1 aydır pişiğimiz geçmiyor ne yapacağım?

Konusu 'Ekim Anneleri' forumundadır ve fulya79 tarafından 4 Aralık 2008 başlatılmıştır.

4 Aralık 2008
    Konu Sahibi : fulya79
  1. fulya79

fulya79 Guest

selam arkadaşlar yine ben.Allahım bebeğimin birde ğpişik problemi var hemde çok feci poposu kıpkırmızı bazen kanıyo bile çok acıyor yavrumun poposu.herşeyi denedik zeytin yağı,sıcak su ile sildik doktor krem verdi.ama yok geçmedi başka kesin çözüm önerisi olan varmı?

2. 4 Aralık 2008
  3. hatice41

hatice41 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde bebeğimin pişikten kanıyordu,ben bir gün has zeytinyağı bir gün backtroban kullandım ve hala zeytinyağı sürüyorum şuanda problem kalmadı.geçmiş olsun

4. 4 Aralık 2008
  5. mxixnxixkeller

mxixnxixkeller Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    fulya bende bir krem var, oğlum pişik olduğunda eczacı önermiş eşime tamamen bitkisel ürünlerden kendileri yapıyormuş, yani markası yok, istanbul avrupa yakasındaysan eczaneyi söylerim yok değilsen adresini ver göndereyim :)

6. 4 Aralık 2008
  7. nisa77

nisa77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben kızarmaya başladığı an saf zeytinyağı sürüyorum ertesi gün geçiyo.ama tabi kanama derecesine gelmedi her alt değiştirmede sebamedin pişik kremini kullanıyorum.görümceme dr u hametan vermişti o memnun dene istersen

8. 4 Aralık 2008
  9. ben de sürekli bepanthane plus kullanıyorum çok da memnunum , hiç pişik sorunumuz olmadı canım

10. 4 Aralık 2008
  11. kimselerbilmez

kimselerbilmez pamuk şekerim benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım.ıslak mendil kullanıyorsan hemen bırak ve pamuğu sıcak suda ıslatıp onunla temizle bir süre ben chicconun pişik kremini kullanıyorum çok memnunum.dahada geçmesse garanti olduğunu biliyorum margarin sür pişik yerlere hemen geçiyor.

12. 4 Aralık 2008
  13. karamelek-07

karamelek-07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gecmıs olsun benım bebegım yok ama annem hep anlatır pişik ıcın arko cok faydalıymıs canım
    dene ıstersen bırde ıslak mendıldende oluyor olabılır alkolsuz olsa bıle bazı cıltlere ıyı gelmıyor
    bır muddet kullanma ıstersen

14. 4 Aralık 2008
  15. vahide1204

vahide1204 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    870
    Ödül Puanları:
    188
    olabildiğince açık bırakmaya çalış altını.hava alsın.ahh yavrucuk.nası acıyodur geçer inşallah bian evvel:Saruboceq:

16. 4 Aralık 2008
  17. ttthxuxlya

ttthxuxlya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    geçmiş olsun canım
    trosyd ve bepanten karıştırıp sürsen faydası olur belki
    sabunla falan yıkama altını sadece suyla yıka bide her alt değiştirmede yıka ve iyice kurula
    ayyyyy çok zor oluyor pişik ya
    geçmiş olsun

18. 4 Aralık 2008
  19. selma_selma

selma_selma karanfil... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım aynı sorun bizdede vardı.Gezmedik doktor kalmamıştı.En sonunda öylemesine Bakırköy Yenimahalle SSK' ya da götürdük,isteksiz bir şekilde ama çareyi orda bulduk.Bize Mega Çinko diye bir krem verdi.Ayrıca Travacort krem ve Bepanten verdi.Şükür iyileşti.Arada bir yine oluyor ama sürünce geçiyor.Geçmiş olsun.