1 yaşından sonra akşam yemekleri

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ebrizm tarafından 12 Kasım 2009 başlatılmıştır.

12 Kasım 2009
    Konu Sahibi : ebrizm
  1. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    1 yaşını geçen bir kızım var dr menü erdi akşam yemeği demiş geçmiş aklımada gelmemiş orda ne bu akşam yemeği demek sizler neler veriyorsunuz paylaşırmısınız

2. 13 Kasım 2009
  3. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    akşam bizler ne yiyorsak o demek istemiş dr, genelde bu ifadeyi kullanıyorlar zaten
    1 yaşından sonra sofrada ne varsa ondan yemeleri gerekiyor, yemek alışkanlığı için de önemli bu
    sebze yemeği, et yemeği, köfte, tavuk, bulgur pilavı, çorba vesaire, artık o gün menüde ne varsa o
    1 yaşından sonra ben özel yemek pişirmedim kızıma pek ama yemekleri yine az tuzlu, az salçalı ve baharatsız yapmaya gayret ediyorum hala

4. 13 Kasım 2009
  5. ebrizm

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    çok teşekkürler canım. öğlen yemeklerinde çorba yediği için bende hala mamamı diye düşündüm

6. 13 Kasım 2009
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    erdi akşam yemeği demiş geçmiş aklımada gelmemiş orda ne bu akşam yemeği demek sizler neler veriyorsunuz [/COLOR]kız bu ne demek inan hiç bişi anlamadım bu yazından.ama arkadaşların yorumlarından anladım neyseki
    akşam biz ne yiyorsak oğlumda onu da yiyor.ama benim oğlum 3 yaşında bir yaşındayken de oğluma özel menü hazırlıyordum.bizim yediklerimiz ona ağır geliyordu 1 yaşındayken.
    genelde köfte,zeytin yağlı sebze yemekleri,nohutlu yayla çorbası,tarhana çorbası,tavuklu çorba,yani oğlum 1 yaşındayken genelde vitaminli çorba ağırlıklı besleniyordu.sebze yemekleride kıymalı ıspanak,zeytin yağlı kabak yemeği ve pırasa.tabiki tuzunu ve yağını 1 yaşındaki çocuğa göre ayarlıyordum.[/B]

8. 16 Kasım 2009
  9. ebrizm

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    acele yazıp atlamışım v harfini.bende kendi yediklerimizden vermek istemiyorum. zaman zaman baharat kullanabiliyoruz yağı fazla gelebilir diye ayrı bir şeyler yapıyorum kızıma yada kaşık maması veriyorum