1 ayda çatlaklar nasıl giderilir..

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve nefii tarafından 5 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Takipcileri:
Bu konu 7 kullanıcı tarafından takip ediliyor.
    5 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nefii
  1. nefii

nefii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yıllardır sürekli kilo alıp verdiğimden dolayı çatlaklarım ortaokuldan beri var ve artık okadar fazla oldularki bu durum canımı cook fazla sıkıodu.tabi bununla birlikte selilütlerde aldı basını gitti.gecen sene doğal yolla gecirmeye karar verdim fakat pekte sonuc alamadım.bende Dermatolojik ürün kullanmaya karar verdim.ama hicte ümitli deildim.eczaneden babe die catlak ve selülit kremi aldım ama hic kullanmamıstım.gecen ay baslayım dedim ve tam bi ay sonra catlaklarım gözükmüo ve selülitlerimde yok olmus yolunda ilerliyor.senelerden sonra boyle bi görüntüyü özlemişim ve herkese tavsiye ederim yerimseniben

tedicik bunu beğendi.
  2. 5 Ağustos 2010
  3. ZUZUCAN35

ZUZUCAN35 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım çatlakların ortaokuldan beri varsa en az 10 yıllıktır deilmi?canım çatlaklarının derinliği uzunluğu ne bouttaydı birde rengi beyazdı değilmi geçenlerin?selülitlerinin görünüşü nasıldı canım mesela sıkmadanda belli oluyormuydu ?bu arada çok sevindim seninçatlak ve selülit problemin kalmadığına darısı başıma:Saruboceq:

4. 6 Ağustos 2010
  5. Nyx8

Nyx8 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çatlakların çukur muydu? krem ne kadr? nası kullandın? anlatırsan sevinirim canım... :utangac:

6. 6 Ağustos 2010
  7. nefii

nefii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kısaca şöyle özetliyim çatlaklarım tam bir harita şeklinde hem yatay var hemde dikey ve selülitlerimde sıkmadan belli oluodu.uzaktan baksan bile her sekilde belli oluodu catlak ve selülitlerim.uzun süreli olduğu içinde derin ve renk varkı tenimle fazlasıyla belliydi.ben bile inanamadım sonuca ki cokta düzenli kullanmadımda.sadece sürdükten sonra 1 saat yürüyüs yaptım okadar.fiyatı konusunda benimde fikrim yok ama 70 lira civarında eczanelerde satılan bi ürün. zaten aldığınızda çatlak tedavisi kremi yazıo ama selülitlerede ii geli kesinlikler herkese tavsiye ederim.

8. 6 Ağustos 2010
  9. ebruschka

ebruschka Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hemen bir araştırma yaptım :)fiyatı da 51,21 tl. baktığım site ;kozmedshop.com. yalnız zuzucan,ın dediği gibi kaç yıllık çatlaklardı,ayrıca derin (yarık şeklinde) miydi?

BABE Anti-Stretch Mark Treatment 200ml (Çatlak Tedavisi Kremi )
    Yararları
    • Önemli yağ asitleriyle cilt yenileyici masaj kremidir.
    • Hamilelik, doğum sonrası, aşırı kilo, diyet gibi durumlarda derinin gerilmesiyle oluşmuş/oluşabilecek çatlak tedavisinde ve engellemesinde kullanılır.
    • Cilt üzerinde onarıcı ve yumuşatıcı etki gösterir.
    • Gerginlik izlerine esnekliği, elastikiyeti ve sıkılığı yeniden kazandırır.
    • Nemlendirici, tazeleyici ve lipolitik özelliğe sahiptir.

İçerik:
    Devedikeni, aslanpençesi, atkuyrğu...... 2.50%
    Şam Gülü................................................2.00%
    Silanol....................................................1.50%
    Centella Asıatıca (Gotu Kola)..................1.00%
    Vitamin - E..............................................0.25%

Kullanımı:
    İhtiyaç duyulan bölgeye (alt karın, kalçalar ve göğüsler) sabah ve akşam hafif dairesel bir masajla uygulayınız. Sürekli tedavi tavsiye edilir.

10. 7 Ağustos 2010
  11. _1907_

_1907_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bilgi için teşekkürler
    başka kullanan var mı acaba eğer gercekten işe yarıyorsa bende alıyım
    ayrıca sağlık ocağına falan yazdırılır mı acaba biraz pahalıymış çünkü

12. 7 Ağustos 2010
  13. papatya_84

papatya_84 Guest

ya canlarım kusura bakmayın ama benm inanasım gelmedi nefi sen asla yanlş anlama ama 1 ayda silinmesi imkansz ben yıllardr birsürü krem denedm ve en sonunda derma rollerdan fayda gördüm ki o bile bu kadar kısa zamanda etki etmio 70 tl az para değil kızlar ii düşünün benm doktorum bile hçbr kremn geçrmiceini bana açık açık söledi deri altındaki bir yırtık çünkü bu

14. 7 Ağustos 2010
  15. _1907_

_1907_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl deri altında?

16. 7 Ağustos 2010
  17. asi19

asi19 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    imkansız kalmışki 1 ayda çatlak kaybolması mümkün değil boşuna hayal kırıklığı yaşamayın paranızda boşa gitmesin.

18. 8 Ağustos 2010
  19. nefii

nefii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim catlaklarim en az 10 senelik ve yer etmis catlaklar.bu konuyla ilgili zaten doktora gittim ve zamanla gecebilecegni soyledi ve kremi aldigimda zaten 3ay gbi kullanmadim umutsuz oldugum icin.kullanirkende duzenlide kullanmadim aslinda AMA nasii bole bi sonuc aldim bende bilmiorum.belkide benim cildime uygun oldugu icin bu kadar etkili olmustur diger kullanan arkadaslarda varsa tam emin olurus ama benimle birlikte Herkes farkinda ne yaptin bu kadar kisa zamanda die soruolar.farkindayim sonucta catlak 1 Ayda Nasi azalir die AMA bende sok durumdayim sizlede paylasmak istedim.