1,5 sene sonra facebook

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve beyazlalelale tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

7 Kasım 2009
    Konu Sahibi : beyazlalelale
  1. beyazlalelale

beyazlalelale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar arkadaşlar sevdiğim birisi 1.5 sene önce benden farklı şehirlerde olacağımızdan dolayı arkadaş kalmak istedi ben kabul etmedim ve ayrıldık...1,5 senedir ne o nede ben hiç bir şekilde konuşmadık .ne telefonda ne de msn de.msn DENDE BENİ silmior çevirim içi beni gördüğünde bu bir buçuk sene boyunca selam da atmadı...sadece 1.5 sene sonunda gectiğimiz iki KANDİLDE normal kandil kutlması telefonuma mesaj ATTI..
    bende sadce tesekkürümü ilettim. BEN İKİ HAFTA ÖNCE YENİ FACEBOOK HESABI AÇTIM ONU EKLEMEDİM HALA UNUTAMAMA RAĞMEN..KARDEŞİ GİBİ OLDUĞU EN YAKIN ARKADAŞI (AYNI ZAMANDA BNM DE ÜNİVERSİTEDEN ARKADAŞIMDI ÇOK SAMİMİ DEĞİLDİK ...)3 GÜN ÖNCE BANA FACEBOOK TAN NASILSIN NELER YAPIOSUN UZUN SÜRE OLDU GÖRÜŞMEYELİ YAZDI ..BENDE MESAFELİ OLARAK CEVAP YAZDIM SAĞOL İYİYİM İŞE GİDİP GELİYORUM SEN NASILSIN BU KADAR...
    VE BU AKŞAM BENİ FACEBOOK UNDAN SEVDİĞİM KİŞİ ARKADAŞ OLARAK EKLEMİŞ VE KABUL ETTİM SİZCE NEDEN EKLER ?GÖNÜL EĞLENDİRMEK OLABİLİR Mİ.BEN BU İHTİMALİ HİÇ VEREMİYORUM AMA AKLIMA HEP KÖTÜ ŞEYLER GETİRİORUM MESAJ YAZMAK İSTİYORUM YAZAMIYORUM NE YAZACAĞIM DİYORUM..AMA BÖYLE DEVAM EDEREK Bİ ÇÖZÜME DE ULAŞAMIYORUM..SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ..

2. 7 Kasım 2009
  3. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    salla gitsin.....

4. 7 Kasım 2009
  5. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    msninde nie tutuyosunki böle adamı. hiç anlamam.

6. 7 Kasım 2009
  7. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ayrıldığım kişi ne msn de olurdu ne de facebookumda.

8. 7 Kasım 2009
  9. lightlife

lightlife eylülde geeeeellll :) Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    hiçbirşey yazma.. bekle.. çok iyi düşün ve çok yazmak istersen yarın akşama doğru yazabilirisn. onu önemsemediğini ve çok meşgul olduğunu düşünsün :)

10. 7 Kasım 2009
  11. beyazlalelale

beyazlalelale Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizce bir erkek ayrılmak istediği (telefonda ayrılmadan önce sevdiğini de sölerdi ama ne bilim şte insan yine hep en kötsünü düşünüor...)sonra ben onu aramıyorum,o bana 1.5 sene sonra kandil mesajı atıo ben yine mesafeli cvp veriorum sonra facebook acıorum eklemiorum o eklior.yani düşünüyorum ben
    erkek olsam diyorum mesafeli cvp verdi derim facebook umada eklmezdim.anlamıorum ciddien..

12. 7 Kasım 2009
  13. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok öle anlattığın kadar abartılacak yani
    acaba neden ekledi beni hala seviyormudur diye düşenecek kadar bişe olmamış canım:umursamaz:
    hiç kafanı yorma derim ben
    bekle bakalım madem ekledin facebookuna
    elbet bişeyler yazar yada resim yorumu falan yapar
    ona göre niyetinide anlarsın yerimseniben
    ama sen sakın ortada folda yumurtada yokken
    kendi kendine gelin güvey olma derim ben :eek:lmaz:

14. 8 Kasım 2009
  15. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim gerizekalıe eski sevgilim hala msn ninde tutuyor beni ben onu sildiğim halde, ama facebookunda yeni sevgilisiyle birlikte resmini anaresim yapmış. facebookta ekli değiliz ama ana resim olduğu için gördüm, şimdi yeni sevgilisi biliyr mu acaba msn ninde beni tuttuğunu ben onu sildiğim halde. sanmam. Erkeklerin her adımında iyi niyet aramazsan iyi edersin.

16. 8 Kasım 2009
  17. maniac

maniac Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya erke bu sen exide olsan sevdigi de olsan bi kiz arkadas da olsan nede olsa kizsin elimde dursun diye olur, yada facebook arkadaslarim cogalsin diye olur, senin kafani karstirmak iicn olur..ondan eklemistir..
    bence umutlanacak bisey yok.

olsa bile neden msnde konusabildgi halde konusmuyoda faceden mi oyun oynuyo?
    seninkkabul etmen hatta..neden etmiyorsun dediginde neden ediyim ne varki aramizda diyebilirsin..tabiki sende onunla oyun oynamak istiosan ekle ve neden sole yapti neden bole yapti seviomu sevmiomu diye illelebet dusun nedigim

18. 8 Kasım 2009
  19. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    adam seni 1.5 yıl boyunca cebinde tutmak istemiş

o zaman zarfında konuşup görüşmediniz ama adam döndüğünde seni bulacağından emin bir şekilde geri gelmiş..ve ne olmuş.. aynen bıraktığı yerdesin

"seviyorum ama ayrı şehirlerdeyiz olmuyor" diye düşünen bir erkekten ne bekliyorsun anlamış deilim

sensiz o gününü gün etti sonra da sana döndü sende kollarını açmış hazır vaziyette bekliyordun

ne uğraşıyorsun ...sil gitsin

hiçbir ulaşım yolu bırakma