1 yas bebekleri icin süt önerisi ????

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kayaninannesi tarafından 29 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : kayaninannesi
  1. kayaninannesi

kayaninannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kizlar..benim oglum 1 ay sonra bir yasinda olaanne sütüm hic olmadigi icin dogdugu andan itibaren aptamil devam sütü kullandik.4.aydan itibarende ek gidalara gecmistik.simdi gündüz corbadir,mamadir vs..kasik mamalari ile besleniyo.geceleride sabaha kadar iki defa biberonla süt veriyorum.araliksiz uyumuyor zaten acikiyor.simdi 1 yasina girdikten sonra nasil süt kullanayim bilmiyorum ?aptamil bebek sütlerine devammi edeyim yoksa az yagli pastorize sütmü vereyim sulandirarak. ne yapicam ?yardim edin lütfennnn

2. 29 Temmuz 2010
  3. susaden

susaden Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    uzun ömürlü süt güvendiğin bir markanınkini verebilirsin canım

4. 29 Temmuz 2010
  5. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba,
    KK'da başka bi topikte görmüştüm.Çoğu anne sütteki yağın bebeğin gelişimine çok faydalı olduğunu yazmıştı. O yüzden az yağlı değil de tam yağlı süt kullanabilirsin. Benimde kızım 15 gün sonra yaşına giriyor.. bende tam yağlı süt vermeyi düşünüyorum.. Şuan kızım ishal olduğu için süt ürünleri veremiyorum ama gece sulandırılmış olarak içine de bisküvi katıp vermeye başlamıştım..

6. 30 Temmuz 2010
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ben 6 aya kadar anne sütü günde bir defada mama verdim.6 aydan sonra inek sütüne geçtim.Hemde halis muhlis inek.Bizim bildiğimiz sarıkızın sütüne.Kapıma gelen sütcümden aldığım sütü verdim.
    Sizde az yağlı değil bence tam yağlı süte geçin derim.

8. 30 Temmuz 2010
  9. kayaninannesi

kayaninannesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sulandirmaya falan gerek yok diyosunuz yani tam yagli sütü verebilirim ilik hale getirerek geceleri öylemi ??agir gelir diye düsünmüstüm ben ama madem sizler kullaniyosunuz i sakincasi yok demekki..