ıpl lazer epilasyon yaptırıyorum,memnunum,benim gibiler hadi buyurun paylaşalım

Konusu 'Lazer Epilasyon' forumundadır ve basak17 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : basak17
  1. basak17

basak17 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yeniden merhaba.ben dünde konu açmıştım ama nedendir bilmiyorum bugün açtığım konuyu bulamadım.
    neyse ıpl lazere başlayalı 2 hafta oldu. bir hafta sonra tüylerimin yarısı döküldü.halada devam ediyor dökülmeler.ben memnun kaldım.
    takıldığım nokta sitede o kadar çok var ki aman sakın ıpl yaptırmayın,şöyle kötü,böyle kötü,tüyler geri çıkacak eskisi gibi,paranıza yazık vs...
    fiyat uygun,uygun paket fiyatları var,bitiş garantisi veriyorlar.
    tabiki tek tük cılız tüyler kalabilir,ki bu her lazer aletinde olan bir risk.
    dün bu konuyu açtığımda nazz adlı arkadaş komşusunun 3 yıl önce ıpl yaptırdığını hala çıkmadığını kendisininde hftaya yaptıracağını yazmıştı.
    lütfen bu konuda deneyimli olanlar samimi bir şekilde paylaşabilirlermi,cihazı övmek ya da yermek amaçlı değil gerçekten samimi bir şekilde yazın lütfen.
    ben paramı peşin ödedim ve yaptırmayın,boşuna gidiyorsunuz yazan konuları görünce endişeleniyorum.
    kaç defa ardım gittiğim yeri,aramakla kalmadım gittim konuştum.
    yani kim verirki 3 ay,5 ay sonra eskisi gibi çıkacak tüylere o kadar para.
    hem maddi,hem de manevi olarak mağdur oluruz dedim. ama garanti veriyorlar.
    gittiğim yer büyük,gösterişli,bol çalışanlı bir yer.
    müşteriside bol.
    eğer öyle bir durum olsaydı onca kişi hesap sormaz mıydı?
    lütfen yorumlarınızı bekliyorum.
    bu arada bu konunun kapatılmamasını rica ediyorum ilgili yerlere..
  2. 20 Temmuz 2010
  3. basak17

basak17 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar yazalım lütfen.bir ben değilim ya ıpl e giden.
    gidenler,seansları bitenler,ara verenler yorumlarınızı bekliyoruuuuuuuuuuuummmmmmmmmm
  4. 20 Temmuz 2010
  5. ezcy

ezcy Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ıpl yaptırmakla ern büyük hatayı yapıyosun kıllarının bitmesi incelmesi .vvssvs seni yanıltıp umutlandırmasın boşuna....o kıllar yeniden saçak saçak çıkıo bi müddet sonra ..ayrıca doktorlar, bilimsel niteliğe dayanan internet siteleri bağıra bağıraa söylüyo bunu 'ıpl lazer epilasyon cihazı değildir sadece bi ışık sistemidir'...diye..........ayrıca da piyasada bu cihazlar oldukça ucuz v çok kolay temin edilebiliyo..fda tarafından onaylanmış olması gerekir herşeyden önce bu cihazın...ve emin ol memnun olan da yok memnun oldum die yazanda çıkmayacaktır bunu ben bizzat işin uzmanı dematologlarla uzman doktorlarla görüştümmm...yaptıranlara da şahit oldum ....sonuç facia......ıpl modern ağda die tanımlanır ayrıca...sadece uzun süreli epilasyon..hiç bi kalıcılığı yok....estetisyenlerin yağlayıp ballamalarına bakma sen herkes kendi makinasını över haliyle güzellk merkezlerinde iş tamamen ticarete dökülmş........benden sana tavsiye yol yakınken dönn....istersen ıpl hakkında burdaki yorumları da oku çok iyi anlayacaksınnn
  6. 20 Temmuz 2010
  7. ezcy

ezcy Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bak canım en büyük kazıkları da bitme garantisi vermeleridir..bi kere lazerde bitme die bi garanti olamaz 4 yıldır ben bunun savaşını veriyorum resmen...kıllar sadece %80 90 na varan oranlarda biter...geriye kalanlarda cılızlaşır incelir.........ayrıca bi doktor hiç bi zamn bitme garantisi vermez...bunu ancak işi ticarete döküp insanları sömürmek isteyen bu konuda pek bi vvasfı olmayan bazı estetisyenler lanse eder..bende o yollardan çok geçtimm..bu olanları aklı selim bi doktora anlatınca sadece gülmekle yetindi .....ben nişantaşının en elit yerinde gittim....bana 5 seansta biter dedi 15 seansa vurdu sonra da kılların inatçı inceldi vsvss gibi bahaneler ürettiler emin ol üretecek bahaneleri de çokkk.....sakın bunlara ortama tatlı dillere kanma bunların hepsi düzmece..bak ben ıpl den mağdur olan çok kişi gördüm kendim de dahil ayrıca komşunun kzıında işe yaramış bende yarar tarzında düşünceker de çok yanlış herkesin kıl tüy. hormanal yapı vsvsvsvs birbirinden tamamen farklı onda etki eder sende etmezz ....bak ben çok ciddiyim önerilerimi muhakkak dikkate al derim canm ....sütten ağzın yanmasın seninde yoksaaaaa piyasada ki en berbat alettir pl...iyi araştır ve sana tavsiyem kendini vasıfsız birinin deil konusunda uzman bi doktorn eline emanet et...ve bi hastane ve ya tıp merkezi bünyesinde gir lazer olayınaa
  8. 20 Temmuz 2010
  9. basak17

basak17 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sağol tatlım.
    yol yakınken dön diyorsunda parayı peşin ödedim,geri verirler mi?
    vermezlerse ne yapabilirim.
    sadece 1 seansa girdim,onun ücretini alın,gerisini ödeyin derim,ama ödemezlerse hukuki yollarla uğraşamamki ben bu insanlarla.....:uhm:
  10. 20 Temmuz 2010
  11. ezcy

ezcy Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben maalesef 10 seans gittim paralar da gitti geri alamadım hiç o işlere girme daha çok paran gider kazıklandığımla kaldım bendee...:KK43:ama sen en azından bişey kaybetmiş deilsin boşuna üzülme sadece 1 seans gitmişsin daha iyi bi makina ve doktorla hepsinden kurtulabilirsinnn
  12. 20 Temmuz 2010
  13. ezcy

ezcy Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    parayı tamamen ödemişsen eğer bence girrr ben ücreti seans başı veriyodum toptan vermedim yanii paranı bu durumda alabilirsin çünkü yaptırmayacaksın... çatır çatırda alırsın...hiç canını sıkmaaa...
  14. 20 Temmuz 2010
  15. ezcy

ezcy Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    işte bu kurnazlar da parayı toptan aldıkları için milleti böyle kazıklayıp garanti veriyolar nasılsa para cepte mantalitesiylee..sizin anlatığınız şeylerin hepsine bu işe başladığım zamnlar bende kanmıştım ama gözüm geçte olsa açıldı....aman diyim paranızıda alın bi şekldeee zarara uğramış deilsiniz henüzz
  16. 20 Temmuz 2010
  17. basak17

basak17 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    800 lira peşin ödedim.250 nakit,550 kredi kartından tek çekim yaptırdım.
    aradım biraz önce,telefonda olmaz burda konuşalım dedi sekreter.

ben sadece 1 seansa girdim.
    tek seanslık ücret ne kadarsa alsınlar,kalanını ödesinler dimi?
    sonuçta girmeyecem başka seansa,ödemeleri lazım.
    ama ödemezlerse paranız yanar derlerse napacam:bbo:
  18. 20 Temmuz 2010
  19. ezcy

ezcy Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    size tavsiyem paranızı alana kadar ayrılmayın ordan...çünkü sadece 1 seans yaptırdınız ve bırakacaksınız kimsenin lazere devam etmek gibi bi mecburiyeti yoktur..bu kişinin inisiyatifine bırakımış bişeydir tamamen bugün başlarsınızı yarın bırakırsınız bu sizden başka kimseyi enterese etmez..o yüzden devam etmediğinz,yaptırmayacağınız seansların parasınıda ödemeniz çok anlamsız..paranızı alırsınız hee.şayet alamazsanız pes etmeyinn direnin..böyle bi saçmalık olmaz paşa paşa vereceklerr...bunların gözlerini biraz korkutmak gerek ..ve tek gitmemenizde de fayda var..