1 yaşındaki çocuk davranışları?

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve deniz. tarafından 16 Ekim 2010 başlatılmıştır.

16 Ekim 2010
    Konu Sahibi : deniz.
  1. deniz.

deniz. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    1 yaşındaki çocuk bağırmaktan...hayırdan....çok hafif vurmaktan anlarmı???ne yapıcam şaşırdım.....oğlum çok uyumluydu..yatar hemen uyurdu....1 yaşına girdi ne uyku kaldı ne bişey ve sürekli ağlıyor beşiğinde yalnız kalmak istemiyor.....odaların kapılarını kapatamıyoruz...bizi tuvalete bile salmıyor ortalığı koparıyor......çok huysuz oldu?????ne yapıcam dayanamayıp bağırıyorum biraz veya eline veya poposuna hafif vuruyorum...daha 1 yaşında anlarmıki cezadan???????

2. 16 Ekim 2010
  3. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım korkuyor herhalde dönem dönem oluyor güvenmiyor bırakıp gidiyorsanız birilerine bırakıp gitcekseniz diye korkabilir benim oğlum öyleydi

4. 16 Ekim 2010
  5. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148

çok normal.. dönem dönem hırçınlıkları olur.. hele çalışan bir anneyseniz nazını sizin çekeceğinizi bildiği için bütün huysuzluklarını size yapar. sakın vurmayın kızın ceza verin ama vurmayın...

6. 27 Ekim 2010
  7. Liebling07

Liebling07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sizinkide birşeymiki..14 aylık kızımla şu sıralar inanılmaz problemler yaşıyorum inanılmaz saldırgan saç çekmekten tutunda vurmaya kadar bütün olumsuz hareketler var üstelik hayırdanda anlamıyor gözümün içine baka baka tekrarlıyor sinirlerim çok yıprandı nasıl davranacagımı bilemiyorum lütfen yardım edin...

8. 28 Ekim 2010
  9. 35papatya

35papatya Duruşunuz,duruş belirler......... Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    deniz.... şaka mı bu????????? eğitimci görünüyorsunuz bide... nasıl yani 1 yaşındaki çocuğa hafif bile olsa şaplatmak... umarım kafa bulmak için yazmışsınızdır bunu... ve umarım yazdığınız gibi yaşıyorsanız anlattığınızı eğitimci değilsinizdir.....................

10. 28 Ekim 2010
  11. optimist_balim

optimist_balim bebeiş on the kuciş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aman sanki sinirlenince poposuna vurmuyosunuz en azından bağırdığınıza eminim ne kadar abrtmışsınız hafif şaplatmayı tabi ilerleyen zmanlarda abartıp şiddetini arttırmak olmaz şaplatmaktan çok başka çözümler bulmak lasım ceza fln anlar mı çocuk onun böle yapması çok normal.benim ark.tuvalete gittiğinde kapısını açık bırakıyor çocuğu pesinden ağlıyor diye 1 dk ayrı kalmak istemiyo çocuk annesinden babasından artık çocuk herşeyin farkında olduğu için huy değiştirmesi normal ilerleyen zmanlarda dikkatinin başka yöne kayacağından eiminim.ne güzel ya biz istiyoz ki çocuklarımız hep aynı kalsın uyusun sesi çıkmasın eltimin bi gece uyumadı diye ayy ben napıcam bu gecede öyle olur mu yani hep çocuk 8 saat fln aralıksız uyuyor benim zavallı ablam ne yapsın 6 aylık kızı doğduğundan beri uyumuyor uyanıkkende ağlıyor fln unutmayalım ki çocuğumuz büyüyor ve her geçen gün çevresini daha iyi gözlemlemeye başlıyor.

12. 28 Ekim 2010
  13. 35papatya

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    optimist-balım.... oğlum 25,ayında ... bugüne kadar sadece geçen hafta hayatımda ilk kez gece uyumadığı için azarladım ve sonrasında ona söz verdim... ABARTI demişsin yazık.... şaplatmak çocuğa çin işkencesinden beterdir... ne el kaldırırım ne el kaldırtırım.... çocuğu seven herkeste bunu yapmalı.... ABARTI demeni az okumuşluğuna veriyorum canım................

14. 28 Ekim 2010
  15. optimist_balim

optimist_balim bebeiş on the kuciş Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    az okuyup okumamam senin bileceğin iş değil sen beni o na göre kıyaslayamazsın.kimin ne kadar bildiği az okumaya çok okumaya bağlı değildir.insan zaman geliyo ki bazen dayanamıyacak kıvama geliyo senin anlamanı beklemem hem iş hem ev hem çocuk nasıl oluyor.

Son düzenleme: 28 Ekim 2010
  16. 28 Ekim 2010
  17. 35papatya

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    108
    optimist-balim.... okumak eşekliği götürmüyor....insan, kişiliğini davranışlarıyla konuşmalarıyla uslubuyla ortaya koyar... tıpkı senin yaptığın gibi... ALLAH ailene ve sevdiklerine sabır versin... profilimde ev hanımı yazmıştım gurur duyuyorum .... boşuna kendini yorup hakaret etmişsin... yazık sana... sevdiklerine sabırlar diyorum... bye...

18. 28 Ekim 2010
  19. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen bırde ıkı yas sendromunu gorsen hıc dınlemıyor ama buyudukce duzelıyor..

bır yastan sonra yavas yavas etrafı taımak ogrenmek ıstıyorlar yanlız kalmak ıstmeıyorlar sureklı ılgı ıstıyorlar