1 haftada 3 kilo verdim

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve snmglr tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : snmglr
  1. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu denediğim yöntemin etkisini görmeseydim buraya yazmazdım emin olun.
    Ben sabahları kalkar kalkmaz 1 bardak ılık suyun içine 2 tatlı kaşığı limon suyu ve 1 tatlı kaşığı elma sirkesi katıyorum ,Bu karışımı burnuma mandal sıkıştıtrarak içiyorum,çünkü kokusu ve tadı iğrenç.
    1 saat sonra kahvaltı yapıyorum (bu çok önemli)Yani aradan 1 saat geçmesi gerekiyor.
    Kahvaltıda 1 dilim kepekli ekmek, 1 dilim peynir (yağsız) , gün aşırı 1 yumurta , 3-4 zeytin , arada domates (mevsimi olmadığı için). We kesinlikle çay içmiyorum.çünkü çay biliyosunuz kansızlık aynı zamanda demir emilimi yapıyor.Bunun yerine kayısı suyu veya meyve suyu gibi bişeyler tüketebilirsiiz.
    Öğlen yemeklerini yoğurtla geçiştiriyorum yada üşenmezseniz salata yapabilirsiniz yağsız.Ama ben yoğurdun içine yulaf katıyorum.
    Neyse akşamda ekmek yemiyorum ve yemeklerimide az yemeye gayret ediyorum.Egzersizimi de yapıyorum ewde(yediklerimi yakmak için) sonra içim rahat bişekilde yatıyorum.
    Güçlü iradeler dilerim ,görüşmek üzere ...

2. 7 Nisan 2009
  3. sude_tolga

sude_tolga Guest

akşam yemeklerin mesala 1 porsiyon ekmeksizmi yiyorsun birde egzersinde neler yapıyosun canım çok iyi vermişsin bende hemen değil pazartesi başlayayım benimkide seninkinin aynısı ama tek fark öğle kepek ekmeğinden tost yapıyorum pazartesi başlayayım barikaydirigubbakcemile2

4. 7 Nisan 2009
  5. newlife

newlife Guest

canım bende nerdeyse seninkinin aynısı bi diyetle 6 günde 3 kg verdim..5 kg daha var vermem gereken..inşallah onuda veririm sağlıklı bi şekilde...cokacimcoook

6. 7 Nisan 2009
  7. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Akşam yemeği için pilav makarna yada et türü bişeyler yaptıysam ekmek yemiyorum tabi, ama zeytinyağlı yemekler için bir dilim kepekli ekmeğin de bir zararını görmedim.
    Akşam egzersizimde genellikle karnımda sezeryandan sonra göbek kaldığı için ısınma hareketleinden sonra mekik çekiyorum. We kendime iki tane dambıl aldım 2 we 3 kiloluk. Ben önce bir ay kadar 2 kilolukla ağırlık çalıştım, sonra da 3 kilolğa başladım ve kollarımdaki sarkıklığa yağlanmaya çok iyi geldi,göğüs kaslarınıda çalıştırıyor tabi bu .
    We dambılı bacak kasları için ayaklarınıza koyup ta kaldırma çalışmalrı yapabilirsiniz,buda bana çok iyi geldi.
    Tüm yaptığım bu ...

8. 7 Nisan 2009
  9. nereus

nereus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok hızlı olmuş bence geri alınabilir bu kilolar dikkatli olun kızlar

10. 7 Nisan 2009
  11. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel canım.İnşallah werirsin,kal sağlıcakla...

12. 7 Nisan 2009
  13. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    4
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bende bu ılık limonlu sirkeli suyun çok faydasını gördüm günde 2-3 kez içiyorum çok ii geliyo işlahı da kapatıyo

14. 7 Nisan 2009
  15. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ama fazla abartmamak lazım, azı karar da çoğu zarar olabilir maazallah, bir acelemiz yok sonuçta yavaş yavaş olsun ama sağlıklı olsun yararını gördüğüne sewindim yine de , teşekkürler.

16. 7 Nisan 2009
  17. sude_tolga

sude_tolga Guest

bence geri almaz tabi her diyet sonrası çok dikkat etmek lazım birde sirkeli su içmişsin bende bir zaman içtim ama benim miğdeme rahatsızlık verdi bende limonlu bu denesem kiCADIARZU birde kaç kilosun canım sen yani 3 kilo vermden önce

18. 7 Nisan 2009
  19. snmglr

snmglr Anne Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben 62 kiloydum bir hafta önce.Daha dün sabah aç karnına tartıldım gramsız 60 çıkarken,bu sabahta aç karnına 59kilo 400 gram çıktım.Mucizevi bir içecek bu.