1.sınıf ögrenci velileri ve öğretmenlerine

Konusu 'İlköğretim' forumundadır ve umaysu tarafından 21 Kasım 2007 başlatılmıştır.

21 Kasım 2007
    Konu Sahibi : umaysu
  1. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar aşağıdaki siteyi oğluma eğik yazı çalışmaları ararken buldum.oğlumla ders çalışma konusunda çok problem yaşıyordum.bu site sayesinde şimdi eğlenerek ders yapıyoruz.bu site sayesinde oğlum öğrenemediği ve yazamadığı kelimeleri çok güzel okuyup,yazıyor.tavsiye ederim.a.s.a.s. http://www.alinafizyazar.tr.gg/İstiklal-Marşı.htm

2. 21 Kasım 2007
  3. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beğenmene sevindim canım...benim gibi ders çalıştırma sorunu olanlara faydalı olur inşaallah...Şeniz

4. 22 Kasım 2007
  5. AYTOPLAYAN

AYTOPLAYAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar site gerçekten çok güzel 2. sınıf ile ilgili birşeyler bulursanız yazarmısınız benim kızım 2. sınıf gidiyor bende onunla ilgili araştırıyorum..

6. 23 Kasım 2007
  7. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    inanın bende okulun ilk günleri çok çaresiz kalmıştım. bu site çok güzel yanlız tavsiyem çocuklar sizin gözetiminizde baksınlar çünkü videolar youtube alınma ,dolayısıyla çocuklar bunları seyrederken farklı yerleri açabilirler.a.sbiz oğlumla beraber seyredip ders yapıyoruz.ayrıca beğendinize çok sevindim :1hug:Şeniz

8. 23 Kasım 2007
  9. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Aytoplayan merhaba

google dan eğitim forumu diye arattırırsanız sanırım öğretmenlerin kurduğu , güzel bir sitenin ücretsiz üyelikle forumuna ulaşırsınız. Burada sınıf sınıf her türlü yardımcı kaynak ve öğretmenlerin eklediği sunular var.

Bu arada seni izmir toplantılarımızda görmek isteriz. yerimseniben

10. 25 Kasım 2007
  11. umaysu

umaysu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    burdada güzel şeyler var kızlar......................Şeniz

12. 14 Haziran 2008
  13. xsxirinbebek

xsxirinbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende bu siteyi çok beğenmiştim. www.miniminibirlerim.com
    Bu yıl 1. sınıfları okuttuğum için çok yararlandım bu siteden. El yazısıyla okuma yazma öğretmemiştim daha önce bana çok faydası oldu.
    Ayrıca çocuğu 1.sınıfa gidecek velilere özellikle tavsiye ederim.Ben velilerime söylemiştim evinde interneti olanlar yararlandılar. Okulda öğrenilenleri pekiştirmek için çok iyi oldu. Biz artık 2.sınıf olduk. Ama 1.sınıfa gidecekler önümüzdeki yıl yararlanabilir.

Son düzenleme: 14 Haziran 2008
  14. 24 Eylül 2009
  15. mkent

mkent Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba,

Özel bir şirkette orta düzey yöneticilik yapmaktayım. Beşiktaş ıstanbulda ikamet ediyorum. ıstanbul Üniversitesi mezunuyum. ılkokul seviyesindeki öğrencilere ödevlerinde ve genel olarak derslerinde yardımcı olmak adına ders vermekteyim. ılgilenenlerin geri dönünüşünü rica ederim.

Teşekkürler,

MK