11.03.2009 belinay ve derya buluşuyorrrrrr :)) hemide belinayıın evindee :))

Konusu 'Buluşma Haberleri & Aktiviteler' forumundadır ve EU2 tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Evet deryam geliyorr benim can dostumm kötü günümde hep yanımda olan desteğini esirgemeyen birtanecik arkadaşımmm.. babannemin vefaatında beni mesjlarıyla telefonuyla msn de ve burda sitede asla yalnız bırakmayan hep sakinleştiren canım ciğerim minik kuzummm geliyorrrr.. okadar heyecanlıyımkii tüm ev halkı deryamı tanıyor ve biliyor annemde çok sevindi gelemsine, bana mesaj atmış müsaitsen çarşamba geliyorum diyeee, müsait olmammı dosttumm sana müsait olmammı tabikide müsaitim, hem biliyorsun sen hem oturmaya hem başşsağılı ziyaretine hem ailemle tanışmaya hemdeeeee bizim alt katı görmeye geliceksinn çükü ALLAHIN İZNİYLE ARTIK AYNI BİNDA OTURUCAZ SENİNLEEE İŞTEEE BEN ARTIK DAHADA MUTLU OLUCAM DERYAMMM.. Dediğim gibi çarşamba günü seni mamalarımla bekliyor olucammm canım dostum..kızlar resimleride eklicezz hatta siteye gireriz bir ara online olan kim varsa onlarlada yazışırızz :lepi:
    Ben çok heyecan yapttım şimdi :teytey::içelim:

2. 9 Mart 2009
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    şimdi ne mammalar yersiniz ne sohpetler döktürürsünüz muhabbetiniz bol olsun kk güzelleri......

4. 9 Mart 2009
  5. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Canımsın sen ya bu ne tatlı heyecan böyle hadi bakalım resimlerinizi bekliyorum...

6. 9 Mart 2009
  7. EU2

EU2 Guest

hanımlar sizide bekliyordum dicektim ama baktımki biriniz adana diğeriniz ankaradasınızz :KK43:

8. 9 Mart 2009
  9. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.248
    Ödül Puanları:
    238
    bnde adanadanım cnm belınaycım ama kalbımız sızle bılesınız:)

10. 9 Mart 2009
  11. EU2

EU2 Guest

azrammm sendemi yaaaa:KK43:((( canım benimm seviyorumm seniiii

12. 9 Mart 2009
  13. YAGMUR2005

YAGMUR2005 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    88
    kızlar ben kulküpte yeniyim ve yazdıklarınızı okudukça seviniyorum...güzel resimlerinizi koyun da bizde görelim :) şimdiden merak ediyorum...

14. 9 Mart 2009
  15. EU2

EU2 Guest

hoşgeldin yağmurcumm resimler ç.şamba akşamı yayınlanıcak şekerimle bi buşulaımdaa :)))

16. 9 Mart 2009
  17. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    zaten herkes şu cıcık azra_sılayı seviyor onun ayagını kkdan nası kaydırırım diye ciddi ciddi düşünmeye başlasam iyi olacak galiba:jeyyar:beni sefmiyor musun aglarım bak amasenağlamasenağlama

18. 9 Mart 2009
  19. EU2

EU2 Guest

ayyyy kuzummm sevmemi yaaaa aşkolsunn bitanem ne sen onuun ayağını kaydır nede sen ağla olurmuu?? ben hepiciğinizi çok seviyorum bende herkese dağıtacak kadar sevgi var şenşakrak fıkır fıkır bir kızım bennn :)))