0 yaş kreşler

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve eylulum tarafından 11 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

11 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : eylulum
  1. eylulum

eylulum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    ya arkdaşlar kızım 4 aylık ben işe başlayıncaya kadar 5 aylık olacak.kreşmi bakıcımı karar veremedim. bakıcı var bitane ama kendi evimde bakarım diyo evlerimiz arasında 1 sokak var ama hersabah eşyalarını taşı götür akşam al getir çok zor olacak sanırım. Kreşlerin servisi varmış diye duydum. YA kısacası kreşler ve bakıcılarla ilgili bilgi ve tecrübesi olan varmı aramızda. Varsa ve yazarlarsa çok sevinirim. Kıyaslama yapmak istiyorum ve artık bi karar vermek zorundayım.

2. 11 Ağustos 2008
  3. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    kreş için çok küçük bence. Özel ilgilenilmek ister. Kreşte onca çocuk arasında kaybolur gider yavrucak. Gecende bi arkadaş yazmıştı çocuğu kreşten morluklarla gelmiş kolları ısırık içindeymiş Bana kalsa iyi bir bakıcı daha iyi. Ama özellikle senin evinde baksın kardakışta çocuk sabah akşam dışarı çıkamaz. Hem bakıcıya ne kadarda güvensen evine kamerada taktırman lazım. Her meslekte iyisi kötüsü vardır ama bebekler bizim canımız Ne demek kendi evimde bakarım para alacak sonuçta..

4. 11 Ağustos 2008
  5. yaseemin

yaseemin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eylülcüm sanırım çorludaydın değilmi? ben ilk oğlumu 10 aylıkkken baktırdım bakıcı eve geldi 2 yıl baktı kendi çocuğu gibi sevdi bizde onu sevdik anahtarla sabah kapıyı açar girerdi akşam ben gelince de evine giderdi.şimdi sen bakıcı evine çocuğu taşıcan çocuk ek gıdaya başlayınca onlarıda alıp götürmen lazım yani meyvesi yumurtası vs bunları bakıcı almak zorunda değil evinde belki olur belki olmaz...kreşler hakkında pek bi bilgim yok açıkcası...şimdiki oğlumuda bakıcıya bırakıcam diğer bakıcım başka iş buldu 4 aylıkken bırakıcam bende ama yine eve gelmesini istedim...sana tavsiyem evine gelsin mutlaka ama mutlaka tanıyan birileri olsun yabancı olmasın.

6. 11 Ağustos 2008
  7. papatya58

papatya58 AŞKSIN SEN......... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim benim ben 6 yaş anasinifi öğretmeniyim ..ancak küçük yaş gruplardada bi kaç kez bulunma firsati buldum..arzu arkadaşimin dediği gibi kreş için çok küçük özel ilgi gerekli .siniflar çok kalabalik olabiliyor.o yaştaki çocuğun yanlizca özbakima ihtiyaci vardir vede eğer güvenilir ise bakiciya ver derim gerekirse önden 1 haftalik giyeceğini yiyeceğini vs. Verirsin sadece bebği birakmak kalir.kreşte kesinlikle ilgileniyorlar ama birebir gibi olmaz illaki bunuda onlardan beklemek olmaz...

8. 11 Ağustos 2008
  9. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    birebir ilgiye ihtiyacı olur.henüz küçük.ben de oğlumu komşuma bırakcam.dibimde olduğu için eşya götürme sorunum da yok.eğer bakıcı güvenilirse ve çok uzak değilse ben bakıcı derim.kreş uygun gibi gelmedi.

10. 11 Ağustos 2008
  11. esr2

esr2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bence de bakıcıya ver.Sağlık açısından da düşünürsek kreşte soğukalgınlığı,grip v.s.bulaşma olasılığı çok yüksek.

12. 12 Ağustos 2008
  13. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    a.s.kızlar isterseniz bebeğinize ben bakiyim.inanın cok seviyorum bebekleri :KK46:

14. 12 Ağustos 2008
  15. funmak

funmak minik kuşum geliyor... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım izmir de olsan hemen bir tane yapardım

16. 12 Ağustos 2008
  17. eylulum

eylulum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    108
    tüm söledikleriniz ne kadar da doğru. insan yalnız olunca bu kadar ayrıntılı düşünemiyor açıkçası. Boşuna dememişler "Akıl akıldan üstündür" diye. Sağolun arkadaşlar.

18. 12 Ağustos 2008
  19. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ne demek hayatım.o küçük meleklerle ugrasmak dünyanın en güzel şeyi olsa gerek.hamileyim ve tecrübe olar benim için :roflol: