0 rh+ dikkatinizi çekti mi?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Sera96 tarafından 7 Ocak 2009 başlatılmıştır.

7 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Sera96
  1. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bilmiyorum hiç dikkatinizi çektimi ama pek çoğumuzun yada bana öyle geliyor kan gruplarımız aynı 0rh+ kan çekiyor galiba yada ben hep aynı topiklerdemi dolaşıyorum lütfen merak ediyorum aynı grupdan olan arkadaşlar liste yapmasını bilenler bir liste oluşturabilirmi bu arada anketci bir arkadaş vardı ARAY mıydı adın arkadaşım bununlada bir ilgilenirmisin liste başı benim :uhm::uhm:
    ARKADAŞLAR AŞAĞIDAKİ LİSTEYE BİR BAKIN
    VARMI ARTIRAN HADİİİİİİİİİ?????
    SAYFAYI AÇIP GÖRÜNTÜLEYİP NİYE MESAJ YAZMIYORSUNUZ BAKAYIIIIIIIIMMM:kızgın::kızgın::eek:klava::eek:klava:

Son düzenleme: 8 Ocak 2009
  2. 7 Ocak 2009
  3. karanfil28

karanfil28 4 eylül :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende sendenim canim.aynen 0 rh+ :)

4. 7 Ocak 2009
  5. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ŞU LıSTYE BıR BAKIN YAAAAAAAA BENMı YANLIŞ GÖRÜYORUM
    sera96 yani ben ....................:nadya 81.................................burcunn
    karanfil28..............................:melisa34..................................ağlıycamama
    sevtapdüzyol.........................:autocad....................................efsane30
    sevimli..................................:eyetkiner..................................cafcafli
    dryaaa22..............................:yarenay8481.............................cananur
    asi74....................................:sefamolsun...............................hallisna
    msms...................................:aşk meleği...............................16bursa
    ayşe57..................................:seherjik....................................batangüneş
    sevgiero2...............................:melissa78................................tuğbaa
    bilenmelek.............................:butterfly's'.................................kinder
    pinkrose................................:bebegimmmm...........................elif23
    semahatizmir.........................:ebru1978..................................ebse
    selenika................................:nzmyhn.....................................kadrish28
    tuba.18.................................:eek:setya2007................................beyazece
    karamellineskafe...................:elfida..........................................psikopatimmmm
    kavakyelleri..........................:gula............................................serap1997
    zülfüarus...............................:aysenozg...................................balance88
    defne5..................................:Rinada........................................ikizler17
    moneta.................................:faziku.........................................esel83
    saveist..................................:Fay78........................................brsbl
    dilarem.................................:nevaa.........................................yeşilelma
    sevdagül...............................:gül,beyazgül...............................eylull
    iremcem...............................:-yanlızlık78.................................ilayda cem
    emsalll35..............................:pili.............................................Karakız41
    naslı.....................................:yasmin28...................................akasya53
    bluenigt.................................:tarsu.........................................filizim
    açelya...................................:know.........................................35sevi35
    onuseviyorum.........................:çitos2903..................................Sblue
    selma83.................................:Esli_Han...................................bende_adanada
    manolyaben...........................:alaren........................................Aycanilayda
    selda.....................................:gamze su..................................triyandafil
    yiğit-yağmur...........................:Hasibe......................................balımnur
    yabangülüm...........................:KK70:eryahakan...............................hsurmal
    strangellucky.........................:Aylinhanım
    sara nur.................................:azbycv
    aslı........................................:kraliçe1976
    hoceee...................................:acele
    zeynepmina............................:Ela_gözlüm
    özgürCe.................................:roniyam
    flower22.................................:YILBT
    ebru1907...............................:sudeyoncaa
    karahan.................................:suzanella
    egemavisi...............................:mge
    eylülnaz..................................:keops35
    yeşbü.....................................:tbay48
    burekaru..................................:ceylan83
    bebişim52................................:mimozam
    neslihan1983...........................:merve_041
    vildangel..................................:myctikdarc
    LıSTEYE EKLENıN ARKADAŞLARRRRRRRR bir dr.a tez konusu bile olabilir bu konu

Son düzenleme: 28 Nisan 2009
  6. 7 Ocak 2009
  7. EU2

EU2 Guest

bende orh + ama ondan oldugunu pek sanmiyorum canim yaaaa

8. 7 Ocak 2009
  9. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benimde kan grubum ORh(+).

10. 7 Ocak 2009
  11. emsalll35

emsalll35 Allah ım sen yavrumu koru Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende varım sera cım beni unutmuşsun :) inanmayacaksın ama dün aynı şey benimde dikkatimi çekti kendi kendime bi çogumuz aynı kan grubundanız dedim çok fazlayız :)

12. 7 Ocak 2009
  13. msms

msms 09/09/09 hoşgeldin kuzum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    valla garıp:) bende zaten lıstede varım:)

14. 7 Ocak 2009
  15. EU3

EU3 Guest

evet arkadaşlar bende 0rh+ bu benim dikkatimi daha ilk üye olduğumda çekti.gerçekten tez konusu bile olabilirr.

16. 7 Ocak 2009
  17. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    gerçekten ya benimkide 0 pozitif.ilginç...

18. 7 Ocak 2009
  19. hulya35

hulya35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ben Arh+ im.Bilmiyorum boyle bir calisma var mi