(¯`¸·´¯) 10 Senelik Kuşumuz Yaşar Öldü(¯`·¸´¯)

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve 1BukeT tarafından 25 Ekim 2007 başlatılmıştır.

25 Ekim 2007
    Konu Sahibi : 1BukeT
  1. 1BukeT

1BukeT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    10 Senelik kuşumuz yaşar uzun bir süredir hastaydı.kursağı yırtılmış çareside yokmuş.Bu sabah annemle onu kafeste ölü görünce çok üzüldük anlatamam.:çok üzgünüm:Ailenin bir parçasıydu adeta..sıradan bir kuş değildi.kişilik sahibiydi..ismlerimizi biliyordu konuşuyordu..Eşim geldi az önce binanın küçük bir bahçesi var oraya gömdü...Çok üzgünümsenağlama:senağlama

2. 25 Ekim 2007
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Başınız sağolsun tatlım.Hayvan sevgisi çok başka. Benim de Alman kurdum öldüğünde günlerce kendime gelememiştim..

4. 25 Ekim 2007
  5. 1BukeT

1BukeT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106

Saol denizcim...Başkalarına göre sıradan gelebilir ama dediğin gibi hayvan sevgisi başka...Ben her hayvanın tıpkı insanlar gibi karakter sahibi olduğuna inanıyorum ve kuşumuz yaşar gerçekten özel bir muhabbet kuşuydu...

6. 25 Ekim 2007
  7. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Buketciğim,ben yeni evlendiğimde,babam bana çok cins,çok özel bir kanarya hediye etmişti.Balkona çıkardığımda,yoldan geçen herkes durur,onu dinlerdi.Bülbül kaseti ile eğitmiştik onu.Öyle cins bir kuştu,Çiko'm.Sonra bebeğimiz olunca,ben onla pek ilgilenemedim.Bir akşam eve döndüğümde,baktım ki kafesinde cansız yatıyor.Ne yem yemiş ne su içmiş.Cereyanda falan da kalmadı.Kuşlar ilgisiz kalınca bazen intihar ediyorlarmış,sonradan öğrenmiştim.O vicdan azabını,o günkü ağlamamı,bahçeye ona yaptığım minik mezarı hala unutamam.Bu minik canlılar,insanın içine çok dokunuyor,bizi terkedince.Üzüldüm senin adına ve seni çok iyi anlıyorum.

8. 25 Ekim 2007
  9. 1BukeT

1BukeT Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    [​IMG] Yaşarım benimmm senağlamasenağlamasenağlama

10. 25 Ekim 2007
  11. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Öyle iyi anlıyorum ki sizi:çok üzgünüm:

Başkalarına bu acı üzüntü çekmeniz sıradan geliyorsa şayet onlarda gram hayvan sevgisi yoktur. Ama hayvan sevgisinden mahrum insanlar neler kaçırdıklarını bilmiyorlar onlarada acıyorum:çok üzgünüm:

Başınız sağolsun:çok üzgünüm:Bende şuanki kuşumdan önce 2 kuşumu çok acı şekilde kaybetmiştim biri elimde ölmüştü hatta:çok üzgünüm:O şimdi mutludur ama ona çok güzel bir 10 yıl yaşattığınız için gittiği yerde huzurludur:çok üzgünüm:

12. 25 Ekim 2007
  13. Barcman

Barcman PR UZMANI Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    başın sağolsun canım hayvan sevgisi çok başka bir şey ve gerçekten ailenin bir üyesi gibi oluyorlar nevbahara katılıyorum hayvan beslemeyenler çok şey kaybediyorlar bir canlıyı beslemenin iç huzuru bambaşka ne yazıkki kötü yanıda ömürleri kısa onları kaybedince çok üzülüyoruz sevgiler

14. 25 Ekim 2007
  15. Mb@Fb

Mb@Fb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Başınız saolsun...bilirim o acıyı bende yaşadım....rabbim sabırlar versin size....:çok üzgünüm:

16. 30 Ekim 2007
  17. meryxixl

meryxixl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başın sağolsun.canım çok üzüldüm.insanın sanki biyanı gitmiş,gibi olur.

18. 30 Ekim 2007
  19. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    buketim ya çok üzüldüm :çok üzgünüm:
    geçen sene huskymi bakımı ile artık ilgilenemediğimden içim yana yana babamın bi arkadaşına verdik de günlerce ağladım senağlama
    sanki sevgilimden ayrılmışcasına resimlerine bakıyo ayrılık şarkıları soyluyodum...
    hayvan sevgisi çok başka ya :teselli:
    ne demişler "hayvanları sevemeyen insanları da sevemez"
    tez zamanda acın hafifler umarım canım