07.05.2009 itiraflar

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve acemiperi tarafından 7 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

  7 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : acemiperi
 1. acemiperi

  acemiperi Şükür Rabbime Üye

  Katılım:
  8 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  8.651
  Beğenildi:
  520
  Ödül Puanları:
  153
  duydumki, Erkek , 29 , Kocaeli
  Sinekler
  O zamanlar köydeyiz. Çocuğuz daha. Elimizde sapanlar sağa sola sıkıyoruz işte. Amcam "İyi sapancı b.kunun üstündeki sineği vurandır." dedi. Sinekleri vurabildim mi bilmiyorum ama annem yüzüme gözüme sıçrayan b.kları yıkarken sabunla kafama çok vurdu

  kaydıraktankaymak, Erkek , 24 , Antalya
  Doğal(!) sevgili
  Bir alkış da göğüsleri silikon olan sevgilimin, estetikli burnuma yaptığı yorumuna gelsin: "Bence doğallık en iyisi..."

  mitto, Erkek , 32 , İstanbul
  Yol tarifi
  Karımın ailesi ile taksideyiz. Hepsi şoföre "Şuradan gidin, buradan gidin..." diye yolu tarif etmeye çalışıyor. Ancak hemen her sokakta çalışma veya kazı olduğundan bir türlü yolu doğrultamıyoruz. Şoför de, karımın ailesi de iyice bunalmış. Ben bir ara boşluk buldum ve "Niye şoföre X yerine gideceğiz demiyorsunuz?" dedim. Şoför ani bir frenle arabayı durdurdu ve "Siz sabahtan beri X yerine mi gitmeye çalışıyorsunuz?" dedi. "Evet" cevabını alınca da, "Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın" dedi. Sonra bana dönüp ağzımın kulaklarıma vardıran sözü söyledi: "Sen damatsın değil mi? Bu aileden olmadığın belli oluyor." İnip alnından öpmemek için kendimi zor tutmuştum...

  sselinsell, Kadın , 24 , İstanbul
  Hediye
  Şimdiye kadar aldığım hiçbir hediye, kalem tutmayı birkaç ay önce öğrettiğim öğrencimin elleriyle yazdığı; ''Seni gördüm tıkandım, suya girdim yıkandım.'' şiirinin içinde olduğu mektup kadar güzel değildi. Evet henüz ufacık bir erkek, evet içerik biraz komik, evet ben öğretmeniyim farkındayım; ama beni seviyor ki...

  limonrendesi, Kadın , 23 , İzmir
  Ah dede vah dede
  Dedemin cebindeki 48 adet kadın ismi ve telefon numarasının yazılı olduğu kağıdı annemin nasıl bulduğunu biliyoruz da, dedemin o numaraları nereden bulduğuna dair en ufak bir fikir yürütemiyoruz.

  budaensonmoda, Erkek , 26 , İzmir
  Avanak
  "Peki bana ne verebilirsin?" sorusuna, "Aşkım, benliğim, ömürlük sevgim..." cevabı nasıl bir reaksiyon alır dersiniz? "Bırak şimdi romantizmi, kenarda köşede ne kadarın var?" olmasını beklemiyordum ben şahsen. Boşverdim ben her şeye, nutkum tutuldu.


  yapma_beh, Kadın , 32 , İstanbul

  Cuk oturmuş
  Bana vermeye çalıştığı 44 bedeni ısrarla reddedip 42 beden gömleği giydim. "Oldu mu hanımfendi?" dedi, "Oldu, oldu." dedim. Ama o "cırt" sesinin gömlekten geldiğini anladığında, "Valla olmuş hanımefendiciğim, cuk oturmuş hatta. Buyrun kasaya!" dediğinde benim yüzümün alaca kırmızıdan mora geçiş yaptığı andı.


  ümüşş, Kadın , 27 , İstanbul
  Karambol
  "Oğuzhan, neden Mustafa'yı dudaklarından öptün? Yaptığın çok yanlış!" dedim. Ağlayarak "Ayşegül öptürseydi ben de Mustafa'yı öpmeyecektim..." dedi. Ah Ayşegül ah! Yaktın Mustafa'yı.
   
 2. 7 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : acemiperi
 3. SES2005

  SES2005 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Kasım 2008
  Mesajlar:
  124
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  ümüşş, Kadın , 27 , ıstanbul
  Karambol
  "Oğuzhan, neden Mustafa'yı dudaklarından öptün? Yaptığın çok yanlış!" dedim. Ağlayarak "Ayşegül öptürseydi ben de Mustafa'yı öpmeyecektim..." dedi. Ah Ayşegül ah! Yaktın Mustafa'yı.
  :roflol: