10 yıllık aŞk..

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 29 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    29 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Sevgili ablalarım ve kardeşlerim. Ben aranıza yaklaşık 1 hafta önce arkadaşımın tavsiyesiyle katıldım. Bu süre zarfında yazılarınızı yorum yapmadan takip edebildiğim kadarıyla okumaya çalışıyorum.
    Şimdi gelelim benim sorunuma bu arada yaşım 29 lise yıllarından tanımış olduğum ve onunla bu konuyu konuşmaya fırsat bulamadığım ve hep ertelediğim bir oğlan vardı. Bana karşı hislerini biliyordum ama hep ondan bekledim bişileri :eek: gel zaman git zaman ben evlendim hiç istemediğim hatta dalga geçtiğim birisiyle ama sonradan yani evlenene kadar çok aradım ilk aşkımı :a015: bir kızım oldu aydirigubbakcemile3 sonra bu arkadaşım bana bir şekilde ulaştı biz görüşmeye başladık. Bir yanım kötü bişi yaptığımızı söylüyor , diğer yanım hiç sorgulamıyor. Eşimle hiç mutlu değilim. Ama onun yanında çok mutlu oluyorum. Sizden isteğim bana biraz akıl vermeniz.

Lütfen kötü şeyle söylemeyin :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör: 29 Kasım 2008
  2. 29 Kasım 2008
  3. azelya55

azelya55 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    İstemediğin biriyle neden evlendin? Mecbur mu bırakıldın acaba? Kusura bakma ama yaşadığın olay bana çok ters geldi.Eşini sevmiyorsan ayrıl o zaman.Gerçi bekara koca boşamak kolaydır ama, mutlu olmadığın biriyle de ne zamana kadar yaşayabilirsin? Hayat insanın eline bir kere geçiyor.Kimi seviyorsan ona git.Ama kimseleri aldatmadan, eşini kandırmadan...

4. 29 Kasım 2008
  5. dicerr

dicerr Guest

kotu seyler duymaya kendını sımdıden hazırla arkadasım az cok burayı tanıyorsam bu boyle..esınle mutlu degılsen daha fazla devam etme bence kotu bısey yapıoun bu dogru esını aldatıosun bu durumda o yuzden vakıt gecırmeden bosanma davası ac ...hep duydugum sey sevmeden evlenıldıgınde durum bu eskı asklar kullenemıyor:nazar:

6. 29 Kasım 2008
  7. EU2

EU2 Guest

Siz eşinizi aldatıyorsunuz
    Nasıl ki eşiniz sizi aldatsaydı ve bunu burada yazdığınızda kötü şeyler söyleyeceksem size d esöyleyeceğim tabiiki
    Bunun pazarlığnı yapamazsınız :1closedeyes:
    Arkadaşım gittiğiniz yol yol değil..
    Ya evliliğini sonlandırın ya da ilişkinizi

8. 29 Kasım 2008
  9. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    şimdi, şu son cümleye bir bakalım....ne diyelim. aferin .bravo. çok iyi yapıyorsun . bu yolda devam et mi..:nazar:.
    bunu bekliyorsan eğer biraz zor duyarsın sanıyorum.... eşine ve kızına üzüldüm. çok yazık..:eek:klava:..

10. 29 Kasım 2008
  11. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bu yaptığınız karşısında ne gibi sözler bekliyorsunuz. Aynı şeyi eşiniz size yapmış olsaydı nasıl karşılardınız? Bir anne eşine çocuğuna bunu nasıl yapar aklım almıyor. Herşey bitebilir ama saygı bitmemeli. İşler iyice büyüyüp içinden çıkılmaz bir hal almadan ya evliliğinizi bitirin yada diğer kişiyle irtibatınızı kesin.

12. 29 Kasım 2008
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    yalnız yazıpta,tepki gelince çıkmazlar mı... bu da yeni adet oldu..:kahve:.............

14. 29 Kasım 2008
  15. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    medeni durum : evli
    cocuk sayısı : 1
    konu : evliyim ama eski sevgilimle gorusuyorum, kocamı sevmiyorum

Allah akıl fikir versin :kahve:

16. 29 Kasım 2008
  17. ecrinyeliz

ecrinyeliz canım kızım bizimle Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    herkez zamanın da bır seyler yaşamıştır önemli olan şimdiye bakmak eşinle mutlu degılsen bunu onunla konuş sorunlarınızı halledemıyorsanız ayrılın o zaman eşini bir şekil de aldatıyorsun ve en önemlısı de bır kızın var yaptıgın hiç dogru degıl bunları duymak istemiyorsun ama dogru olan ne ise biz onu söylüyoruz

18. 29 Kasım 2008
  19. EU2

EU2 Guest

aaaa olur mu okypetem..
    pışpış da..pış pışş yapmak lazım..
    Aferin kardeşim..ne güzel birşey yapıyorsun;sonuçta seviyorsun da..
    Nolmuş kocana vur tekmeyi gitsin
    Demeli........................ :dance:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.