11 Ekim doğum günü =(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve cup tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : cup
  1. cup

cup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    acil bi hediye bulmam lazım..ama öyle çerceve resm saat türü şeyler almk istemiyorum =S yardımcı olun lütfennnnn kafamçokkarıştı

2. 28 Eylül 2009
  3. S.Atacan

S.Atacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aqua Di Gio veya Davidoff veya Burberry Parfüm alabilirsin biraz tuzludur nakitin yoksa taksite böldürürsün ama çok güzel kokuları var özel günlerde sıkar eşiniz misler gibi olur =)=)

4. 28 Eylül 2009
  5. EU3

EU3 Guest

canım benim ya çok zordur erkege hediye almak. mesela bitane netten bi site var tişört tasarlıosun ikitane üstüne deişik şeyler yazdırabiliosun çok hoş oluo toplam iki tişörtün fitayı 45 tl oluo hem hesaplı hemde eylenceli kocanız ve size alabilirsiniz evlisiniz nasılsa evde giyersiniz beraber.

6. 28 Eylül 2009
  7. cup

cup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim fakat kuzenim kozmetikle alakalı biryerde çalışıyor.sürekli parfüm getiriyor zaten.saat düşündüm ama o bana almıştı.. kazak türü şeyler olurmu ? nerelerde değişik güzel modeller bulabilirim

8. 28 Eylül 2009
  9. cup

cup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya siteye ilk üye olduğumda öyle kaydetmiştim güvenmemiştim nolur nolmaz diye.. evli değiliz şuan kendsi askerdeydi şimdi izinde 4ünde teslim olucak o gün vermek istiyorum hediyeyi CADIARZU

10. 28 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

asker hımm ozamn birazdaha işine yarayacak bişeyler olabilir bitanem..
    böle parfümlü traş losyonlu bi hediye olabilir orda traşdan sora sürmek için.
    veya bi yastık yaptırıp resminiz koy onunla uyusun orda.
    böel deişik şeyler olabilir

12. 28 Eylül 2009
  13. S.Atacan

S.Atacan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmm o zaman onu doğumgünü için güzel bir akşam yemeğine götür ve sakın elini cebine attırma benim özel misafirimsin cnm de

14. 28 Eylül 2009
  15. cup

cup Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolun kızlar.internetten baktım heryerde sihirli kupalar var.orda çay demliyolar kendilerine sürekli iyi olabilirmi? ..bide kendi ellerimle bi pasta mı yapsam ona gitceği gün..

16. 28 Eylül 2009
  17. EU3

EU3 Guest

evet olabilir canım o kuplar çok güzel bende görmüştüm resmininiz koydurursun.ama netten pahalı olabilir etrafında bi fotorafçıya git onlardada oluo bizim burda 20 tlye vardı ben bakmıştım

18. 28 Eylül 2009
  19. EU3

EU3 Guest

evet olabilir canım o kuplar çok güzel bende görmüştüm resmininiz koydurursun.ama netten pahalı olabilir etrafında bi fotorafçıya git onlardada oluo bizim burda 20 tlye vardı ben bakmıştım