1. evlılık yıldonumu ve kayınvalıde eltı krızxı............

Konusu 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' forumundadır ve melegmmmm tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : melegmmmm
  1. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben en kucuk gelınım 4 eltıyız kaynanamlar her hafta sonu buradalar 2 gun boyunca ma aıle ayrılmaz........... pazar gunude ılk evlılık yıldonumuz kımse dısarı cıkmıyo neymıs anne baba HAFTADA 2 GUN GELIYOMUS NE YAPSAM NE YAPSAM benım esım pazarları calısır ama bu pazar ızınlı bana fıkır verebılırsenız cok sevınırımbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

2. 21 Nisan 2010
  3. melegmmmm

melegmmmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bırde guzel bı suprız ıcın fıkırlerınızı beklıyorumopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

4. 21 Nisan 2010
  5. dolphinebru75

dolphinebru75 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence şöyle bişey yapabilirsiniz istanbuldasınız madem günübirlik bir gezi ayarla mesela şileye ağvaya güzelmiş oralar ve bunun önceden planlanmış oldugundan bahset aileyede ve mümkünse bütün bir günü orada başbaşa geçirin mesela eşine maddi hediyeler dışında mesela güzel bir resminizi büyük boy bastırabilirsin aklıma gelen bunlar umarım işine yarar
    istanbulda kalırsanız aileler rahat vermeyecek anladıgım kadarıyla sizde günübirlik kaçamak yapın güzelce

6. 21 Nisan 2010
  7. BaSiYaZMaLiKiZ

BaSiYaZMaLiKiZ "MuSMuTLu" Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    her hafta sonu nerden geliyorlar kayınvalidenler?

nasılsa 4 eltimişsiniz.

1 tanesinin yokluğu farkedilmeyiversin..ohaoldumsmile

tabi eşinde sana uymalı ..

8. 21 Nisan 2010
  9. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.327
    Ödül Puanları:
    463
    nası canım ya, yeni evlisiniz ve haftasonu full misafir, her haftasonuakannehirakannehir

valla canım bu gibi toplu yaşayan ailelerde süprizler hüsranla sonuçlanabilir, hesapta yokken sülaleden birisi süprize limon sıkabilir, o yüzden bence eşinle planlı bişeyler yap:hulya:

10. 21 Nisan 2010
  11. buklelikedi

buklelikedi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    123
    gerçekten de neden her haftasonu sizdeler ki? biraz da diğer eltilerinin evine gitsinler? belki eltilerden birini ayarlayabilirsin anne-babaları kendi evlerine alması konusunda.

ya da çok zor durumda kalırsan, eğer planlı bişeyi de yapabilecek bi durum yoksa o zaman bu (mesela şile-ağva gezisinin) size bi yerden 1. yıldönüm için hediye edildiğini söyleyebilirsiniz. zemuszemus

12. 21 Nisan 2010
  13. melek.acar

melek.acar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınan böyle ailelerin varlığını duydukça sinir krizlerine giriyorum. Ne kadar üzücü, ne kadar anlayışsız ve saygısızca bir hareket. Bence al karşına kayınvaldeni ve annecim, evlilik yıldönümünde eşim sevdiği yemekleri yapıcam, başbaşa kutlamayı planlıyorum, anlayış göstereceğiniz için teşekkür ederim de. ay her hafta gelip üstelik o özel günde de geliyorsa, bunu söylediğinde de kırılacaksa bırak kırılsın yani..

14. 21 Nisan 2010
  15. Sinoplu57

Sinoplu57 varsa SEN yoksa SEN... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    bende arkadaşın önerisine katılıyorum.. evden uzak bir yerde gunubirlik rezervasyon yaptırın..
    akşamdan yola çıkın eşinizle. ertesi gunu zaten isteselerde bulamazla sizi.hem acıkca da söyleyin evlilik yıldonumumuz bir günlügüne tatile gidecegiz diye..

16. 21 Nisan 2010
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    öffffff ben daraldım ya her hafta her hafta olmazki canım herkes otursun evinde eşler hiç haftasonu yalnız kalamayacakmı canım sen en iyisi kayınvalidenle açıkça konuş anlat herhaftasonu misafirlik olmaz biz karı koca başbaşa vakit geçirmek istiyoruz de aslında onların bunu düşünmesi lazım.

18. 21 Nisan 2010
  19. askbocugum

askbocugum gomşumuz oluyoda bizim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcın olsun herhafta sonu hepbirlikte olmak sıkıcı bişey olsa gerek eşini tanımıyorum ama kızmıcağını size uyacağını düşünüyosan bence haftasonu için yakın biyere bi tatil ayarla eşine evlilikyıldönümü hediyesi olarak yada şimdiden eşinin bi ağzını ara ilkevlilik yıldönümümüz bi planın varmı ailende gelicek napıcaz falan de bişey demezsede ben başbaşa seninle romantik bi gün geçirmez istiyorum falan de