1 Yaş Partilerimiz İçin Neler İkram Edeceğiz Paylaşalım mı..?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve burser tarafından 16 Ocak 2010 başlatılmıştır.

16 Ocak 2010
    Konu Sahibi : burser
  1. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadaşlar bnde doğum günü için kızıma bi menü hazırlamaya çalışıorum çocukların ilgisini çekicek bişeyler de hazırlamak istiyorum tariflerinizi bekliorum bu arada şimdilik menümüzde;
    1-çikotoplar
    2-havuçtoplar
    3-sarmasız olmaz
    4-jelibonlu kurabiye
    5-makarna salatası
    6-patates püresi küçük kaplar alıcam kapları süsleyim püreleri içerise koyup üzerine garnitür mısır falan ekler ikram ederim diye düşünüyorum
    7-haşaşlı çörek
    8-patetesli kol böreği bağılıyorum
    9-elmalı turta
    10-tuzlu kurupasta
    aslında dahada araştırıyorum çünkü 2ye bölebilirim menüyü çünkü 2 kez kutlayacağız doğumgününden 1 hafta önce antalyada ailemle kutlucaz daha sonrada tekirdağda kızımın arkadaşlarıyla kutlucaz bayada kalabalık olucaz yeterli bişeyler hazırlamam gerekecek tabi hepsini bn yapmıcam kayınvalidem ve arkadaşım yardım edecekyerimseniben

2. 19 Ocak 2010
  3. annetugba

annetugba Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aaaaaa sen tekirdağda mısın bizde çorludayız bizde gelelim doğum gününüze:) bende yeni bişey öğrendim yalancı içli köfte diye bişey poaça ondan yapcam mutlaka browni yapcam makarna salatası kısır babanne su böreği yapcak yufka böreği yapcam değişik bişey tatarsam o zamana kadar yapcam yoksa sırf çeşit olsun diye tatsız şeyler yapmak istemiyorum. aa birde doğum günü için renkli kurabiye hamuru bulabilirsem yapcam inşallah..

4. 20 Ocak 2010
  5. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet cnm tekirdağ merkezdeyiz buyrun gelin partimize 15 mart hafta içine gelio 14 martta düşünüorum cidden çok sevinirim baya menünüz baya güzel browniyede bayılırım sizin doğum gününnüz ne zaman

6. 20 Ocak 2010
  7. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu arada senden başka fikirlerini paylaşmak istememiş kimse benimle teşekkür edrim buarada renkli hamur nerelerde satılır biliomusun?

8. 20 Ocak 2010
  9. ecrinyagmur

ecrinyagmur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108

canım pasta malzemeleri satanyerlere bakarsan renkli hamur boyalarını bulabilirsin.bildiğim kadarıyla kiloluk poşetlerde satılıyor.doğumgününde gelen misafirlere küçük hediyeler falan araştırıyorum bu yüzden pasta çeşitlerine henüz karar vermedim şuan herşeyin araştırma devresindeyim karar verince seninle paylaşırım canım

10. 20 Ocak 2010
  11. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm teşekkür ederim ama tekirdağda sanırım yok öylee bi yer istanbula gidersem ordan bakarım artık
    bende hiç bişey için karar vermiş değilim henüz işte yeni tarifler çocuklara hoş gelebilecek bişeyler belki bilen vardır die bu topiği açtım bakalım bekliorum daha var partilerimize nasıl olsa hediyeler bende düşnüorum o konudaki fikirlerimi diğer topice yazdım

12. 21 Ocak 2010
  13. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ben henüz menüye karar vermedim.
    Hediyeleri hazırlıyorum bir takvim kaldı doğumgününde gelenlere verilmek üzere dağıtacaklarım arasında.
    Şeker hamurundan çok güzel bir pasta düşünüyorum kuzuma.Ben yapamam da yaptıracağım inşallah:Saruboceq:
    ıkram edeceklerim hakkında bir fikrim henz yğk:sinifsinif:

14. 23 Ocak 2010
  15. luffee

luffee Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Biz sadece en yakın arkadaşlarımızı çağırmayı düşünüyoruz.Can dahil 5 kişi olacağımız için menüyü çok abartmaya gerek yok.Gelemeyenler için şöyle birşeyler buldum. belki yaptırıp gönderirim.
    GÜLÜMSEYEN ÇİKOLATALAR - SMILING CHOCOLATES :icecream:

16. 23 Ocak 2010
  17. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
  18. 7 Şubat 2010
  19. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ben menüyü kesinleştirdim:)

Zeytinyağlı sarma,
    Mercimek köftesi
    Kuskus tavuk salatası
    Patates ortalama
    Yoğurtlu havuç
    Kıymalı börek
    Fincanda kek-Dr.Otker'in süsleri ile süsleyeceğim:)
    Değişik kalıplarla yapılmış tatlı kurabiyeler
    Sosisli milföy
    Sakızlı rulo(tavuk göğsünün rulo haline gelmiş hali)-üzerine çikolata sosu
    Sade tavuk göğsü-üzerini bonibonlarla süsleyeceğim..
    Birde yaş pastası.

Biz çok kalabalık olacağız yaklaşık 40 kişi kadar bu sebeplede çok fazla şey yapmak durumundayım.Ayrıca büyük bir zevkle yapacağım.Her misafirimi özenle ağırlarken kızımın ilk yaşında daha fazla özen göstermek boynumun borcu:asigim: