17 Ağustos 2009
  2. 17 Ağustos 2009
  3. garfield

garfield Rab'bim bana yeter... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    .....
  4. 9 Eylül 2009
  5. 26lilyum35

26lilyum35 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    polen halı yıkama diyorum.iki tane çocuğum var malum halırda bazen leke olabiliyor.ben çok memnun kaldım.mis gibi deterjan kokuyor ve ambalajlı getiriyorlar.
  6. 3 Eylül 2013
  7. yusem2002

yusem2002 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben o firmaya yıkattım fakat halının uç kısımları iyi temizlenmemişti:KK50::KK20:
  8. 13 Eylül 2013
  9. dheriaa

dheriaa Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Aynı sorun bende de var. Bu ay sonunda halılarımı ve yorganlarımı vermek istiyorum. Yeni keşfettiğiniz iyi bir yer varsa tavsiyelerinizi alabilirim.:KK3:
  10. 13 Eylül 2013
  11. guzyeli42

guzyeli42 Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    halı yıkamada çok yer denedim ama bahar halı gibisi yok halıların rengi solmadan çıkmaz dedigim leke bile çıkmış pırıl pırıl getirdiler ben çok memnunum
  12. 26 Eylül 2013
  13. geronimo_s

geronimo_s Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Merhaba ben Karşıyaka'dayım. Bahar halı Karşıyaka'ya servis yapmıyormuş.
    İkizler halı da çok pahalı onun dışında önerisi olan var mı?
  14. 26 Eylül 2013
  15. guzyeli42

guzyeli42 Üye Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    hayret içindeyim nasıl servis yapmıyormuş ikizlerle bahar dan başkasını hiç duymadım duyduklarımdanda kimse memnun degil
  16. 24 Ekim 2013
  17. kelebekhayali

kelebekhayali Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar geçengün izmirde flaş halı yıkamaya halılarımı verdim ama bin pişman oldu. size yazacağım kesinlikle vermeyin.
    İzmir'de ikamet ettiğim yere yakın olduğu için 4 adet halımı Flaş Halı Yıkamaya verdim.Halımın birinde çay lekesi vardı, verirken özellikle söyledim lekeli diye; siz merak etmeyin biz özel şampuanlarla yıkıyoruz dediler.Halım eve geldiğinde içi çok ağır parfüm kokuyordu, bej renkli halımın üzeri beyaz lekeler doluydu ve mor çiçekleri de solmuştu.Shagy halımı yıkamamışlar üstelik yerlerde sürüklenmiş olmalı ki toz içindeydi ve hala annemin saçları içinde duruyordu. Mavi renkli halımı süpürmeden vermiştim; onun da üzerinde çocuğumun oyuncağının tüyleri ve birkaç ekmek kırığı duruyordu; sadece parfüm sıkıp yollamışlardı.1 tane yün halı olmasına rağmen 4 yün halı parası talep ettiler. yollukları da en boy çarparak hesaplıyorlar tabi fiyatı 2 katına çıkıyor. umarım bu yanlarına kalmaz
  18. 26 Ekim 2013
  19. geronimo_s

geronimo_s Üye Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Özel Mesaj At
    Ben dinarsu hali yikamaya verdim cok hizli ve guzel yikadilar mutfak halisi cok kirliydi vazi yerleri cikmayabilir cok ugrasirsak rengi solar dediler bir dahaki yikamadaonlar da cikar dediler iki uc leke kalmis ama cok hafif onlarda. Ben parfum sikmanizi istemiyorum dedistim sikmamislar. Koridor halimi gec gonderdiler nedeni cok genis oldugu icin poset bulamamislar neyse ona endiselendim ama sonuc olarak fiyati cok degil ve guzel yikadilar.