10 haftalık hamileyim

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve _bulut_ tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : _bulut_
  1. _bulut_

_bulut_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaslar 10 haftalık hamıleyım. sizlere bişey danışmak ıstıyorum. hamıle kalmadan once dıyetteydım. 83 kılodan 68e düştüm. ve diyetimde ekmege hiç yer vermedim. şimdi hamıleyım ve ekmek yemıyorum. sabahları güzel kahvaltımı yapıyor, ara öğünnlerde pek canım bişey istemıyor ama zorluyorum meyve yogurt felan geçiştiriyorum.. akşamları corba salata meyve. sizce yanlış mı beslenıyorum. yardımcı olursanız sevinirim.

2. 20 Haziran 2010
  3. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canim ilk 3 ay sen hicbisey yemesen bile bebek senden besleniyo:ecrin_bebek:
    bence yediklerin gayet normal 3 aydan sonra biraz istahin artar zaten yersinkaydirigubbakcemile3
    hayirli olsun saglikla gelsin bebisin:KK46:

4. 20 Haziran 2010
  5. _bulut_

_bulut_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    sağol canım. acaba bebeğimi besleyemıyorum mu dıye düşünüyordum. senin de bebeğin hayırlı olsun. hayırlısıyla alırsın kucağına inşallah:ecrin_bebek:

6. 20 Haziran 2010
  7. c_n

c_n AŞK'sın sen... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    aminnnnn:Saruboceq: darisi tum isteyenlerin basina insallah:Saruboceq:eek:lumunekankayizsmile

8. 20 Haziran 2010
  9. pinguu

pinguu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    c_n ıle aynı fıkırdeyım tatlım doktorlar kusması cok olan annelere de aynı seyı soyluyolar hıcbısey yıyemesenız bıle vucuttakı depodan kullanıyo bebısler ılk uc ay hayırlı olsun gebelıgın :) bu arada sen yıne de vıcdanen ıyı hıssedebılmek adına ekmek yemesen de aksamları en azından bır tabak makarna bır tabak pılav vs ye bence

10. 20 Haziran 2010
  11. miskokulum

miskokulum canlarım...Kağan&Kerem Üye

Beğenildi:
    389
    Ödül Puanları:
    238
    yumurta ve et de yemelisin canım.Ekmek yemiyorsan b vitaminini almak için bulgur,mercimek,nohut,kepekli gıdalar tüketebilirsin.Allah kavuştursun bebeğine

12. 20 Haziran 2010
  13. norsis

norsis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Valla arkadaşım hamişim ama doktor kontrolünde 20 gündür diyetteyim,kilo bile verdim,bebeğim beslenemez diye üzülüyordum ama bu 20 günde 250 gr almış..Eğer dengeli besleniyorsan bebeğin beslenir,ekmek zaten önemli bişey değil,süt ve süt ürünleri et,tavuk balık,ve sebze,birde ara öğünlerin mutlaka olmalı..bir adet meyve yada yoğurt..vs herşeyden yersen sıkıntı olmazmış..birde arkadaşın dediği gibi ilk 3 ay hiç bi şekilde senin yediklerinle beslenmiyo..

14. 20 Haziran 2010
  15. _bulut_

_bulut_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    teşekkürler arkadaslar dedıklerınız yapacagım. cok rahatlattınız beni sağolun. opuyorumnanaktan

16. 20 Haziran 2010
  17. beyzaberil

beyzaberil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb hayırlı olsun bebeğin allah tamamına erdirsin bencede beslenme programın gayet iyi norsise katılıyorum et ve özellikle sütünü ve günde en az 2,5 litre suyunu eksik etme bebeğin ve senin sağlığın için çok iyi bende doktor kontrolünde diyetteyim 15 günde 2 kilo verdim bebeğimde kilo almaya devam ediyo.