1 yıl sonunda nasıl hamile kaldım biliyormusunuz?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve stera tarafından 9 Haziran 2010 başlatılmıştır.

9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : stera
  1. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle bu işi bilen kadınların yanımda kasıklarımı kaldırdım,adetliyken 3 gün bu işlemi yaptılar daha sonra adetim bitince 1 hafta süt ve maydanoz kaynatıp buharına oturdum ve 20 gün boyunca günde iki defa incir suyu kaynatıp içtim.Sonuç ne mi? 3 haftalık hamileyim çok şükür ha bu arada lütfen dua etmeyi unutmayalım rabbim isterse olur çünkü gerisi boş.....:KK46:

2. 9 Haziran 2010
  3. N_a_l_a_n

N_a_l_a_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

merhaba cnm bende 1,5 yıldır uğraşıyorum denemediğim şey kalmadı ama olmuyo bir türlü.Senin yöntemine gelince süt maydonoz buhar banyosunu duydum daha öncede denemek istiyorum bu ay ama kasıklarını nasıl kaldırdın anlamadın hani ilişkiden sonra ayaklarını havaya kaldırıyosun öle mi cnm ?
    Bilgi verirsen sevinirim..

4. 9 Haziran 2010
  5. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    problemin neydi steracım?

6. 9 Haziran 2010
  7. smallangel

smallangel ömrümün 2. prensi :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Merhabalar, bende merak ettim 6 aydır deniyoruz ama olmuyor :KK43: Kasık kaldırma nasıl bişey birde süt ve maydonuz işlemi nasıl ayrıntılı bilgi rica ediyorum kızlar. Allahım düşünen herkese bebiş nasip etsin inşallah

8. 9 Haziran 2010
  9. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bu işi bilen kadınlar var adetin 2.günü gidiyorsunuz 3 gün boyunca sabah aç karına gidiyorsun uzanıyorsun kadın eliyle rahmin hemen üstünden baskı yapıp yukarıya doğru çekiyor beir çeşit masaj yani.o üç gün bittikten sonra ise adet bitiminde bir hafta boyunca 1 kilo süt ve bir demet maydanozu kaynatıp buharına oturuyorsun rabbimin izniyle oluyor.

10. 9 Haziran 2010
  11. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    moonlight aslında benim problemim neydi bilmiyorum bir yıldır uğraşıyordum olmuyordu ama bu süt maydanoz hamamı rahim damarlarını yumuşatıp tıkalı olan tüpleri bile açabiliyormuş.

12. 9 Haziran 2010
  13. N_a_l_a_n

N_a_l_a_n Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41

cnm bu nasıl bişey ya biz kendimizde yapabilir miyiz bunu çünkü ben ailemden uzakta yaşıyorum ve burda hep kimsyi tanımıyorum yani bunu illa bilen birinin mi yapması lazım yoksa biz yapabilir miyiz canım?Denemek istiyorum bugün adetin 2. günü benim ama yaptırabileceğim kimse yok bitek eşim var.Ne yapmalıyım sence ?

14. 9 Haziran 2010
  15. stera

stera Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili nalan bunu kendimiz yapmamız mümkün değil bu işi bilen kadınlar var ayrı bir teknikle yapıyorlar. kadın göbeğime dokunur dokunmaz senin yumurtalıkların düşmüş o yüzden damarların sertleşmiş ve süt hamamı yapmazsan damarlar yumuşamaz demişti.

16. 10 Haziran 2010
  17. nibo

nibo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok ilginç yaaa

keşke ankaradada bulsak o kadınlardan

18. 11 Haziran 2010
  19. julia

julia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Yapmayın hanımlar,kullanılan terimlerden bile bayanın sadece tahmini bişeyler yaptığı belli oluyor.insan çaresiz hissedince kendini neye başvursam,neyden umutlansam şaşırıyor,bu psikoloji tabiki insanlara neler yaptırıyor doğru ama ,biraz da mantıklı düşünsek.
    Daha sorununuzun ne olduğunu bilmeden bunları yapmak doğru değil,hamile kalmışsınız ama ya yanlış gitseydi bişeyler.
    Hem yapılan işlem anladığım kadarıyla sadece bir çeşit masaj,o masajla tüpler ,damarlar hakkında yorum yapması imkansız.Nice arkadaşlar var,bir çok tedavi ve tanı yöntemiyle bu bahsettiklerinizi öğreniyor,kameralarla direkt kanallara,tüplere bakılarak teşhisleri konuluyor.
    Alternatif tıp var,çok faydalıdır ama sorununuzn ne olduğunu bilmeden uygulamanız doğru olmaz,kistleri olan birinin incir kürü yapması fayda değil zarar verir.
    Eğer 1 senedir bebek olmuyorsa bence doktora başvurun,bundan hiç bir zarar gelemz.Rabbim ne zaman vakti gelirse hayırlı zamanda bebekleri gönderir.
    Lütfen sağlığınızı tehlikeye düşürecek şeyler yapmayın.Sorun ne bilmiyorsunuz ki tedavi yaptırasınız.

Allah tez zamanda isteyen herkese hayırlı evlatlar versin inşallah