%100 organik logona saç boyası?????

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve oOopitipiti tarafından 10 Ekim 2009 başlatılmıştır.

10 Ekim 2009
    Konu Sahibi : oOopitipiti
  1. oOopitipiti

oOopitipiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar saçlarımı 1 ton açığına boyamak istiyorum, orta kumralla açık kumral arası saçlarımın rengi ve hiç boyamadım.
    logona markalı boya bdıh sertifikasına sahipmiş, yani içinde hiçbir kimyasal yokmuş.
    yinede güvenemiyorum, saçımı bozarım diye korkuyorum ama beyazlarım var boyamam lazım artık.renginden çok saçımı dökmemesini ve doğallığını bozmamasını istiyorum
    bu organik boyları deneyip memnun kalan varmı?

2. 10 Ekim 2009
  3. oOopitipiti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    en üst soldan ikinci kendi saç rengim, sarı-bakıra boyayınca altındaki renk gibi olacak.çok değişmiycek yani rengi.

4. 10 Ekim 2009
  5. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    Canım ıstanbula gittiğimde bu Logono firmasına gittim ama bu bitkisel dedikleri saç boyası hem çok pahalı idi fiyat olarak birde saçta 5 saat felan bekletmen gerekiyormuş bu ürünleri bilmiyorum bana bu firma hiç güven ihtiva etmedi.
    Bence Bitkisel istiyorsan Pytocolor saç boyasından al o en azından güvenli

Son düzenleme: 10 Ekim 2009
  6. 10 Ekim 2009
  7. oOopitipiti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkürler .
    bende yeni araştırmaya başladım canım, sadece bunu buldum bdıh sertifikalı olan.
    evet 72 milyon gibi bi fiyatı var, toz ve krem halinde satılıyo bu boya. zannedersem tozunu 5 saat bekletiyomussun, krem halinde olanını 1 saat bekletmeniz yeterlı yazıyo.
    bide senin dediğine bakıyım şimdi

Son düzenleme: 10 Ekim 2009
  8. 10 Ekim 2009
  9. oOopitipiti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    peki canım ben bu pyto coloru denedinmi? bunda %2 amonyak varmış, logonada hiç yoktu sanırım.

10. 10 Ekim 2009
  11. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    burcucum eczaneye gidip sordun mu hiç. benim bi arkadasım eskiden eczanede calsıyordu ve bitkisel boyuyorduy saclarını. sacları o kadar güzel ki. markasını bilmiyorum ama senin için ögreneyim. ben kuaförede bitkiselle boyatmıstım. bitkisellerin tek kötü tarafı beyazları kapatması zor oluyor. ve malesef cabuk akıyor. renk secenegide az.

12. 10 Ekim 2009
  13. oOopitipiti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    eczanede natural diye bi marka vardı canım ama önce size sorayım dedim. nette logona en iyisi en doğalı vs. yazıyo:uhm: saol canım benim çok sevinirim

14. 11 Ekim 2009
  15. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım herhalde kimse organik boya işine girmemiş. normal boya da saçına çok fazla zarar vermez canım. annem de yıllardır boyar saçını loresl ile ve hala sağlıklı saçları. tabi bir keresinde loreal bulamamış annem ve farklı bir boya almış, onun içinde de yedek oksidasyon suyu varmış. Lorealin içinde de hep boyama sonrasında kullanılacak besleyici krem olur. annem de o oksidasyon suyunu besleyizi krem zannetmiş ve saçını onunla yıkamış bir de saçında biraz bekletmiş. acayip dökülmüştü saçları yapmadığı şey kalmamıştı saçını eski gürlüğüne kavuşturmak için

16. 11 Ekim 2009
  17. budapest

budapest ♥ღ°•.♥.•°ღ♥ Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    http://www.dogalurun.com/products.php?cat=1&sub_cat=34

kızlar logona kına bazlı bi boya, bu sebeple çok açık renkler elde edilemiyor.
    kınanın olumsuz yanı bunda da var, saç telini kaplayarak boyuyor. diğer boyalar saça zarar vermeden akıtılabilirken, bunu akıtmak için açıcılarla çok uğraşmak gerekir. o zaman da organik boyanın kıymeti kalmaz.
    iyi araştırın, 2 kez düşünün...

Son düzenleme: 11 Ekim 2009
  18. 11 Ekim 2009
  19. oOopitipiti

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    daha zaman var nasılsa gelmesine nişanlımın düşünürüm biraz daha, normal boyaya cesaret edemiyorum canım.
    çok saol araştırıyım biraz daha.

Son düzenleme: 11 Ekim 2009