1 yıldır hamiş kalamamış olanlar buraya

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sweetbaby tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sweetbaby
  1. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba kızlar 1 ay sonra korunmayalı tam 1 yıl olacak ve hala hamile değilim.ama 8.ayda bir düşüğüm oldu. eşimde ve ben de herhangi bir sorun yok kontrollerimiz yapıldı.sizce doktora gitmelimiyim ve sizler neler yapıyosunuz.doktor nasıl bir yöntem izler sizce.palaşalım lütfen

2. 11 Eylül 2008
  3. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım benimde kasımda 1 sene olacak ,ben de 7 ay eksik tedavi gördüm ya bakalım 4 ay kullanacağım ilaçlarım neticesinde hamile kalma şansım varmış..inşallah olur arkadaşımm

4. 11 Eylül 2008
  5. arzubeyda

arzubeyda seni bekliyorum bebişim:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet erkadaşım bende 14 aylık evliyim ama hala bebek yok bende 7 aydır tedavi oluyorum cumartesi günü aşılama yaptıracaz daha önce çatlatma iğnesi vuruldum 6 kez olmadı mecburen aşılamaya geçmem lazımmış bana dua edinki cumartesi bebeğim için ilk adım başarılı olsun umarım ilk aşılamada tutar tutmama riskide varmış offf aklıma getirmeyeyim böyle şeyler neyse umarım hepimiz minik meleklerimize en kısa sürede kavuşuruza.s.:nazar:

6. 11 Eylül 2008
  7. asyacan7

asyacan7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah arkadaşım inşallah.şu mubarek günlerde Allah kabul etsin dualarımızı:Saruboceq:

8. 12 Eylül 2008
  9. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar sizde herhangi bir sorun tespit edebildilermi ya da eşinizde.yada hiçbir sorun yokkenmi tedaviye hemen başlandı.ben daha tedaviye başlamadı,doktorum hep gerek yok dedi.zaten bi düşüğüm oldu. ama 1 ay sonra gidicem doktora

10. 12 Eylül 2008
  11. arzubeyda

arzubeyda seni bekliyorum bebişim:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana doktor 8 ay hiç korunmadan beraberlikle hamile kalınmamışsa bir terslik olabilir ihtimali var yani bende 7 aydır tedaviye başladım adet düzensizliği vardı daha önceden evlenmemişken sonra yine düzelme olmadı evlendikten sonra ama adetin düzene girmesini beklemek istemedim tadaviye geçtik tedavi sayesinde adetim düzenede girdi ama 5 kez çatlatma iğnesi oldum ama olmadı işte yarın aşılama yapılacak o nedenle bana çok dua edin Allah isteyen herkese en kısa sürede bebiş verir inşallah :CüvCüv:a.s.:nazar:

12. 12 Eylül 2008
  13. kara_ela_06

kara_ela_06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inş.ark.inş. bende 2.ci yi istiyorum ama benimde 1 seneyi 3 ay geçti olmadı tedavie başladım 2 3 ay kullandım ilaçları ama ilaçları bıraktım çok ağrı yapıyordu bende ALLAH bilir onu zamanı vardır üzülmeyin inş.en kısa zaman da bebişlerimizi kucağımıza alırız rabbime dua edin bol bol ben hepimiz için dua ediyorum hayırlsı olsun.

14. 12 Eylül 2008
  15. nisasum

nisasum birtanem,minik kelebeğim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    of kızlar benim 13 ay oldu 3 kere catlatama ıgnesı oldum doktroa gıtmem gerek ama gıtmıyorum ıkı aydır cok stres oldum son umudum bu ay.bu ayad hamıle kalamazsam ınsaalah kalırım rahim filmi cekilecek.

16. 12 Eylül 2008
  17. umutsuz09

umutsuz09 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar ben evleneli 3 yıl oldu 4 ay korunmuyoruz ama brn merak ediyorum bi problem olup olmadığını daha erkende öğrenebilirmiyim

18. 13 Eylül 2008
  19. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    daha çok erken bence canım bende senin gibi 4.ayda gitmiştim daha stres oldum.rahat ırak kendini bence 6-7 aydansonra gidersin.