10.gün test yaptıranlar yardım.....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve deryahmet tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : deryahmet
  1. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Slm herkeze 16 ocak da dondurulmuş 4 edet embriyo transfer edildi. Bugün 10.günüm hafif karın ve kasık ağrısından başka bir belirti yok. göğüslerde de adet olurken olan hafif hassasiyet var. Bugün transferimin 10.günü idrar testinde çıkabilmiyorumkismilebilmiyorumkismiler mı? söyleyin lütfen.

2. 25 Ocak 2010
  3. haymatlos

haymatlos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    çıkabilir canım, ama çıkmayabilir de. Mutlaka çıkar diye bir şey yok yani. Ben de 11. günümdeyim, yarın test günüm. Ama test yapmaya korkuyorum. Şimdi test yapsam ve çıkmasa hem üzüleceğim hem inanmayacağım. Neticede beni daha çok gerecek. Ama dişimi sıkıp yarını beklersem o gelgitleri yaşamadan direk sonucumu öğrenmiş olacağım diye düşünüyorum. Sana tavsiyem birazcık daha beklemen. Eğer bekleyemeyeceksen de görmediğin ikinci çizginin kesin sonuç olmadığını bilmen ve kendini germemen.

Umarım hayırlı sonuçlar alırız hepimiz.

4. 25 Ocak 2010
  5. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım idrarda çıkması zor ama çıkanlar da oluyo hele de ikiz gebelikse.. ama çıkmazsa moralin bozulmasın. çok merak ediyosan kanda baktır. o da düşük çıkarsa endişelenirsen keşke sabredebilsen bi güncük daha...yine de sen bilirsin o saatler geçmez bilirim..

6. 25 Ocak 2010
  7. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hayırlı olsun sonucun...

tutunca genelde çıkıyor bende yapmıştım 10.gün ve silik çizgi çıkmıştı ve kanda da pozitifti...

inşallah Allah dualarınızı kabul etsin.bol şanslar.

8. 25 Ocak 2010
  9. deryahmet

deryahmet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    benim test günüme 3 gün var..ama burda çok duyuyorum 7-8-9 gün bile yaptırıp silikte olsa çizgi görenler. Ama ilkinde negatif sonuçlandığı için buda negatif olacak diye korkuyorum.....haymatlos sizin problem ne sende mi dondurulmuşlarla denedin.anlatırmısın.

10. 25 Ocak 2010
  11. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    hiç korkmayın benim konulduktan 10 gün sonra yaptım iki silik çizgi çıktı eczaneye gittim sabah ilk idrarla yaptık çıktı net bi şekilde sabah sabah gittik pazar günüydüm özel dışarda yaptırdık pozitif şimdi 5 haftaya girdik bu gün ilk ultrasonum yani kızlar kanda 10 gün çıkar bence çok merak edenler yaptırsın

12. 25 Ocak 2010
  13. idil07

idil07 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çımasına çıkar kanda canım ama düşük bi rakam çıkar bu sefer oldu mu yükselecek mi kimyasal mı diye çok üzüleceksiniz. ben daha önce yaptırdım aynı sıkıntıyı yaşadım beta düşük çıkınca emin olamıyo insan. umutlandım sonra kimsayal çıktı. emin olun o daha zor çünkü umutlanıp hayal kırıklığı yaşamış oldum

14. 25 Ocak 2010
  15. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    insan merak ediyo o onüç gün geçmek bilmiyor ama zaten idrarda çıkarsa çıkıyo diye biliyorum yinede yanlış bi şey söylemek doğru olmaz ümit kapısı Rabbim bütün isteyen kullarına nasib etsin hayırlısıyla

16. 25 Ocak 2010
  17. haymatlos

haymatlos Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bizde çift taraflı sorun var, bende PCO var, eşimin de spermleri çok çok azdı. Allahtan TESE veya başka birşey gerekmedi, mikroenjeksiyona yetecek kadar buldular. İlk denememizdi, ben kilodan dolayı iğnelere biraz geç cevap verebildim. Doktor bir ara iptal edebileceğimizden bahsediyordu. Dozu maksimuma çıkardık, en son iki ultrasonda devam diyebildik. 14 yumurta toplandı, 11 tanesi döllendi, 10 tanesi bölündü. Embriyolar böyle geç olgunlaşmaya rağmen çok kaliteli oldu. 2 tane 12 hücreli 1 tane 10 hücreli embriyo naklettiler. Gerisi de donduruldu. Şimdi 11. günümdeyim. Yarın test günüm. Ufak tefek kasık ağrısı filan var ama adet belirtisi de olabilir tabii.

Test konusuna gelince, benim ablam ilk çocuğunu adeti geciktikten 10-15 gün sonra bile idrarda göremedi. Şimdi 16 yaşında kızı var. İdrar testine fazla güvenmemek lazım zaten.

18. 25 Ocak 2010
  19. dilkalman

dilkalman Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    deryahmet arkadaşım...Ben şu anda 23 haftalık hamileyim...10.gün test yapmıştım çıkmamıştı,12.gün kanda bakıldığında değerim düşüktü ama pozitifti...Çift çizgiyi göremezsen moralin bozulabilir,beklemek çok zor seni anlıyorum ama 3 gün daha sabret arkadaşım....