1 ay sonra evleniyorum ama....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve arwen85 tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

3 Eylül 2009
    Konu Sahibi : arwen85
  1. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok korkuyorum..bilmiyorum neden basım sürekli agrıyo..zaman kısa hemde bekledigimizden daha kısa oldu..mutlu olmamm mı gerek yoksa bu yasadıgım durum elilik öncesi bunalımı mı..inanın 2 gundur sürekli uyuyorum..nedenini bilmedigim bir şekilde..içimden gelinliklere bile bakmak gelmiyo...nişanlım desenız aramasa o kadar iyi sanki..aslında seviyorum cok..evlenmekte cok istiyordum nikah tarihi alındı dügün yeri hazırlandı ama ben duruldum acayip şekilde..bu yaşadıgım normal mı ,depresyona girdim galiba.....böyle olmak istemiyorum ...ne yapabiirim...

2. 3 Eylül 2009
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    son actigin konuyu okumustum...
    sorunlariniz var ve sen nisanlindan, mutlu olucagindan emin degilsin...
    ne kendine nede ona güveniyorsun...
    veya belkide mutlu olmayacagini düsünüyorsun...
    bence bunlardir simdi böyle olmamanin nedenleri....

4. 3 Eylül 2009
  5. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    belkide haklısın ama artık herşey hazır geçmişi silip önüme bakmak istiyorum
    ama yapamıyorum,eskisi gibi gülüp cosmak istiyorum
    ama olmuyo..evet cok istedigim bişey oldu ama mutlu degilim..
    kendi kendimle çelişiyorum..
    zor durumdayım allahım bana merhamet etsin amin..

6. 3 Eylül 2009
  7. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    bence çok normal bir durum değil
    herkes evlilik öncesi gerilir, heyecanlanır, korkar vs.
    ama bu kadar durgunluğun, gelinlik bile bakmak istememenin altında başka sebepler olmalı
    nişanlın aramadığında daha iyi oluyorsa senin için
    bir daha düşün bence

Son düzenleme: 3 Eylül 2009
  8. 3 Eylül 2009
  9. EU2

EU2 Guest

sen neden boylesın arwen? tam sevmıyor musun emın mı degılsın bır sorun var sanırım

10. 3 Eylül 2009
  11. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nisanlını seviyorsan aramadıgında neden daha iyi oluyorsunki?insan sevdiginin sesini duydugunda havalara ucar.telefonu kapatmak istemez..demekki tam anlamıyla hissettigin sevgi sağlam degil..her genc kız gelinlik heyecanıyla ölür ama senin onada istegin yok..böyle hissederek evlenirsen mutlu olabilirmisinki

12. 3 Eylül 2009
  13. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    sanırım kayınvalidezle aynı binada oturcak olmanız. nişanlınız evlilik üstü bekaret takıntısı soruları...
    bu gibi şeyle sizde düğüm düğüm oldu.

düğün üzeri bende çok heyecanlı üzgün tedirgin garip duygular içersindeydim. ki herşeyim alınmış herşey istediğim gibi ve tatlı kocamla beraber kalmaya bile başlamıştık. zaten nikamız da aylar önce yapılmıştı. ama yine de nasıl olacak kaygısı tutuyordu. altında ciddi sebepler yatmıyordu ona rağmen ben bile yaşadım.

ama cidden soru işaretleri varsa bunları temizleyin. böyle zamanlarda ev yerleşcek çeyiz gidicek derken herkes gergin oluyor.

ama nedenini iyice içinde çöz..

14. 3 Eylül 2009
  15. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bile bu halimden memnun deglim ki..ne yapıcagımı bilmiyorum..gecen gun kagamızdan sonra evine 100 tane gül gönderdim..sonra mesaj geldi çiçeginiz teslim edildi diye..baktım ne arıyan var ne soran..
    sonra ben aradım onu..kuru kuru cok mutlu oldum ilk defa cicek alıyorum diye..sonra hoppp başladıdedini anlatmaya anlattı anlattıı..hep iş hep iş anlatıyooo..kendi anlatıyooo sonra içi rahatlıyo sonra sen nasılsın diye soruyoo..seiyorum evet ama sıkıldım işinden artık onun..belkide o yüzden aramasın istiyorum..ama gönlümü almayı biliyoo...kavgadan sonra ayrılma noktasına geldik tria kolye almıs pırlanta ama ben ona bile sevinemedim...belkide kendi kendimi böyle yapıyorum dur..ay cıkamıyorum işin içinden....evet bir ara heyecan basıyoooo nasıl olucak ay nasıl gidicek diye..sonra aman boşerrr elbet bi şekilde olucak diyorum..son 2 gunudr de sürekli uyuyorum..pijamalarımı üstümden bile çıkarmadım 2 gundur yapıştılar üstüme....

16. 3 Eylül 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    sorunlarinizi hallettiniz mi arwen?
    daha onceki iliskilerini sorguluyordu en son?

18. 3 Eylül 2009
  19. Vengeance

Vengeance Türkiye :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bence bu farklı korkularının yansıması, daha önce neler yaşadın tam olrak bilmiyorum ama yaşadıklarının etkisi olduğunu düşünüyorum.