1.denemesi negatif olup 2.deneme için dinlenme sürecinde olanlar buraya.....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve pearlheart tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

23 Ocak 2010
    Konu Sahibi : pearlheart
  1. pearlheart

pearlheart az kaldi melegim:))) Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    123
    mrb kızlar...kimler 2. denemesini bekliyor?ne kadar bekleyeceksiniz?bu dönemde neler yapiyorsunuz?testleriniz var mı?kısacası her şeyi paylaşalım.birbirimize destek verelim..beklemek de zor....
    ben 2 hafta önce negatif sonucumu aldım..şimdi de yaptırmam gereken bir sürü testim var.bakalım ne olacak!!!

2. 23 Ocak 2010
  3. pearlheart

pearlheart az kaldi melegim:))) Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    123
    yok mu kimse arkadaşlar???!!!

4. 27 Nisan 2010
  5. filiz123

filiz123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar bende 1. TÜpbebek denemem negatıftı Şımdı 2 hafta geÇtı doktoruma gıdecem bakalım ne dıyecek.doktorum uygun gÖrÜrÜse hemen ıkıncı tÜp bebek denemesı yapıcam ınŞallah tutar.allahım Önce herkesı sevındırsın sonrada bızı.

6. 27 Nisan 2010
  7. perver

perver Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba benim ilk denemem pozitifti ama düştü.2.denememiz için 6 ay beklememiz lazım.biz eylül ekim gibi yapacağız.genetik test istedi doktorumuz nu yaptık.sonucunu bekliyoruz.

8. 28 Nisan 2010
  9. filiz123

filiz123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar ben 2. denemem için adet olmayı bekliyorum.hemen tedaviye başlıcam Allahtan hayırlısı hepimiz için.histeroskopi yapıldı bana hiç bir sorun yok dedi doktorum. ama 1. tutmadı.bakalım 2. ye ne olacak.yazarım size herkese bol şanslar diliyorum.

10. 28 Nisan 2010
  11. filiz123

filiz123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar lütfen herkes tüpbebekle ilgili yaşadıklarını yazsın yazalım ki dahada bilgilenelim.moral verelim birbirimize.şimdiden her kese teşekkürler .

12. 18 Mayıs 2010
  13. ebru_er

ebru_er Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    İyi günler arkadaşlar ,
    Ben dün ilk tüp bebek denememde nagatif sonucu aldım. Herşey çok iyi gitti çok sayıda kaliteli yumurtam oldu.8 tane embriyo döllendi. 1. kalite embriyo 5. gün transfer edildi. Ama olmayınca yapılacak bir şey yok . İkinci denemeyi düşünüyorum ama ne zaman olur bilmiyorum .Psikolojik olarak çöktüm denemeden önce içimde hep umut vardı .Ama şimdi o da kalmadı beklide 2. de tutumaz diye düşünüyorum. Anlayacağınız belirsizlik içindeyim. Sağlık olsun demekten başka çare yok. senağlama

14. 18 Mayıs 2010
  15. meloni84

meloni84 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    bende ilk denememi ekimde yaptım fakat öğrendikten 4 gün sonra beta hcg düşmeye başladı yani kese falan göremedik şuan tedavi görüyorum yaklaşık 3 hafta önce başladım yarın toplama günüm belli olacak sanırım yani 2. transfere az kaldı ben öncede umutluydum şuandada umutluyum

16. 24 Mayıs 2010
  17. filiz123

filiz123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    (ebru_erın dıkattıne) merhaba canım bende 1. Denemem negatıf Çıktı ama hıÇ umutsuzluĞa kapılmadım hısteroskopı yapıldı bana herŞey normal dendı hıÇ ara vermedım.2.ye baŞladım allahtan hayırlısı.sıze tavsıyem yaŞınız bÜyÜkse bır sorununuz yoksa hıÇ ara vermeyın 2. Denemenıze baŞlayın ınŞŞallah herŞey gÖnlÜnÜzce olur.

18. 24 Mayıs 2010
  19. filiz123

filiz123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Merhabalar bende 2. TÜp bebek tedavısıne baŞladım.sızden rıcam lÜtfen yaŞadıklarınızı paylaŞın paylaŞalım kı bılgılenelım Şımdıden herkese teŞŞekÜrler.her Şey gÖnlÜnÜzce olsun.