1,5 yaşındaki oğlum sadece beni emmek istiyor:(((

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Biricik tarafından 11 Haziran 2009 başlatılmıştır.

11 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Biricik
  1. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar oğlum bu aralar hiçbirşey yemiyor:umursamaz: . varsa yoksa emmek istiyor.bu yüzden zayıfladı bile. artık iyice bunalmış durumdayım. sütten kesmeyi düşünüyorum. belki o zaman yemek yedirebilirim. bir çocuğun severek iştahla yediği bir şey olmazmı arkadaşlar yaaa??benim oğlumun tek istediği şey meme....offf...offf... yarım aklım kaldı zaten onuda yiyecem bu gidişlelaelaelaelaelae

2. 13 Haziran 2009
  3. zuhal26

zuhal26 İstiridyeyim,incimsin... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim kızda öyleydi 14aylıkta sütten kestim 2hafta oluyor bir iştahı açıldıki sorma bence kes ne kadar büyürse okadar zor oluyor kesmesi

4. 1 Temmuz 2009
  5. calemityjane

calemityjane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım 16-18 .aylarda bu çok normal bişi diye biliyorum aynı yaşta bi arkadaşımın oğluda aynı
    çünkü azı dişleri çıkıyor bu dönem nette küçük bi araştırma yaparsan bu dönemde çocukların katı gıdayı reddedip sadece emmek isteyecekleri yazıyor,bence sütten kesmek hata olur 2 yaşına kadar emzirmeye sütün müsade ederse emzir derim,

6. 7 Temmuz 2009
  7. dophne

dophne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Biricik,
    Yazını okuyunca şöle bi gülümsedim :)..aynı sorunu bende yaşıyorum ..oğlum şuan 15 aylık..Ve sürekli özellikle geceleri emmek istiyor..aynı şekilde bende bunalmış ve yorulmuş hissediyorum kendimi..Bide şöle bi durum var..Akşam dışarıya çıkamıyorsun..Memeden kessen en azından birine bırakır kafanı dağıtırsın..insan akşama kadar evin içinde çocuğun peşinde valla ne diyebilirim..:) Hele ki bu sıcaklarda..Antalyanın sıcağını bilirsin..Allah kolaylık versin bize ...En iyisi galiba memeden kesmek..:)
    Sevgiyle Kal..

8. 7 Temmuz 2009
  9. yunahu

yunahu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence bu sıcaklar bıraktırma böyle idare etmeye çalış biraz
    herkezin aynı olurmu bilmem ama ben çok hasta oldum yazın sonuydu ama sıcak vardı oğlum 20 aylıktı hasta oldu ve kendisi bıraktı emmeyi yinede çok sinir yaptı çok korkmuştum valla bide üstüne hasta oldum süt vücuda geri dağalırken yaparmış
    inan bu sıcaklarda çekilecek şey değil

10. 8 Temmuz 2009
  11. siyah papatya

siyah papatya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba biricik benim oğlumda şu an 1.5 yaşında inan benim ki de hiç birşey yemiyor.varsa yoksa anne sütü.bende kesmeyi düşünmüştüm ama, şimdi azı diş çıkarttığı için kalsiyuma ihtiyacı var bence kesme 2 yaşını doldurduktan sonra kes derim. çünkü bende 2 yaşına kadar emzirmeyi düşünüyorum.hem anne sütü gibisi var mı:KK46:

12. 2 Ekim 2009
  13. aysenagul

aysenagul Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlumda 16 aylık ve her geçen gün memeye dahada düşüyor.ne yapıcam bilmiyorum gece her saat uyanıyor. meme veriyorum uykuya tekrar dalıyo ama benide iyice sersemletiyo .bıktım valla ya yeni doğan bebek bile 2 saatte bir kalkıyo bunlara ne oluyosa bilmyorum.2 aydır yemekleride zor yediriyorum.azılarını yeni çıkarttı. şimdi ise köpek dişlerini patlatıyo.en zor çıkan dişlerde köpek dişleriymiş. bundan dolayıda şu an memeyi kesemem bakalım biraz daha sabır