10.günüm ve fotolarım...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve histerik tarafından 22 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : histerik
  1. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kk nın güzel bayanları;hepiniz çok harika insanlarsınız bu site ve sizin desteğiniz sayesinde kendimi toparlıyorum..yorumlarınız desteğiniz çok yardım etti bana ki hala ediyor..bu dönemlerde hepimizin fazla desteğe ihtiyacı oluyor ve sizler inanın bi psikiyatristen daha çok yardım ediyorsunuz birbirinize..bu siteyi ve sizleri keşfetmeseydim bu süreci nasıl atlatırdım bilmiyorum çünki çok ama çok zorr..ameiyatımın 4 günü adlı başlık açmıştım ve şimdi 10. günü hala çok sıkıntılı çok zor hala pişmanlıklar kafamda dönüp dolanıyor ağlıyorum vs nefes problemi yüz şişliği hızlı yürüyünce dikişlerde baskı gibi bir çok sorun var ama şu bir gerçek günden güne herşey düzeliyor önemli olan sabremek sayenizde sabrıma sabır ekleniyor uzun sözün kısası diyim çok teşekkür ediyorum sizinle olmaya devam edeceğim ve fotolarım;;;şuan çok şiş ve domuz gibiyim ağzımı bile zor kımıldatıyorum oderece şişim:KK43:artı sürekli makyaj yapıyorum kendimi iyi hissedebilmek için deneyin bence:)

Son düzenleme: 24 Temmuz 2010
  2. 22 Temmuz 2010
  3. Kalila

Kalila Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    cnm bandajların 10. gününden mi çıktı?
    bence ameliyatın çok başarılı olmuş, 10 günlük değil de 1 aylık gibi duruyor.inşallah şişlikler indikçe daha da güzelleşir.
    güle güle kullana.s.

4. 22 Temmuz 2010
  5. eluard

eluard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok gecmis olsuun a.s.
    cok guzel gorunuyor onden, profilden de kavisi var cok tatli olacaga benziyor, senin yuzune kavis cok yakisir bence zaten :))
    tam profilden bir fotograf daha istesek cok mu oluruz?:p
    bunca sislige ragmen cok iyi duruyor burnun valla cok guzel :nazar: ^^

6. 22 Temmuz 2010
  7. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    tatlın bandaj kullanmıyor benim doktorum..tampon ve alcı 8.günde çkardı ve hiç bir şey yapma dedi 20 gün sonra kontrolüm var..teşekkür ettim canım bu arad ben seni takip ediyordum ve ameliyat olmuştun dimi kalila ama bi sornun vardı sanki çökme gibi yanlışmıyım?

8. 22 Temmuz 2010
  9. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ettim tatlım:)ah bide nefes problemim düzelse daha ne isterim:):)tam profil çekilir çekilmez ekliyeceğim:)bu gün hallederim:)

10. 22 Temmuz 2010
  11. eluard

eluard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nefes probleminin duzelmesi biraz zaman alabilir, benim 1 ayi gecti ameliyatimin uzerinden , hala tikaniyor temizliyorum tekrar tikaniyor filan , daha tam oturmadi o is yani :) sabir biraz :) bekliyorum profilden fotoyu :)

12. 22 Temmuz 2010
  13. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sabir sabir:)taş olsa çatlamıştı valla ne zor imiş:)valla hala yaptırmasamıydım diyorum belki çok ilerde iyiki yaptırdım diyeceğim:):)foto konusunda anlaştık:)

14. 22 Temmuz 2010
  15. unfeeling

unfeeling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben aşırı cok beğendimmmm bnm istediğim tarzda bir burun kime oldun ameliyatını??...

16. 22 Temmuz 2010
  17. unfeeling

unfeeling Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bayıldım sen nesini beğenmedin çok çok güzel yaaa:nazar:

18. 22 Temmuz 2010
  19. histerik

histerik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım beğenmedim demedim 10 gün henüz çok şiş domuz gibi görüyorum kendimi yüzümde şiş olunca şişmanlamışım gibi görünüyorum normal yüz hatlarım bunlar değil:)eskidende güzeldi burnum o yüzden tereddütte kaldım hangisi diye okadar ama iş işten geçti artık:)alışmak zaman alıyor yabancılıyorum kendimi:)canım ben istanbulda yaşıyorum bakırköyde bir özel hastanede doktoru baya takip edip oldum çok sayıda hastalarıyla falan görüştüm günde en az 2 3 ameiyat yapıyor ve kbb ci düşün:)ismi böyle nette falan hiç geçmiyor bizim çevrede bakırköyde isim yapmış bir adam.bakırköy yaşar hastanesi orhan sanisoğlu.ben burnum alçıdan çıktığında çok memnundum sonradan şişti:)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.