1.Aşılama ve Dış Gebelik

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve snoopy.izmir tarafından 19 Aralık 2008 başlatılmıştır.

19 Aralık 2008
    Konu Sahibi : snoopy.izmir
  1. snoopy.izmir

snoopy.izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    Selam herkese..Benim durumumda olan var mı diye meraktan bu konuyu açtım..Durum şu: 28 Kasım'da ilk aşılama yapıldı,aşılamanın 19.günü(adete 5 gün varken) idrar testi pozitif,aynı gün B-hcg 1606 ve sonuç :mutluluktan uçuşşş...Ancak 2 gün sonra vajinal ultrasondan bakıldığında kese görünmüyor,aynı gün tekrar yapılan B-hcg 2890...Dr. dış gebelikten şüphelendiğini söyledi,Pzt. tekrar B-hcg bakılacak.Sonrasında durum ne olur bilemiyorum.Bu arada gebelik kesesi 5.haftada görünürmüş,ben de 5.haftadayım.Allah sağlıklı hamilelik ve sağlıklı bebek versin tabiki ama insan ne olduğunu bilemediği için azcık üzülüyor tabiki...

2. 27 Aralık 2008
  3. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ben gecırdım leke şekılınde kahveengı kannaman oluyormu tek taraflı batma agrı oluyor bende 5 haftaydım normal gebelıktı tupte benım 3 hafta oldu ilaçla erıtıyorlar insallah hamılık normaldır

4. 27 Aralık 2008
  5. snoopy.izmir

snoopy.izmir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    Sadece 2 defa az şekilde kahverengi lekelenme oldu..Ağrı daha çok gaz sancısı gibi olyur,günde 3-4 defa..6 Ocak'a randevu verdi dr...Bakalım ne olurr

6. 14 Ocak 2009
  7. aspendos

aspendos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar ben araniza yeni katildim.bana yardimci olursaniz sevinirim.kasim ayinda asilama yapildi fakat bende dis gebelik geciriyorum.benim kanamam normaldi,fakat doktorum sol kanlimda oldugunu ve tüpü tamamen alinmasi gerektigini(tabi karari bana birakti),yoksa bundan sonraki hamileliktede dis gebelik riskinin oldugunu söylüyor.ama ben korkuyorum.tüpüm alinirsa hamilelik sansi düsüyor,alinmazsa bir sonraki hamilelik yine dis gebelik tekrarlanabilir.ne yapacagimi bilemedim. lütfen bana yardimci olun.

8. 22 Ocak 2009
  9. ece1982

ece1982 allahım sen koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende dış gebelikle mücadele ediyorum 2. aşılamamda oldu degerim çok yüksek degildi kemoterapi ignesi yapıldı cumartesi bhcg yapılıp düşüş gözlenecek bu çok zor bi süreç allah hepimize yardımcı olsun

10. 22 Ocak 2009
  11. 35sevi35

35sevi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım inşallah dış gebelik değildir umarım güzel haberler alırsın dr undan nerde yaptırmıştın aşılamanı ?sonucun pazartesimi belli olacak güzel haberler vermen dileğiyle moralini bozma hakkında hayırlısı neyse o olsun canım sağlıklı bebeğin olur inşallah haberlerini bekleyeceğim bize verirsin haberini değilmi stres yapma kendinide üzme canım:teselli:

12. 3 Temmuz 2010
  13. hera154

hera154 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah hakkında hayırlısı olur canım.Ben 4. gününde kesenin görüldüğü duymuştum.hayırlı haberlerini bekliyorum.

14. 3 Temmuz 2010
  15. TATLICIK

TATLICIK Evrenim&Berenim.herşeyim Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bu arkadaş bebeğini çoktan doğurmuş bile:))) :nazar:

16. 10 Temmuz 2010
  17. enepInAr

enepInAr Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    hehe ay tatlıcık hiç güleceğim yokdu:) nerdeyse evlendirecek bile :)))) inşaallah sağlıklı sıhatli bir şekilde büyüyordur....