11 haftalık hamileyim düşük tehdidim var....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve nurhaniyet tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : nurhaniyet
  1. nurhaniyet

nurhaniyet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    11 haftalık hamileyim dün kanamam oldu doktora gittim bebek canlı kalp atışı var kanamam kesildi düşük tehdidi var dedi progestan verdi günde 3 defa kullanmaya başladığımdan beri bulantılarım ve halsizliklerim oluyor birde lekelenmelerim oluyor normal mi acaba bu durumu yaşayanlar var mı . çok üzgünüm...

2. 20 Haziran 2010
  3. ay_dolu

ay_dolu egenin kardeşini taşıyor Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    bazen oluyo öle canım ya üzücü bi durum biliyorum ama sakın sıkıntıya girme. sen sakin oldukça çabuk atlatırsın. rabbim senide bebişinide korusun:Saruboceq:

4. 20 Haziran 2010
  5. NerYun

NerYun Bir ben var,benden içerde Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Öncelikle geçmiş olsun. Ben de aynı durumu 12 haftalık hamileyken yaşadım.Kanamam olmuştu hem de çok. Progestan kullandım, 10 gün de işe gitmedim.Çok şükür şimdi iyiyim.Bebiş de sağlıklı :nazar:

Sen de moralini yüksek tut, bu durumu birçok gebe yaşıyor.Hayırlısıyla atlatırsın inşallahopuyorumnanaktan

6. 22 Haziran 2010
  7. cardinal

cardinal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Canim bana da 2 hafta once oldu doktora gittim bebegimin kalp atislarini ogrenince cok rahatladim.Ben de 7 haftalik hamileyim ama bu tur bir kanama ilk 3 ay da olabiliyormus , ayrica kanama gecirdikten sonra kahverengi lekelenme ben de de oldu ..sen de endiselenme moralini yuksek tut,insaallah bebeklerimize saglikla kavusuruz...

8. 22 Haziran 2010
  9. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Bende 6 haftalıkken kanamam oldu, sonra durdu.Acile gittik hemen.Progestan zaten içiyodum ,günde 2 ye çıkardı doktor. Bir hafta kadar kahverengi akıntı devam etti. Sonra kesildi. Şimdi 32 haftalık hamileyim. bol bol dinlen canım.Kendini yormaman gerek.

10. 23 Haziran 2010
  11. aymuel

aymuel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde 6 haftalık hamileyken kanama vardı ama benim plesentada.progestan içtim 1 ay.dün kontrolüm vardı.çok şükür tehlikem geçmiş.progestanı kesti.progestanın yan etkileri benide çok etkilemişti ilk zamanlar.sonra alıştım.şimdi 12 hFTlık oldum inşallah sorunsuz devam eder

12. 24 Haziran 2010
  13. bskozberk

bskozberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    cnm bende 9 haftalık hamileyim benimde düşük tehlikem var progynx kullanıyrm 2.kutuya başladım bugün.2 gündür kahverengi lekelenmem oldu korktum bende inşallah bişicik olmazzzzzzz

14. 25 Haziran 2010
  15. as108760

as108760 allaha emanetiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar bende 6 haftalık hamileyim üstüne adet gördüm dr um düşük tehlikesi var dedi pregny 5000 oluyorum her hafta progestan alıyorum günde 2 kez bakalım bir kalp atışını duyabileseydim salı gunu çok korkuyorum bu 3.düşük olacak eğer düşerse