1 ayda 17 kilo verdim...

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve _lara tarafından 26 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : _lara
  1. _lara

_lara eşimi çok seviyorum! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaşlar ben bir ay boyunca hiç birşey yemedim. her gün 3 saat yürüyüş yaptım. gerçekten hiç bir şey yemedim , hep ayran veya çorba içtim .. veya kayısı yedim ( ara sıra) aynı zamanda sinameki bitkisini kaynatıp içtim. baslıkta yanlış yazmışım 1 ayda 14 kilo verdim.
    çok aptalmışım arkadaşlar. şu an 39 kiloyum ve çok hastalıklı bir görünüm var. ayrıca ülser oldum. ya hiç birt şey yemiyorum ya da çok yiyip kusuyorum.. siz siz olun aç kalmayın ( aslında zayıf olduğum için çok mutluym ama sağlık sorunları olan brym artık :)) )

Son düzenleme: 26 Temmuz 2010
  2. 26 Temmuz 2010
  3. cinkek

cinkek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    bu kadar riskli bir diyeti nasıl yaptın aklım almadı -tatlicadiarzu- zayıf olup bir sürü sağlık sorunum olacağına hafif göbeğimle kalmayı tercih ederim :1rolleyes:

geçmiş olsun sana da umarım düzelirsin a.s.

4. 26 Temmuz 2010
  5. albeyaz

albeyaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Size acilen bir psikiyatriste gitmenizi öneririm.Bu tarz yeme bozukluklarında( bulumia,anaroksia vs..) yardım alınması gerekir..İlaçlı tedavi yani..Size acil şifalar diliyorum. Her şeyin başı sağlıktır.

6. 26 Temmuz 2010
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Vay anasınıkafamçokkarıştı
    Ben sizin yerinizde olsam soluğu diyetisyende almıştım kilo alabilmek için.

8. 26 Temmuz 2010
  9. anjali

anjali Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    39 kilo mu akannehir Inanmiyorum nasil yaptin onu canim ya bi zahmet bana da söyleyiver de su kilolarimdan kurtulayim vallah suanki kilomu düsününce hasta olsam bile hemen vermek isterim o kadar kiloyu napiyim kilolar basa bela mafoldumben Ben 6 haftada sadece 12 kilo verebildim mafoldumben
    Hepsi bi yana cok zayifsin canim ya en az bi 5 kilo alman gerek yoksa ileride daha fazla hasta olursun

10. 26 Temmuz 2010
  11. ohcanimadeysin

ohcanimadeysin ♥pamugum ve prensesim ♥ Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ay çok şaşırdım ya bu kötülüğü kendine nasıl yaptın..çok sağlıksız bişey bu..39 kilo düşünemiyorum yaa yarımdan biraz fazlasın :))) bence uzmana görünmelisin..uzman bi diyetisyene git canım normal kilona sağlıklı bir şekilde dönmelisin.

12. 26 Temmuz 2010
  13. _lara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    artık sağlığım bozuldu banane :p

14. 26 Temmuz 2010
  15. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bananemi ?:uhm:

16. 26 Temmuz 2010
  17. Sorcha

Sorcha Kesin İzmirli ;) Pro Üye

Beğenildi:
    893
    Ödül Puanları:
    238
    53 kiloymuşsun vermeden önce. O kadar kiloyu 53 kilo biri bir ayda veremez.Yeme bizi. Çok kilolu insanlar o kdr kısa sürede veriyorlar o kiloyu yemediklerinde hiç. Ayrıca sağlığım bozuldu banane diyor ya...Evet bence de doktora gitmeli.Üşütmüşsün bence.

18. 27 Temmuz 2010
  19. _lara

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Arkadaslar böyle bir sey yok tepkinizi merak ettim, taş çatlasa bir insan 14 -17 kilo verir mi 1 ayda, ölmem lazımdı yani .. Bir insan bu kadar üşütmüş olabilir mi?
    Beim komşum 1 yılda 50 kilo verdi ve üstte yazdıklarım hemen hemen onun yaşantısı. şu an her gün bir ameliyata giriyor.. Merak ettim siz ne dersiniz diye.

Yani o kadar kiloyu bu zamanda versem tvye çıkardm burda bunları yazıcak gücüm olmazdı heralde.

Ben sağlıklı ve düzgün zayıflamayı araştırıorum arkadaşlar.
    Kilo vermemizi istememizin psikolojik ve biyolojik nedenlerini...
    Gerçekten diyetisyen, beslenme uzmanlarıyla görüşüyorum. Beslenme ve diyet konusunda eğitim aldım. Insanların midelerinin ilk önce neyi öğüttüğü, gerçekten hangi aralıklarda beslenmesi ve neleri ne zaman yemesiyle ilgili küçük bir kitap yazıyoruz.
    Merak edilecek bir sey yok.
    Sağlıkla kalın...