10haftalık hamileyim gögüslerim indi normal mi?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve PalParmak tarafından 25 Nisan 2010 başlatılmıştır.

25 Nisan 2010
    Konu Sahibi : PalParmak
  1. PalParmak

PalParmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba 10 haftalık hamileyim gögüslerim indi,hassasiyet yok öyle eskisi gibi değil,mide bulantısı zaten hiç olmamıştı bende.bunlar normal şeyler mi yardımcı olursanız sevinirim .

2. 25 Nisan 2010
  3. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    goguslerdeki hassasiyet ve agri gebelik ilerledikce azaliyor,bende de oyle olmustu

4. 25 Nisan 2010
  5. zeyn77

zeyn77 elifim ömerim canlarim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canim bende 10 haftalik hamileyim bendede gögüs agrisi disinda bir belirti yok ben persembe günü doktora gidicem sen nezaman gidiceksin doktora

6. 25 Nisan 2010
  7. eda00

eda00 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende 22 haftalık hamileyim.benimde göğüslerim indi ağrım olmadı ama fazla hassaslaşmıştı şimdi rahatım.:nazar:

8. 26 Nisan 2010
  9. PalParmak

PalParmak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim daha 15 günüm var doktora gitmeme ayda bir gidiyorum gittiğimde de ikili tarama ya giricem.ilk 3 ayı atlatırsam içim rahatlıcak insan istesede istemesede kendini dinliyor.benim ilk hamileliğim o yüzden endişeliyim.mide bulantım yok çok şükür ama mide yanması,yorgunluk,bacaklarda ağrı ve arada sırada başagrısı,birde gögüsde hassasiyet.bu belirtiler var bende gögüs şişliğim inince endişe etmiştim ama boşuna endişe etmişim .içime su serptiniz herkese çok teşekkürler.

inşallah hepimiz sağlıkla mutlulukla bebişlerimizi kucaklarımıza alırız.
    herkesi öpüyorum.