1 yılı aşınca doktora gidenler(doktor nasıl bir yöntem uyguluyor)

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sweetbaby tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : sweetbaby
  1. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar 1 ay sonra bebek isteyeli tam 1 yıl olacak.ama 8.ayda erken bir düşük yaşadım.her ay hüsrana uğramaya dayanaıyorum artık.tüm tetkikler yapılmıştı bize sorun yok dendi. am 1 ay sonra dotora gideyim diyorum.sizin fikirleriniz neler. sizler nler yaşıyorsunuz.1 yılı geçip de doktora gidenler deneyimlerinizi paylaşın.doktor nasıl bir yol izliyor ve başarılı oldumu?

2. 12 Eylül 2008
  3. nilnehrinevuranay

nilnehrinevuranay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben gittim bana yaşın daha genç acele etme falan dedi şimdilik ultrasondan bakalım dedi araştırma stresli meşakatli bi yol psikolojin bozulur 6 ay kadar tekrar dene yine gel demişti bana :)

4. 12 Eylül 2008
  5. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım genelde 1 yıl sonra hormon testleri yapılıyor.eğer bi problem çıkmazsa rahimfilmi çekiliyor.eğer rahim filmide temiz çıkarsa,eşinin spermlerine bakılıyor.

6. 12 Eylül 2008
  7. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim 1 sene hic hamile kalamamis olanlar icin gecerlki. sen hamile kalmissin ama. dusuk olsa bile. sanssizlik olmus ama hamile kalabiliyorsun.

ama tabi doktora gidip iyice icini rahatlatmak istiyorsa olabilir ama bence hemen asilama tup bebek vs gecme. Kaan Kocatepe'nin dedigi gibi kendini bir anda gereksiz bir tup bebek isleminin bas rol oyuncusu olarak bulursun.

8. 12 Eylül 2008
  9. EsmaMemo

EsmaMemo Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım kibelenin dediğine katılıyorum sen bi hamilelik geçirmişsin.Demekki olmasına engel bişey yok. Hamile kalabiliyosun. Yinede içinin rahatlaması için bi doktora görünebilirsin.Zaten bu üzücü olayı yaşıyalı kısa süre olmuş cnm stres yapma Rabbim tekrardan sağlıklı gebelik nasipetsin inş.
    Bende 5 ay oldu doktora gittim bazı testler yaptı herşey temiz çıktı.5 ay içinde olmazsa tekrardan gelmemi istedi.
    Allah gönlüne göre versin arkadaşım En kısa zamanda hayırlı sağlıklı evlat versin.

10. 12 Eylül 2008
  11. axsxina

axsxina Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım
    benim hormon testini, eşimin spermiyogramını ve hsg yi aynı zamanda istedi, ayrıca adetin 3.günü ultrasonla yumurtaların durumuna baktı canım. fsh 7,4 çıktı biraz yüksek buldu, o nedenle ramazandan sonra ilaç tedavisiyle yumurtaları geliştirmeyi düşünüyor

12. 12 Eylül 2008
  13. sweetbaby

sweetbaby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sağolun kızlar zaten doktora dnışma amaçlı gidicez.ne bileyim yumurta takibi yapar ilaç verir.öyle şeyler onlar omazsa diğer yöntemler olailir ilerde. ya fshye bana adetin 3.günü bakılmadı.normal diğer hormonlara bakıldığında bakılmıştı ocak ayında o da 6,32 yüksekmi.sorun yok demişti bana

14. 12 Eylül 2008
  15. xsxeremim

xsxeremim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    109
    Ödül Puanları:
    123
    bende gecen ay gittim doktora....ama ben 5 aylık evli olduğum için çocuk istiyorum bir kontrolden geçmek istiyorum dedim...kan tahlilleri yapıldı,hormonlara bakıldı tek tek...kansızlık var mı ona baktı..idrar yolları iltihaplanması var mı diye baktı...adetin 21 günü de progesteron testi yaptı...birde ultrasonla baktı...ve hiçbir sorunun yok,inşallah en kısa zamanda olur dedi....sadece hamile kalana kadar çiğköfteyi yasakladı bana:-(....

16. 2 Eylül 2014
  17. mehtaperdogan

mehtaperdogan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    63
    NEDEN ÇİĞKÖFTEDE NE VARMIŞ??