11 aylık ve hangi yoğurdu veriyorsunuz?

Konusu 'Bebeklerimiz için Ek Besin Öneri ve Tarifleriniz' forumundadır ve ddefne tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : ddefne
  1. ddefne

ddefne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar benim kızım 11 aylık .. ekim doğumlu

babymixten sanırım sıkıldı. danonenin küp yoğurtları varya 6 lı. meyveli ondan veriyorum.

siz hangi yoğurdu veriyorsunuz. sizce bu 6 lı yoğurtlarda babymix kadar yararlımıdır?

2. 23 Eylül 2010
  3. pollyannaa

pollyannaa 1kral+1kraliçe+2 prenses Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Canım benim kızım önceleri benim mayaladığım yoğurdu filan hiç yemedi.Babymix filan da denedim yemedi. Sonra bi gün normal bizim yediğimiz yoğurttan verdim afiyetle yedi ve buraya konu açmıştım.
    Çünkü tedirgindim. Sağolsun arkadaşlar çok yardımcı oldu ve o gün bugündür hazır yoğurt veriyorum. Yaşını doldurunca içine bal da katmaya başladım. Büyümixler yoğurt değil birde. Peynirden yapılıyormuş. Kızım şimdi 13,5 aylık. Geçen ay başladım büyümix vermeye.Günde 1 tane, belki 2 oluyor çok nadir.
    Şu ana kadar herhangi bir problem olmadı normal yoğurtla ilgili. Senin bebeğinde büyümüş verebilirsin bence.

4. 23 Eylül 2010
  5. elifzeynep2008

elifzeynep2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim oğlum 10 aylık günlük süt alıp, mayalıyorum. katkı maddesi en az ve en hijyenik olanının bu olduğunu düşünüyorum. Meyve ya da pekmezle veriyorum genelde.

6. 23 Eylül 2010
  7. helenim

helenim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yoğurdu pekmezle vermekiyi değilmiş diye biliyorum besin değerleri olmuyomuş ozaman