11.haftada kanama

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve Eylxuxl_ce tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    15 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : Eylxuxl_ce
  1. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar 11 haftalık hamileyim dun lavaboya gittiğimde peçeteye pembemsi kan geldi doktora gittik bebek te bır sorun yok dedi iğne yaptırdılar ve progestana yenıden basla dediler gonderdiler.Eve geldikten sonra uzandım aksam yatagıma gıderken ilkinde fazla ve kırmızı renkte geldi bu sefer kalçamın altına yastık koyup oyle uyumaya calıstım.Bugunse kahverengiye donmus ve lavaboya gıttıgımde peceteye geliyor arkadaşlar napıcam ben boyle olup da bır sorun yasamayan varmı cok korkuyorum yıne

2. 15 Ağustos 2009
  3. meleklerim

meleklerim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok geçmiş olsun, kahverengi lekeye döndüğüne göre daha iyisin galiba ama yinede tekrar doktorunu ara iğneyi tekrar vurabilirler.Benim 8. ve 9. haftalarda kahverengi lekelenmelerim oldu.2 hafta boyunca düşük engelleyici iğneyi gün aşırı vuruldum.progestan hapınıda günde 3 defa aldım.Bir gece de hastanede kaldım.12 haftadan sonra progestan hapınıda bıraktım.Şimdi iyiyim çok şükür 15.haftamdayım.Sen yine doktara gitmeyi ihmal etme bu arada bol bol dinlen ayakta fazla kalma.ınşallah iyi olacaksın dualarım seninle Allaha emanet ol..

4. 15 Ağustos 2009
  5. Eylxuxl_ce

Eylxuxl_ce Kızım ve Oğlum Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım cok teşekkür ederim moralım o kadar bozuk kı anlatamam

6. 15 Ağustos 2009
  7. yaz34

yaz34 ALLAHIM SEN KORU BİZİ... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bol bol istirahat et.fiziksel aktivitelerden mümkün olabildiğince uzak dur.arkadaşın da dediği gibi kahverengiye dönmesi iyi birşey sayılabilir.sen içini ferah tut sakın kötü düşünme.ilk tremester i atlatmana çok az kalmış zaten sakın üzme kendini stres yasak:1hug::1hug:

8. 15 Ağustos 2009
  9. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.