01.haziran ayinda asilama yaptiracak olanlar yeni bir sayfaya hos geldiniz....

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve ozgmrt79 tarafından 26 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ozgmrt79
  1. ozgmrt79

ozgmrt79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar mayis ayinda asilama yapip negativ sonuc alan arkasalarla burda yazisalim tecrübelerimizi,tedavilerimizin süreceni paylasalim bol sanslar hepimize:ecrin_bebek:

2. 26 Mayıs 2010
  3. ozgmrt79

ozgmrt79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    mayis 7de asilamam oldu negatv sonuc aldim......

mayis 24 de adet baslangicim oldu....

2.ci asilama icin kolari sivadim kizlar

ve bu gun dr.görüsmem vardi adetin 4.gununden itibaren serophene tabletini kulanacagim mayista kulandigim tapletin aynisi farki ise gecen sefer 5den itibaren kulanmaya baslamistim.
    bes gun sonra yine dr kontrolum var devamini yine sicagi sicagina yazacagim....

serohene tableti yumurtlamayi gelistiren ve guclendiren bir ilac

4. 28 Mayıs 2010
  5. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    slm bende Allah izin verirse haziranın 4 veya 5i gibi aşılama olucam şuan gonal-f iğnelerime devam ediyorum umarım kaliteli yumoşlarım olur ... bu 2. aşılamam olucak inşallah bu sefer tutar.... bu arada yumurtlamaya destek olarak bal tarçın çörekotu yiyorum sabah akşam.....

6. 29 Mayıs 2010
  7. emelkad

emelkad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bende ilk aşılama 14 mayıs ta oldu,tutmadı dün öğrendik,2.si 12 haziranda kısmetse...

8. 29 Mayıs 2010
  9. emelkad

emelkad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    adetin 5-9 .günleride günde 2 tablet klomen kullanıyorum 10 haziranda da çatlatma iğnesi vuracak muhtemelen,yani adetin 14. günü

10. 30 Mayıs 2010
  11. ozgmrt79

ozgmrt79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    slmlar arkadaslar benimde bu gun yumurtaliklari guclendirmek icin tabletleri olduim 4.gun yarin bes ve sonuncu gun...

haziran dörte doktorumda randövüm var yumurtaliklarin gelisimine bakacak
    gecen ay asilamamdada ayni islem yapilmisti
    tutmadi :KK43:(
    yine ayni tedavi randövü günde yine gelismeleri yazacagim
    ama gecen ayki hevesim heycanim yok
    hepimize bol sans diliyorum arkadaslar
    kendinize sagliginiza dikkat edin
    bol bol positiv dusunelim

12. 31 Mayıs 2010
  13. smsimay

smsimay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar.Bende bu ay ikinci aşılamayı deneyecek olanlardanım.ılk aşılamam nisan ayında yapıldı ama malesef olmadı.ilkindeki aynı protokolü uyguluyoruz.ılk aşılamadaki kadar heyecanlı değilim, hatta ilacın saatini bile unutabiliyorum. hayırsı diyorum.Bu da olmazsa artık aşılamayı bir daha denemek istemiyorum.ayın 3 -4 ü gibi olacak aşılama işlemi.hepimizin hakkında hayırlısı olsun.ınşallah artık zamanı gelimiştir.dua edelim birbirimize.rabbimiz için hiç bir şey güç değil.
    ''Allahım Senin için güçlük yok.Ol dersin oluverir.lutfun ve keremin engindir.sen ğafursun, ,Rahimsin.Dualara icabet eden Mucip'sin.Bize hayırlı, sağlıklı, vatanına milletine yararlı olacak evletlar nasip eyle'' Amin
    kızlar bu bizim ortak duamız olsun.

14. 31 Mayıs 2010
  15. ozgmrt79

ozgmrt79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31

smsima slmlar duan cok guzel yaziyorim her aksam okuyup yatacagim bendede heycan yok ama positiv dusunmekten vazgecmeyelim zemuszemus

''Allahım Senin için güçlük yok.Ol dersin oluverir.lutfun ve keremin engindir.sen ğafursun, ,Rahimsin.Dualara icabet eden Mucip'sin.Bize hayırlı, sağlıklı, vatanına milletine yararlı olacak evletlar nasip eyle'' Amin

16. 1 Haziran 2010
  17. NuRBeN

NuRBeN http://lmtf.lilypie.com/ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar bende 25 Martta gonal-f ve çatlatma iğnesi ile 1. aşılamamı oldum ve tuttu ancak 6 hafta 2 günlükken düşük yaptım. Doktorum rahmimin kendini topladını ara vermeye gerek olmadığını söyledi... Şimdi yeninden adet olmayı bekliyorum ve adetin 3. günü tekrardan gonal-f iğneler ile devam ve nasipse haziran ayı içinde bir aşılama daha yaptırıcam. :nazar:
    Bu arada ben gonal-f öncesi:bbo: serephone kullandım ama doktorum 3 aydan fazla kullanmadı, ileriye dönük fazla kullanımdan ötürü olumsuz etkileri olabiliyormuş, bilmenizi istedim arkadaşlar, bide dua gerçekten çok güzel, RABBİMİN hepimizin yüzümüzü güldürmesi dileklerimle...
    ''Allahım Senin için güçlük yok.Ol dersin oluverir.lutfun ve keremin engindir.sen ğafursun, ,Rahimsin.Dualara icabet eden Mucip'sin.Bize hayırlı, sağlıklı, vatanına milletine yararlı olacak evletlar nasip eyle'' Amin .

18. 1 Haziran 2010
  19. emineu

emineu Allahım sana sığındım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    meraba arkadaşlar bende haziran ayında aşılama olucam kısmet olursa bu 2.aşılamam olacak