100 metre kare ev icin kombi tavsiyesi ?

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve efftelya tarafından 25 Ekim 2011 başlatılmıştır.

25 Ekim 2011
    Konu Sahibi : efftelya
  1. efftelya

efftelya Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    48
    arkadaşlar benım derdım sürekli bozulan kombi :KK43: doğalgaz faturasınada yansıyan ve arıza veren kombimizden artık kurtulmak ısrtıyorum..
    Yenı kombi alacagım.Kombiler hakkında hiçbir bilgim yok.800 civarından fıyatlarla 1200 arası birçok marka var..uygun fıyata ve garantili ürünlere bakıyorum..Kullanışlı olsun dıye..yaklasık 100m2 evım var ..acaba bu konudada tavsıyenız olurmu ki??

2. 25 Ekim 2011
  3. DoLL_

DoLL_ aŞk hİç BiTeR Miii ? Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba ben 2 senedir baymak kullanıyorum çok memnunum,kullanımı kolay ve hiç arıza durumu olmadı :nazar: benim kullandığım modelin fiyatı 2000 civarındaydı ama aynı markanın diğer ürünlerine de bakabilirsin,daha uygun olanlarına.marka olarak ben memnunum,annemlerde ferroli var onlarda memnun.dediğim gibi modele aradığın fiyata göre karar verebilirsin.ama bu markalardan biz memnunuz

4. 25 Ekim 2011
  5. efftelya

efftelya Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    48
    cevabınız ıcın teşekkürler.. ferroli kullanıyoduk bizde..sürekli arıza vermesinden zaten en sonunda değiştirmeye karar verdim..

6. 26 Ekim 2011
  7. Madamiks

Madamiks Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
  8. 31 Ekim 2011
  9. sukut

sukut oğlum olsun istiyorum İNŞ Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    bende kombi alacağım inş gün içersinde arkadaşlar fikir verirde bizde hangisini alacağımıza karar veririz soğuklar artmadan.
    bykombi.com dan almış bu forumdan bi arkadaş.baktım ama özelliklerini bilmediğimden hangisi iyi karar veremedim.eşim bu ara geç geliyo hiç vakti yok mecbur ben halledicem pöffff hiçte anlamamki

ama yerli ürün servis olnağı kolay ve fiyatı açısından demirdöküm veya eca istiyorum
    annemler 7 senedir kullanıyo daha hiç bizi üzmedi.ama faturayı azaltıyomu çoğaltıyomu bilmem