1 ayda nasıl 17 kilo verdim 20 kilo geri aldım

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve selma2 tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : selma2
  1. selma2

selma2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaş çok defa diyetler denedim başarılı oldumda son zayıflamamda ilaçla oldu şu zayıflama ilacları varya kaldırıldı hani adını söylemek istemiyorum 1 ayda 93 kiloyla başladıgım maratonda 17 kilo vererek kendimce rekor kırdım çok hoş oldum eski halime göre benden hariç 5 arkadaşda kullandı onlarda öle 5 verende oldu 15 de fakat yan etkileri bana miras kaldı güzel bir selülüt artı 6 ay sonra alınan 20 kg oldu şimdi kıyafette bulamıyorum selilütlerimde muhteşem yani bir daha ilaçla zayıflamakmı?

2. 3 Şubat 2010
  3. flygltkn

flygltkn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sana katılıyorum selma. ben de geçen sene sadece 4 kilo fazlalık için böyle bir kapsül kullandım.52 kiloydum boyum kısa olduğu için 4 kilo vermek istiyordum kullandım ve 4 kiloyu verdim amaaaa ortalama 6 -7 sonra bana 10 kilo olarak geri döndü ve şu anda 60 kiloyum. 4 kilo fazlam varken şu an 11-12 kilo fazlam var.kimseye tavsiye etmiyorum böyle şeyleri kapsüller falan.en güzzeli doğal kürler ve spor.

4. 3 Şubat 2010
  5. Kumdeniz

Kumdeniz Oğluşum geliyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    paylaşımın için teşekkürler. Normal yemekleri yiyerek sağlıklı beslenerek spor yaparak 1 haftada en fazla 1 kilo verilen diyetler doğru diyetlerdir.
    Zayıflama ilaçlarının çok yan etkileri var şimdi olmasa bile ileride yan etkileri olabiliyor. Sağlık önemli. Sağlığınızı düşünün.

6. 4 Şubat 2010
  7. zeynep_kurubas

zeynep_kurubas Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzüldüm ya 20 kilo nedemek kimbilir neler çektin 17 kiloyu verene kadar işte niye yasaklarlarki bu ilç isimlerini ne kadar almak isteyenler var bu ilaçları herkes tek tek bilse bunların ne olduğunu bilen bilmeyen alıyor yazık selmacım hiç üzülme canım hiç bişey yapma sadece ekmeği kes şekeri azalt unlu mamülleri ara sıra ödül olarak ye ve yalnızca günde 1 saat tempolu yürü inan bana bundan başka kalıcı zayıflama bilmiyorum birde aksatmadan 2.5ltt su iç mutlaka canım

8. 4 Şubat 2010
  9. Kalliste

Kalliste Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    51
    Ödül Puanları:
    153
    Arkadaşlar forumumuzda ticari amaç ile satılan ürünler yerine doğal reçeteler ile hazırlanan formülleri kullanarak paylaşım yapmaktayız....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.