1 sene bekle beni sevgilim?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve denizzelda tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : denizzelda
  1. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bir süredir tanıyorduk birbirmizi (önceki topiklerimizden hatırlarsanız uzun bi ilişkim vardı ciidi idi güvensizliklerden dolayı sarsılmıstı)neyse biz bir anda ne olduysa bir cekimbizi çekti ve beraber olmaya başladık..sankı o güne kadar birbirimizden çekinmiştik..yaklasık 1 bucuk ay oldu ama cok kısa sürede herseyi beraber yasadık cok hızlı yasadık..tam istediğim gibi ele avuca sığmas sımarık cocuk gibi onunla cok eğleniyorum.o sabırlı bir erkek herseyden önce onun bu özelliği beni cok cekti:)bu benim yasamadığım birşeydi erkekte,düşünün biz gece klübüne gittik kız arkadaslarım sarhos olunca hepsini o tasıdı,ben istedim diye gecenin 3 ünde gider yemek alır gelir bende ona karsı öyleyim sabahın 5 inde kalkar ona çorba yaparım..bu örnekleri birbirmizi tamamaldığımız içn verdim ve basit örnekler yerimseniben ama o ingiltereye gidicek 1 sene..ve biz cok kısa sürede birbimizi gerceten sevdik beni bekle diyor benden baskasına dokunma geldiğimdede gene sana ilk ben dokunim diyo..ama o gidicek ve kocamn biryer orası beklemek birşey değil geri döneceğini bilim 2-3 senede beklerim resmen cok kısa sürede beni tamamladı..onu uyurken izlemeyi bile cok seviyorum nefes alığ verişini izlemeyi fln aşık mı oldum bilmiyorum..bu aşk mı demek oluyor onuda bilmiyorum işe giderken bana tshirtini bırakıyor ben onun kokusunu aramım diye fln:):)kıslar size sorum su geri dönmemesi pahasına beklemeli miyim?arkadaslarım saf olma hayat akıyor dio ama seviyorum ve karslıklı..orası büyük bir ülke yanı ingiltere ve orda bir baskası onun aklını karıstırır mı?gece hayatında olan bir ama o sadece içki sever yani gidim bi kadınla olim derdinde olmadı cnkü ortamlarımız aynı ben duymasam arkadasım duyardı,bu beklemek konusunda ben, aydınlatın ben hayatmda böle bişi yaşamadım çünkü.bekleyenler tecrüebelini paylaşşın

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Mart 2010
  2. 14 Şubat 2009
  3. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    seviyorsan beklemeye deger...
    ama anladigim kadariyla sen bile daha emin degilsin duygularindan...
    bence ilk önce ona olan duygularini ve onun senin hayatindaki yerini netlestir sonra zaten bu soruya sen cevap bulmus olursun...

4. 14 Şubat 2009
  5. sea sea

sea sea RABBİM SANA EMANET... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    seviyosan ve sevildiğine gerçekten inanıyosan beklemelisin.insan heran heryerde aşkı bulamıyo.buluncada kıymet bilmiyo...sen bilenlerden ol....

6. 14 Şubat 2009
  7. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hyr emin olmadığım tek duygu ben aşktan kacıyorum.ama onu hem tutkuyla hemde farklı bir sevgi ile sevdiğii biliyorum eğer bu aşksa ozamn burada benim gözyaslarıma cok tanıklık edebilirsiniz.ben biraz duygusalım..onu cok cok seviyorum..o değerli..

8. 14 Şubat 2009
  9. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    eğer aşıksan zaten bizim sana burda bekle veya bekleme dediğimize bakmazsınki...
    bekleyebilirmsiin,güveniyormusun
    beklemek çok büyük sabır gerektirir
    gerçekten sabır ve aşk lazım sana.

ben 15 ay askerlik yolu bekledim çok zorluydu ama mükafatı süper oluyor

10. 14 Şubat 2009
  11. denizzelda

denizzelda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    döndüğünde sana davranısları nasıldı?eskisinden de iyi miydi?biraz daha bahsetsene canım,yanı bekleyebilirim ama kırılmaktan korkuyorum..

12. 14 Şubat 2009
  13. EU2

EU2 Guest

evet seviyosan zaten beklersin,ama zamanca fikirlerin değiştiğinde beklerim sözü hiçbişeyi ifade etmiyo bunu zaman gösterecek yani...onun içinde geçerli bu tabi orası ingiltere burdaki gece kuluplerine benzemez burda olmayan şeyler orda olabilir,,yani ne senin beklerim demen bişey ifade eder nede onun beni beklermisin sana döneceğim sözüü

14. 14 Şubat 2009
  15. life_city

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    döndü şuan 30 ocakta bitti askerlik
    ama biz 03.08.2005 ten beri birlikteyiz
    yani herkezinki bir olmuyor kişiliğe bağlı bu biraz

davranışları aynı neyseki hiç değişme yok
    sadece askerliğin verdiği biraz sabırsızlık sinirli hal var ama oda gidiyor

biz hiç görüşemedik kameradan bile şırnaktaydı çünkü
    ama siz cam.danda görüşebilirsiniz

arkadaşlarına bakma,sadece kendine güven
    banada neler dediler
    askerde beklenirmi diye falan ama bekldim
    hiçte pişman olmadım
    uzaktan bazı şeyleri yürütmek kolay olmuyor tabi
    mesela üzüntülü olduğunda başını omzuna yaslayamıcaksın
    sevinince sarılamaycaksın ama hissetmek çok önemli burda

16. 14 Şubat 2009
  17. glsh85

glsh85 Guest

askerlıkle gurbet cok farklı seyler sakın karıstırma bence ...

eger sevıorsan hayatının ınsanıysa cıddıydenız bekleee bence aşk bu kolay kolay bulunmaz

18. 14 Şubat 2009
  19. life_city

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    evet yukardaki arkadaş doğru diyo askerlik çok bambaşka ayrı şehirlerde olmakta bambaşka
    sonradan üzülme iyice düşün taşın öyle karar ver

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.