11 ay edecek

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zeyneplorin tarafından 4 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

4 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zeyneplorin
  1. zeyneplorin

zeyneplorin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bu ayın sonunda evliliğim ilk yılı dolacak. ama maalesef ki eşimle ayrı oluşumunda 11 ayı dolacak. sadece paylaşmak istiyorum içimdekileri. severek evlendik ailesi başta beni çok istiyordu ama sonradan istemediler. (onların istediği şeyleri kabul etmedim diye beni istemediler) herşeyimiz sorunlu oldu, düğünümüzde bile kavga çıktı onun ailesiyle benim aramda. düğünde bayıldım ve eşim beni düğünden kaçırdı (ailem beni vermek istemeyince) düğünden sonraki gün ailesi beni kesinlikle istemediğini ve babamın evine göndermesini söylediler. eşim kabul etmedi. zaten başka bir şehire gelin gidecektim. çıkıp gittik ama ailesi bir gün olsun rahat vermedi hergün arayıp onu boşayacaksın dediler. o da en sonunda (23. günün sonunda) beni terk edip gitti. hiç bilmediğim bir şehirde 5 kuruş parasız bırakıp gitti. hemen ardından boşanma davası açtı. şimdi davamız da sonuçlandı red edildi davamız ve 3 yıl boyunca bana kesinlikle bir daha boşanma davası açamayacak ancak ben istersem açabilirim. onu bir türlü anlayamıyorum gittiğinden beri bir kere olsun aramadı tlf numarasını zaten hemen değişti. ben şimdi onu sevip sevmediğiimi bile bilmiyorum. boşanmadık ama ayrıyız. onunla boşanmayı ben kabul etmedim ama sırf ailesi boşanmamızı istediği için ben kabul etmedim. ya onu sevip sevmediğimi nasıl anlayacam bilmiyorum. gerçi onu sevsem de sevmesem de değişen bişey olmayacak çünkü adam beni hiç aramadı ve aramayacak ta.benneyaptımki

2. 4 Temmuz 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Siz ne yaptınız ki size böyle cephe almışlar?Çok ilginç...
    Bir erkek ailesi istemiyor diye kaç günlük eşini terk edip gider mi ? Siz onu sevseniz ne yazar ?O sizi bırakıp gitmiş.Sebep ise ailesinin sizi istememesi.Madem sizi bırakacaktı neden imzayı attırdı ?Nasıl bir iş bu, ben anlamadım ... mafoldumben

4. 4 Temmuz 2009
  5. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ya ne dengesizlik bu böyle. Ne olursa olsun o adamdan fayda yok.

6. 4 Temmuz 2009
  7. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    canim sirra kadem basmadi ya bu adam... nasil olur da haber alamazsin. polise haber versen sip diye bulurlardi. bulup yuzlesmek istemez misin? su ana kadar kk'da duydugum en ilginc olay bu. Allah yardimcin olsun. seni bu sekilde birakip giden adami kabul etmeye gonlun el vermez sanirim, tabi donerse..... yeterince kisiligi oturmamis erkekler neler neler yapabiliyormus meger. yaziklar olsun oyle aileye de...
    sen suan ailenin yaninda misin? yoksa evlenip gittigin sehirde mi kaldin :uhm:

8. 4 Temmuz 2009
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    neymiş istekleriki bu kadar sert çıkıyolar.ayrıca ne olursa olsun boşan demek onlara düşmez.:1closedeyes:Çok üzgünüm çoook bide büyük olacaklar yapıcı değil yıkıcı oluyorlar.bide gelmiş bizden sevgi saygı bekliyorlar.nasıl olacaksa o yaptıkları çok yanlış:eek:lmaz:ama eşindede iş yokmuş verememiş ağızlarının paylarını

10. 4 Temmuz 2009
  11. MargaRin

MargaRin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    böyle iş olur mu yaa..
    ne yaptınız da istemediler sizi..
    bu şekilde daranan biri erkek olamaz..
    hem karı koca ol sonra sen kadını bırak git..
    kız kardeşi yok mu onun...
    hiç mi acımadı size..
    madem kendinden emin değildi sizi niye alet etti..

12. 4 Temmuz 2009
  13. zemus

zemus şöfeer Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    peki neden bukadar cephe aldılar sana hemde düğünde kavga etmişiniz
    ve sonra seni istememişler çok büyük bir sorun olaması lazım..
    insan en güzel gününde kavga edermi.. çok ilginç..

14. 4 Temmuz 2009
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    sorunun ne olduğunu tam olarak yazmamışsın..kocan başta ailesinin sözünü dinleseydi neden 23 gün sonra bırakıp gitti...evliliğin bitmiş artık neden boşanmayı kabul etmiyorsun?

16. 4 Temmuz 2009
  17. zeyneplorin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    düğün davetiyesinden tutun mobilyalara kadar herşeye karıştılar ve onların istediği gibi oldu. bende her defasında eşimle tartıştım oda hep herşeyin düzeleceğini söylüyordu. düğün gününe kadar hiç bişey düzelmedi hatta herşey daha kötü oldu. kız kardeşi var zaten kız kardeşi de ayrı bir dert onu hergün arayıp boşayacaksın diyen kız kardeşidir. boşanmamamın tek sebebi de ailesi boşanmamızı istiyor diye ben kabul etmedim. sırra kadem basmadı çalıştığı yer belli yaşadığı şehir belli ama onun peşine düşseydim de bişey değişmeyecekti adam beni ıSTEMıYOR bu kadar basit.

18. 4 Temmuz 2009
  19. zeyneplorin

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben şuan ailemin yanındayım.