11 tek sayıdır :((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sun_shine tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sun_shine
  1. sun_shine

sun_shine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Dün akşam bir tarafım çok eğlenirken diğer yanım da çok buruktu. Yeni yıla dışarıda arkadaşlarımla birlikte girdim. 11 kişiydik.10 kişi =5 çift bende 11. tek sayı :KK43:(
    Aslında çok eğlenmeme rağmen içimde çok buruktu. Herkesin yanında eşi vardı. Uzun bir masa. Dans parçası çalıyor. Herkes dansediyor ve bir bakmışım o uzun masada ben tek başıma oturuyorum. Saat 12 yeni yıl pistteyiz. Hoplayıp zıplayıp geri sayıyoruz ve bir anda herkes eşine sarılıyor öpüyor. Tabi ben yine tek başıma kalmışım aval aval bakınıyorum. Kendimi ne kadar kötü hissettiğimi anlatamam. Kendime hep bak ne güzel eğleniyorsun üzme kendini diye avuttum durdum o anda geçiştirdim bastırdım ama şimdi patladı. Buraya kadar tutabildim kendimi. Çok yalnız hissediyorum senağlama senağlama senağlama

2. 1 Ocak 2010
  3. duygu40

duygu40 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    herşein zamanı vardır.. gün gelir çende bir çift olursun. zamanı gelmeden çiçek bile açmıyor.. sen şuan bence tekliğin tadını çıkar...zemuszemus

4. 1 Ocak 2010
  5. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    cok icten yazmissin.. uzuldum.. ama uzme kendini herseyin vakti zamani vardir.. kismetin bi yerde mutlaka vardir ve karsina cikacaktir..

6. 1 Ocak 2010
  7. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Çok moral bozan bir durum, o arkadaşlarına söyle sana uygun, anlaşabileceğin birini bulsunlar.Mutlaka çevrelerinde birileri vardr.

8. 1 Ocak 2010
  9. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    2011'e 2 kişi olarak girersin inşallah, kısmetin bir yerlerde seni bekliyordur muhakkak :teselli:

10. 1 Ocak 2010
  11. _NURUM_

_NURUM_ Guest

dilerim yeni yıl sana mutlu bi beraberlikk getirirr.2011 e girerkenn kolunda sewdiğin olur inş:Saruboceq:

12. 1 Ocak 2010
  13. sun_shine

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Cevaplarınız için teşekkür ederim hepinize.
    Yaşım 30 hatta oda bitiyor artık 31 Vakti zamanı nerdeyse geçiyor artık. Bekarlığın tadınıda yeterince çıkarttım. 8 yıldır da ailemden uzakta tek başıma yaşıyorum. bekarken yaşayabileceğim herşeyi yaşadım tadını çıkarttım. Son bekar 3 arkadaşımı da bu sene evlendirdim. Bazen fazla sevilmek kötü olabiliyormuş. Enişte beyler hep sever beni. Kızkardeşleri gibi görürler. Bu seferde çevrelerinden kimseyi yanıma yakıştıramıyorlar. Zaten bu yaşlarda pek de bekar arkadaşları olmuyor.

İzmirde hava çok güzel. Çok dışarıya çıkasım var ama yine tek başıma çıkıcam. Benim hafta sonu tatilim yoktur. İlk defa bütün gün boşum. Bunu değerlendirmek istiyorum. Ama evde temizlik yaparak değerlendirebiliyorum. Herkes yeni yılın ilk gününü eşleriyle geçirmek istiyor haklı olarak. Bu yüzdende yalnız hissediyorum kendimi :gitme:

14. 1 Ocak 2010
  15. sun_shine

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108

:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

16. 1 Ocak 2010
  17. yumi

yumi askerime aşığım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım sakın üzülme inan bana hepimizin kaderi bizi bir yerlerde bekliyo:lepi:herşey çok güzel olucakkaydirigubbakcemile5

18. 1 Ocak 2010
  19. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    hay allah :roflol:
    canım yanlış anlama sana gülmüyorum kendime gülüyorum
    bir matematikçi olarak tek sayı falan görünce atladım, ne çıkacak diye :roflol:

konuya döneyim şekerim herşeyin zamanı var, ben de tek sayıyım hatta asal sayıyım
    yalnızca 1'e ve kendime bölünebiliyorum :roflol:
    ama şöyle düşünüyorum, birgün başka sayılara da bölünücem nasılsa, şimdi bütün enerjimi kendime harcıyorum,
    kendi istediğim şeyleri yapıyorum, ne kadar saçma olursa olsun kendi isteklerime tonlarca para döküyorum, kendi istediğim yerlere gidiyorum
    yani tek olmanın da birçok güzelliği var...

ayrıca 10+1 olmak da büyük cesaret, ben 2+1 e bile tahammül edemiyorum :))
    kendini böyle ortamlara sokarken bir defa daha düşün bundan sonra bence :1hug:

belki tek sayısın ama hayattaki tek tek sayı sen değilsin canım öyle düşün :1hug: