10 yildan fazla meme protezi tasiyan arkadaslar buraya!!!

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve ful77 tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ful77
  1. ful77

ful77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    slm arkadaslar,

uzunca bir suredir meme protezi tasiyan arkadaslar lutfen tecrubelerinizi bizlerle paylasirmisiniz?hangi problemlerle karsilastiniz yada karsilasabilirsiniz?
    tesekkurler

2. 6 Mayıs 2010
  3. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok kişi oldugunu sanmıyorum .

4. 6 Mayıs 2010
  5. esmeralda788

esmeralda788 latin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet aslında hepimizin bunları bilmesi gerek birçok şey okuduk öğrendik ama birebir onunla yaşayan kişilerden öğrenmek çok önemli yaşadıklarını bizimle paylaşırlarsa ben de çok sevinirim

6. 7 Mayıs 2010
  7. ful77

ful77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaslar kimse yok mu???bu konu gercekten cok onemli,ilk sene belki ilk 5 sene bile problem cikmasa bile ileriki yillarda bir problemle karsilasma imkanimiz olabilir...
    ben simdiye kadar hic bir unlunun sikikonlarini 10 sene tasidigini duymadim.Ebru gundes bile 6 senede 3 kere operasyon gecirdi!!!sonra medyadan takip ederseniz unlulerin coguda cikarttirdi!!!

8. 7 Mayıs 2010
  9. esmeralda788

esmeralda788 latin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ful77 evet canım dediklerin çok önemli bu ünlüler neden bu kadar sık değiştiriyor ameliyat oluyorlar göğüslerden bilmek gerekir Ebru Gündeş beni de çok düşündürdü. Bir de çıkarttıranlar neden çıkarttılar bir bilsek??

10. 7 Mayıs 2010
  11. ful77

ful77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    slm arkadaslar,

ortada bir gercek var ki hic birseyin garantisi yok yani en basit ornegi grip dahi olsak ilac aliriz ama bu ilaclarin gribimizi gecirecegine dair bir sozu yoktur sadece gecmesine yardimci olur...yani demek istedigim o ki bugun goguslerimi yaptirmayi cok ama cok istememe ragmen(3 kere ameliyattan dondum) halen korkularim var.yani bugun bir arkadasimiz hic bir sorun yasamadi diye bizimde ayni sonucu cikarmamiz imkansiz.eminim bir cok unlu daha sonra rahatsizlik duydugu icin cikarttirmistir.yurtdisinda herhafta estetik ameliyat riskleri baslikli bir program sunuluo,bu programda meme protezleri taktiran bayanlar er yada gec silikonlarini ya degistirmek yada cikarttirmak zorunda kaliyorlar...neden ise malum hepimizin bildigi seyler..
    arkadaslar taktirmak kolay bugun parasi olan herkez herseyi yapar ama bide sonrasi var.lutfen bizleri bilgilendiriniz...

12. 17 Mayıs 2010
  13. ful77

ful77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    anlasilan kimse 10 yil kadar meme silikonu tasiyamamis heralde...

14. 18 Mayıs 2010
  15. halime0503

halime0503 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bnm arkadaşımın arkadaşı var,ben tanımıoyrum ama sordurmuştum, 10 yıl olmuş, memnunmuş değiştirmemiş, sarkma olmuş ama hafif

16. 10 Temmuz 2011
  17. ful77

ful77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    Arkadaslar merhaba,
    Konu cok geride kalmis kimse tecrubesinide yazmayinca tekrar hatirlatmak istedim..10 yil protez tasiyan arkadas yok mu tecrubesini paylasacak..ben haftaya oluorum ameliyatimi kismetse daha fazla acaba ya bakamicam omrum gecio nezaman keyfini cikaricam..esimlede bosanma arifesindeyiz:KK43:(( moral olucak..tum gelismeleri yazarim silere..

18. 10 Temmuz 2011
  19. Hayalimsi_n

Hayalimsi_n Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cok guzel bi konu tesekkur ederim sana. bende cok merak ediyorum 10 yil sonra takinan silikonlara neler oldugu. cok duydum bir sure sonra degistirildikleri ama suda bi gercek ki gun gectikce teknoloji dahada ilerliyor.doktorum bana bi aksilik cikmassa omur boyu dedi ama:44: acaba acaba diye dusunur durursak hic bi zaman yapamayiz ben gibi. pismanim bugune kadar yapmagima 10 yil olmasada 5 sene keyfini cikartsakkta kardir bence sonrasi allah kerim.bosanacagina uzuldum canim