100 gün oldu

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve Zxuxmmin tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : Zxuxmmin
  1. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Zümram geleli 100 gün oldu. 100 günden beri benim minik kizim yogun bakimda. Sizlerin bebislerinizi eve getirip kucaginiza almaniza cok kiskaniyorum. Cok zor durumdayim. Bebegime sanki hic kavusmicak gibiyim. Cok yanliz kaldim. Esim uzakta ailem uzakta. Delircek gibiyim. Sanki bunlarin hepsini hak etmis gibiyim. Sanki bebegim benim günahimi cekiyor gibi. Neden böyle oldu sorar oldum hep kendime. Gecem gündüzüm degisti. Gülmeyi unuttum, aglamakla geciyor zaman. Kizimi cok seviyorum, cok özliyorum. Ben cok yaslandim su 3 ayda, cok maf oldum. Eski günlerimi cok özliyorum, keske hic büyümeseydim, kimle dertlesim, kimle konusim bilmiyorum. Caresizim, bebegimi kaybetcem diye cok korkiyorum. Rüyalarim beni maf ediyor. Yasamaktan zevk almaz oldum. Kacsam gitsem gidemem. Tek istedigim sey bebeklerinize cok iyi bakin. Onlar hayatta en degerli varliklar. Ben beceremedim, ben yapamadim, bebisim hergün kivraniyor. Canim cok yaniyor. Daynamiyorum

2. 25 Nisan 2008
  3. genciza

genciza annesinin sosisi o :) Üye

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    mine senmisin canım.ismini değiştirmişsin sanırım.çok zor bi durumda olduğunu anlıyorum demiyorum yaşamayan bilemez çünkü biliyorum.ama yaşadıkların herkesin başına gelebilirdi.benim başımada gelebilir.bunun için kendini suçlamamalısın.hepimiz insanız ve hayatta olumlu yada olumsuz şeyler yaşıyoruz.100 gün uzun bi süre ama birde iyi tarafından bak meleğin hala yaşıyor,mücadelesini veriyor.belki bir süre daha orda kalmak zorunda ama buna değer.sana söyleyebileceğim tekşey sakın umudunu kaybetme ve sabırlı ol.yanında kimse olmasada biz burdayız herzaman senin yanındayız.

4. 25 Nisan 2008
  5. genciza

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    internete girebildiğin her fırsatta bize yaz.bizde zümrayı merak ediyoruz.burdaki anne adaylarının ve annelerin dualarıyla inşallah çoookk iyi olacak zümramız.

6. 25 Nisan 2008
  7. GULCXIXCEK

GULCXIXCEK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok kotu oldum cnm benımya allahım ınsallah acıl sıfalar bebısıne kavusursun allahım acı gostermesın ....

8. 25 Nisan 2008
  9. Zxuxmmin

Zxuxmmin RABBIMIN EMANETISINIZ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet benim canim, saol canim Allah razi olsun. Kendimi kaybolmus gibi hissediyorum. Cok korkiyorum gelecekten biliyormusun, bir gün elimden alip götürcekler diye. Ben minik kizimi cok seviyorum herkesten herseyden cok. Aklimi kaybetcem diye korkiyorum. Gercekten cok kötüyüm ne yapim bilmiyorum

10. 25 Nisan 2008
  11. genciza

Beğenildi:
    36
    Ödül Puanları:
    148
    güzel şeyler düşün canım kızının hastaneden çıktığını onu evinize götürdüğünüzü ve çok sağlıklı olacağını düşün.zaten haklı olarak ruhen kötü durumdasın,kötü şeyler düşünüpte iyice psikolojini bozma.kendi doktorun yine kendin olacaksın.güçlü ol kendi kendini motive et.sen kendini böyle salarsan o minicik beden nasıl dayansın.

12. 25 Nisan 2008
  13. xoxmrxuxm

xoxmrxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    168
    Ödül Puanları:
    93
    canım dualarımız minik meleğinle inan şu anda gözyaşlarımı tutamıyorum Anne olunca insan evlat sevgisi nasıl bişey daha iyi anlıyor ve neler çektiğini tahmin ediyorum ama sen güçlü olmak zorundasın,güçlü ol ki minik meleğin de senden güç alsın unutma sen ANNEsin,biz ANNEyiz ve güçlü olmak zorundayız ve hep yanındayız...

14. 25 Nisan 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Canim yaa kiyamam bak sen inancli bir insansin ve bununda senin imtihanin oldugunun farkindasin cok agir ve zor bir imtihan ama takdiri ilahi Allahtan gelene sual olunmuyo.Cok aci cektigini ve cok zor gunler gecirdigini biliyorum hissediyorum ama unutma Allah sabredenlerle beraberdir.Sen sakin sabrini yitirme Allaha sigin ve hep dua et bizlerde ediyoruz.Yemin ederim kizima her baktigimda her sevdigimde aklimaen geliyorsun ben diyorum saglikla aldim kucagima birkac gun sarilik oldu ne kadar kahroldum sonra dedim minecim ne yapsin kac aydir cekiyo evladini alamiyo kucagina ve her seferinde sana dualar ediyorum Allahtan sana sabir bebeginede sifa vermesini diliyorum.Sen guclu bir annesin sakin kendini suclama takdiri ilahi bu hicbirimize senden ustun degiliz bizlerinde hatalari var ama Rabbim sana verdi bu agir imtihani.Senin hic sucun yok sakinn kendini suclama.Boyle olmasini sende asla istemezdin.Simdi metanetli olman lazim kizin icin.Allahim zumramizi sana bagislasin.Dualarimiz hep seninle canim.Sakin kendini birakma.

Suan zumranin saglik durumu nasil peki canim?

16. 25 Nisan 2008
  17. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzücü bir durum , ama kendini suçlamanı anlayamadım , beceremedim yapamadım , merak da ettim açıkçası . yalnız olman seni çok kötü etkilemiş , kendini suçlamaktan vazgeç , ne kadar zor olsa da , neyi olduğunu bilmiyorum yanlış birşey yazarsam kusura bakma , ama bir sınavdan geçiyorsun , ağır bir sınavdan , allah yardımcın olsun , alnının akıyla çıkmanı ve kızına sağlıkla kavuşmanı dilerim . sabret , dua et , allah zorda olanların yanındadır , isyan etme , kalbini bozma . allahım yavruna şifa versin , sağlık versin , allah hepsini korusun ...

18. 25 Nisan 2008
  19. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bir şeyler yazmak kelimeleri bir araya getirmekte zorlanıyorum.Ama yazmak istiyorum yaşadıkların ki uzun zamandır yaşıyorsun ne kadar ağır ve sıkıntılı yıpratıcı olduğunu tahmin edebiliyorum.Ciddi bir şanssızlık gelmiş başına çok zor ama lütfen güçlü olmaya çalış bebeğin hastaneden çkınca sana daha fazla ihtiyacı olucak.Kendini suçlamakla sadece kendine haksızlık edip psikolojik durumunu içinden çıkılması daha da güç hale getiriyorsun.Bu senin suçun değil kendine haksızlık etme ağla bağır çağır içini dök ama sakın senin elinde olmayan bir şey için kendini suçlama ve çok zorda olsa güçlü kalmaya çalış.Dualarımız seninle .