100 gr. glıkozdan sonra şekerim çok yüksek çıktı diyet yapıyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve SA_AY_SAF tarafından 14 Eylül 2009 başlatılmıştır.

14 Eylül 2009
    Konu Sahibi : SA_AY_SAF
  1. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

100 gr glıkozdan sonra şekerim yine çok yüksek çıktı doktorum diyet verdi eğer düşmezse insüline başlayacak inşallah düşer ama ben çok korkuyorum

2. 14 Eylül 2009
  3. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    korkma canim, ciddi bir diyetle dusuyor, kontrol altina alabiliyorsun. ben 6. aydan beri diyetteyim.

4. 14 Eylül 2009
  5. azyeb

azyeb rabbimin mucizesi beyzam Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    canım inş düşer.benimde 50 lik yükleme yüksek çıktı bugün diyet listesini aldım dr dan 3 gün diyet yaptıktan sonra 100 lük yükleme yapılacak bayramdan sonra.Allah yardımcımız olsun.

6. 14 Eylül 2009
  7. minik kelebek

minik kelebek evli,mutlu,çocuklu:) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benim 50likte 100lükte çok yüksek çıktı.diyet yapıyorum 2.5 haftadır.şuan evde ölçüm yapıyorum aç tok,doktor dedi.çok şükür normal giidiyo.1 hafta devam edicem evde ölçüme normal giderse indsüline gerek kalmadan diyete devam dedi doktor.bakalım inşallah diyetle halledebilirim..
    elde olmadan üzülüyo insan tabi,rabbim başka dert vermesin.
    bebeklerimize sağ salim kavuşuruz inşallah..

8. 15 Eylül 2009
  9. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

çok teşekkürler arkadaşlar ya diyete harfiyen uyuyorum inşallah hepimizinki düşer ama ya düşmezse insülin beni biraz korkutuyor insülinin bildiğiniz bir zararı varmı inşallah ona gerek kalmazda

10. 15 Eylül 2009
  11. adescik

adescik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    diyete uyuldugu zaman çogunlukla insüline gerek kalmadan normala dönüyor ve bebeğe hiçbir şey olmuyor sakın korkmayın boşuna panik olupta hamileliği zehir etmeyin kendinize... bendede şeker çıktı diyetime uydum hiçbir sorun yaşamadan 2 ay önce dogum yaptım. çok sağlıklı bir bebeğim var..

12. 15 Eylül 2009
  13. ecrin1001

ecrin1001 BIR KIZI BIR OGLU VaRMIS ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    198
    50 lilik yüklemeden sonra kaç çıktı şekeriniz merak ettim?druma ulaşamıyorum da sonucu sormak için..

14. 15 Eylül 2009
  15. azyeb

azyeb rabbimin mucizesi beyzam Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Benim 159 çıktı sınırı 140 canım senin kaç çıktı.

16. 15 Eylül 2009
  17. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım güzel bir diyetle düşer şekerin benimde yüksek çıkmıştı çok katı olmayan bir diyet yaptım normale döndü .Ama çok korktum bende senin gibi yiyebilirsin dedi dr ama her zaman bir risk varmış bende içimin rahat olması için kızım doğana kadar şeker ve şekerin bulunduğu hiçbirşey yemedim içmedim.hamur işinden kaçındım.Çok şükür atlattık.umarım sizde kolaylıkla atlatırsınız bebişi kucağınıza alırsınız

18. 16 Eylül 2009
  19. SA_AY_SAF

SA_AY_SAF Guest

teşekkür ederim inşallah allah size ve kızınıza sağlık sıhhatli uzun ömür nasip eder sizin şekeriniz kaç çıktı benim 206 çıktı inşallah düşer diyete harfiyen uyuyorum inşallah bi sorun çıkmaz