1 bucuk yas bebeklerıı

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve ASYAA tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ASYAA
  1. ASYAA

ASYAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    eveet benım 17 aylık bı oğlum var masaallah :nazar:dogdugundan berı iştahı yerınde sebze meyve hersey yedırıyorum ıtıraz etmez bu yuzden onu ıyı besledıgım ıcın ıcım rahat oluyo.aynı zamanda da cok hareketlıı.. hıc oturmaz ıstedıgını hareketlerıyle anlatıyo tek tek kelımalerı soylemeye basladı herseyı hemen ögrenmesıne bayılıyorumkaydirigubbakcemile3 sızın bebısler ne alemde CADIARZU

2. 21 Kasım 2008
  3. esrad

esrad Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlumda 15 aylık,,yemesi fena değil canı isterse tek sorunumuz kabızlık onu bir türlü aşamadım denemediğim bişey kalmadı ama yinede kabız...benimkide çok hareketli bir dakika yerinde durmuyor,koltukların sehbanının tepesinde....gözümü ayıramıyorum üzerinden at ,al,anne,dede,mama,meme,top kelimelerini söylüyor...dayanamadığı şey müzik sesi ne türlü olursa olsun ona uygun dans ediyor müzik setininin başına geçip aç diyor..

4. 21 Kasım 2008
  5. melodies

melodies GameOwer Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim bebişimde 18 aylık çok yaramaz hersey ilgisini çekiyo hergün cekmeceleri karıstırıyo örtüleri çekiştiriyo telefon kumanda tw, favoriisi elinden düşmüyo.ben ne yaparsam aynısını yapmaya calışıyo.arkadasın dediği gibi koltuk tepelerinde tw sehpasının üstünde çok dikkatli olmak lazım allah korusun..

6. 22 Kasım 2008
  7. çedene

çedene papatya yüreğim Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bizde 15 aylık olduk.... yenı yenı yurumeye basladı.. bı dakıka oturmuyor.. al,ver,dede,anne,baba,mma,gaga,buuu favori kelımelrı..
    kabızlık bızımde vazgecılmezım ya.. aglıyor bebem kakası geldıgı zaman.. korkudan yapmak istemıyor hala...
    kanal degısmeye,telefona ve dergı-kitap lkarıstırmaya bayılıyor.. oyuncaktan cok renklı magazın dergılerı ılgısını cekıyor..

8. 26 Kasım 2008
  9. Mister81

Mister81 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.004
    Ödül Puanları:
    198
    benimde oğlum 15 aylık oldu ve bi canavar.her saniye bi dolbı açıyo içinde ne var döküyo prizdeki fişlere asılıyo.bunlar normal sanırım ama benim size sorum şu sizinkiler yapmadan anlıyomu......benimkisi yapma dediğim halde gözümün içine bakarak bildiğini okuyo hiç korkusu yok.25 haftalık hamileğim bazen sinirden ağlayasım geliyor çok yoruyo beni.sizce ne zaman laftan sözden anlar bu sıpa....

10. 26 Kasım 2008
  11. melodies

melodies GameOwer Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim..benimikide hayırdan anlamıyo yapma demekten sesim kısılıyo bazen sinir geliyo..hayır dedikçe daha cok yapıyo.seninki gibi gözümün içine baka baaka.bide cok yaramaz heran bişeyler olacak die ödüm kopuyo tuvalete bile zor gidiyom valla-tatlicadiarzu-