1 ve 2.tüp bebek denemsinde başarsız olup, 3.tüp bebek denemsinde başarılı olanlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hilbay tarafından 16 Haziran 2010 başlatılmıştır.

16 Haziran 2010
    Konu Sahibi : hilbay
  1. hilbay

hilbay az kaldı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    selam arkadaşlar.,
    ben uzun süredir siz takip ediyorum. bir çoğunuzun yaşadıklarını gözlerim dolarak okudum. ancak yeni üye oldum. artık birlikte aynı sorunları yaşayanlar olarak daha az üzülerek ve moral bularak anne sahibi olmak istiyorum

gelelim konuma

ben iki defa tüp bebek denemsi yaptırdım. ancak başarıya ulşamadım. şansımın ve çocuk sahibi olma olasılığımın azaldığını istatistik olarak söylüyorlar. 3.tüp bebek denemesi yapıp başarıya ulaşanlar var mı nasıl başarıya ulaştınız. lütfen paylaşırsanız sevinirim.

2. 16 Haziran 2010
  3. lotus33

lotus33 ALLAHIM SANA EMANETIZ.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    oncelikle hakkinda hayirlisi..
    istatistiklere fazla takilma derim..7.denemesinde bile gebelik elde edenler var..
    ben ayni merkezde 2 negatif deneme sonucu baska bi merkezde 3.denememde pozitif sonucu aldim..zamaninda bende senin gibi dusundum..her denememde sanki umudum tukeniyordu..ama veren Allahim vakti zamani geldiyse 1 embriyo ile veriyor..onceki 2 denememde 3-4 embriyo transfer edilmisti...
    3 tedavimdeki farki sorarsan..ameliyat oldum..sebebi yok denilmisti diger merkezlerde oysa sebebi varmis..co-cultur ve 5 .gun tranferi yapildi..belki bunlar vesileydi bilinmez..bence tedavi olacagin merkezi iyi arastir,guvenerek tedaviye basla...
    insallah seninde 3.denemen son denemen olur kavusursun bebisine..

4. 26 Haziran 2010
  5. hilbay

hilbay az kaldı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    Canım bir kaç gün şehir dışındaydım. pek yazıları takip edemedim. Ama 3.tüp bebek denemende başarıya ulaşmana çok sevindim. hangi hastanede doğru teşhisi koydular ve başarıya ulaştın. bende ilk iki denememi ASM hastanesinde yaptırmıştım. fakat şimdi yeri değiştirmek istiyorum. neler yaşadın. bahsedersen çok sevinirim. tebrikler.

6. 26 Haziran 2010
  7. arzumm79

arzumm79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam bende 3. denemede şuan hamileyim ilk 2 deneme istanbulda yapıldı kısa protokoldu hiç araştırma gereği bile duymadılar daha öncesindende 4 aşılamam var 3. denemeyi ankarada mayada yaptırdım uzun protokol ayrıca eşime macs ve yumurtalarada pgt yapıldı bende kan pıhtılaşması tespit edildi ayrıca pgt sonucundada genetikte bozukluk çıktı 2 emriyo transfer edildi şuan 10+3 haftalık hamileyim inşallah darısı sizlerin başına

8. 26 Haziran 2010
  9. tok

tok Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba bende 3.denememde hamıle kaldım ılk denememı ankara zekaı tahırde yaptırdım 2.genertta .3.denememıde gurgan klınıkte yaptırdım ve suan 11 haftalık hamıleyım rabbım ınsallah darısı sızlere olsun rabbım bu yolda kımseyı koymasınnn

10. 26 Haziran 2010
  11. cellist1

cellist1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de ilk iki denemem de negatif sonuç alınca gittiğim yeri değiştirdim. 3. denememi IVI tüp bebek merkezi( mecidiyeköy) nde yaptırdım ve sonuç pozitif...herkese tavsiye ediyorum. allahım isteyen herkese bebişlerini göndersin....

12. 26 Haziran 2010
  13. apple23

apple23 öykü&övgün Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 3. denememde hamile kaldım. memorialde oldu son denemem. darısı başına

14. 28 Haziran 2010
  15. hilbay

hilbay az kaldı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    çok tebrik ediyorum. hepinizi kızlar. Allah benim ve diğer bekleyenlerede en kısa sürede anne olmayı nasip etsin. 2.tüp bebek denemsinden sonra ne kadar süre beklediniz. ben hemen yaptırmak istiyorum. ama kendimi çok yorgun hissediyorum.

16. 28 Haziran 2010
  17. beklemede2009

beklemede2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de 3. denemem olacak canım, zamana hala karar veremedim. taze embriyo ile mi deneyeceksin yoksa var mı dondurulmuşların?

18. 28 Haziran 2010
  19. beklemede2009

beklemede2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim de doktorum ısrarla araştırmaya bile gerek olmadığını, şanssızlık olduğunu söylüyor ama ben öyle düşünmüyorum. kan pıhtılaşman hangi testlerle tespit edildi canım? siz eşinle genetik test yaptırdınız sorun çıkınca mı pgt oldu embriyolara? bir de macs ne demek canım, uzun oldu kusura bakma ama cevaplarsan çok sevinirim :)