1 yıl içinde protezlerin küçülmesi

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve esmeralda788 tarafından 30 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Ekim 2010
    Konu Sahibi : esmeralda788
  1. esmeralda788

esmeralda788 latin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Naci Bey merhaba,
    Ben 6 ay önce protez ameliyatı oldum. Bu forumdaki birçok arkadaşın ve çevremizden birçok kişinin söylediği birşey var o da protezlerin 6 ay-1 yıl içinde ya da zamanla küçüldüğü. Bu nedenle ben tekrar ameliyat olacağım diyen bir sürü kişi var. Ben bunu ameliyatı yapan doktoruma da sordum "bunu kim söyledi, sadece şişlikleri inecek ve biraz aşağıya inecekler küçülme falan yok" dedi. Hatta 1 aydan sonra gittiğimde de bunu sormuştum böyle kalır küçülmez dedi. Protezin kendi kendine küçülmeyeceğini biliyorum ama neden herkes küçülüyor diyor anlamıyorum. Kişinin gözü alıştığından mı küçük görünüyor ya da şişliklerden dolayı olduğundan büyük görünüp sonra şişlikler indiği için mi böyle diyorlar? 6 ay 1 yıl gibi bir süre kimsede şişlik zaten olmaz ki yani ilk aylarda olur. Neye dayanarak bunu söylüyorlar benim bilmediğim birşey mi var, bu konuda bilgi verirseniz sevinirim.
    Çok teşekkürler
    Saygılar

2. 3 Kasım 2010
    Konu Sahibi : esmeralda788
  3. Op. Dr. Naci Celik

Op. Dr. Naci Celik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Doktorunuz dogru soyluyor . tabii ki protezler kuculmez sislikler iner. bence gözleri alistigi için öyle oluyor.

Son düzenleme: 3 Kasım 2010
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.