1 ayda 8 kilo verdim

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve veveya tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : veveya
  1. veveya

veveya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Arkadaşlar evet 1 ayda 8 kilo verdim fakat bazılarınızın çok sağlıksız diye düşünceklerinibiliyorum ama inanın vücudumu zorlamadan verdim bu kiloyu. ben de şok oldum ama demekki kilolarımdan kolayca kurtulabilirmişim:) buraya bir ayda kaç kilo verdiğimizi girelim ne dersinizkaydirigubbakcemile5
  2. 6 Nisan 2009
  3. acier

acier Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    super:) tebrikler! nasil verdigini anlatirsan daha da supper olur:D
  4. 6 Nisan 2009
  5. Yeliz

Yeliz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende merak ettim nasıl verdin..
  6. 6 Nisan 2009
  7. aaaa bencede arkadasım yani ama olmuyo sımdı
    8 kılo verıyosun ve bızle paylasmıyosun cok ayıp:))
    şu formulu bızede soyle canıkom
  8. 6 Nisan 2009
  9. 1 ayda 8 kiloCADIARZU
    iyi valla,nasi verdigini merak ettim dogrusu,gerci bikac tahminim var amayerimseniben
  10. 7 Nisan 2009
  11. veveya

veveya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkür ederim cnm. Kısa bi özet geçeyim cnm. SAbah 9 da dersim var ama ben halen buralardayım:1no2: Öncelikle şunu belirtmek isterim kesinlikle hap veya macun türü şeyler kullanmadım. Yazın lahana hapı almıştım 65 lira bayarak çok az yemek yiyordum ama şimdiki gibi kilo verememiştim. + kilo kaybım olmuştu ama o kadaraz yememe çok azz bi kilo gitti. BEn hayatımdan abur cuburu ve hamur işlerini çıkardım şu anda 5.haftamdayım ve sdc 2 kere kaçamak yaptım. VE tabiki spor... bide yeşillik yemeye çalışıyorum.Şimdilik bu kadar.Aklınıza gelen bi soru olursa yarın akşam buradayım görüşürüzsositososito
  12. 7 Nisan 2009
  13. veveya

veveya Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    senin tahminlerini de merak ettim cnm doğrusua.s.a.s.
  14. 7 Nisan 2009
  15. epinefrin

epinefrin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben bir ayda 2 kiloya yakin verebildim .Cok duzenli olmasada spor yaparak,kizartmalari beyaz ekmeyi cikararak,gece yememeye calisarak.BU kadar sey yaptim 2 kilo sadece :KK43: 10 kilo fazlam var ustelik :KK43: Sogan suyuna basladim bugun.Umarim yararini gorurum 2 hafta devam edicem .Bitirmeden bir sey itiraf edeyim Ya sekeri kesemiyorum cayimdan gunde enaz 6-7 bardak cay iciyorum diyete baslamadan once 15 bardaya yakin icerdim azaltmis halim yani bu ama ne yaptiysam bunu birakamadim :KK43:
  16. 7 Nisan 2009
  17. ilk once sana aferin diyim o zamana.s.benim tahminim hap yada ac kalmakti,ama yanildigimi gorunce ,saglikli kilo verdigini gorunce sevindim senin adina,ne mutlu sana,tekrardan aferin sanaa.s.
  18. 7 Nisan 2009
  19. sultanmutlu

sultanmutlu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bendende aferim spor+yeşillik+su bide hamurişini çıkarınca kilo vermek çok kolaylaşıyor ama o kaçamak anlarında kendine hakim olmak da çok zor oluyor